IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
    Благодаря и на двамата! Фърлих бастуня, оти проходих напоследък доволно...
    Заредил съм се и аз да допълвам, но - нали знаете, всеки се пита къде е лок-дъното?
    Иначе инфото го намерих. Досега са минали няма и 6% от наличните в ЕТФ-то... Некой ПФ че се облажи, вероятно.

    И аз предлагах доволно от кота свише и днес дори, но и зареждах от рано изплашени- баланса трябва да се следи!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
      Благодаря и на двамата! Фърлих бастуня, оти проходих напоследък доволно...
      Заредил съм се и аз да допълвам, но - нали знаете, всеки се пита къде е лок-дъното?
      Иначе инфото го намерих. Досега са минали няма и 6% от наличните в ЕТФ-то... Некой ПФ че се облажи, вероятно.
      Ами сега ще ги видим дали спят фондовете или ще трябва ние дребните да освобождаваме кеш !

      Коментар


      • Благодаря и на двамата! Фърлих бастуня, оти проходих напоследък доволно...
        Заредил съм се и аз да допълвам, но - нали знаете, всеки се пита къде е лок-дъното?
        Иначе инфото го намерих. Досега са минали няма и 6% от наличните в ЕТФ-то... Некой ПФ че се облажи, вероятно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
          Виждам това като възможност за някои, които нямат акции или да си увеличат пакетите тук.
          И вероятно прозорецът за това ще е много кратък. Едва ли фондът ще "изсипва". Пакетна сделка ще да е.
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Не се притеснявай, аз съм дългосрочно тук и си взимам дивидентите. Нали си наясно, че този спад ще бъде кратък и няма никаква фундаментална промяна. Виждам това като възможност за някои, които нямат акции или да си увеличат пакетите тук. Добра компания става още по атрактивна за купуване на по ниска цена.

            Шшшът бре, сега е време за срах и ужаст! Матьо с бастуня от една страна (ама виж го срил) еКспатката от другата и право в цуваля

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
              Айде, народе, на маслинитеее!
              Въпрос към Интата, Здравко и другите сведущи тук - още колко има да изсипва Никито?
              А по отношение на това, сега е възможността на хората и фондовете с кеш да влезнат тук, да не говорим, че това е готов пакет който някой фонд може да си го купи без да се мъчи да го събира от пазара. Аз ако го имах кеша или управлявах такъв фонд спокойно бих го купил целия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                Айде, народе, на маслинитеее!
                Въпрос към Интата, Здравко и другите сведущи тук - още колко има да изсипва Никито?
                Не се притеснявай, аз съм дългосрочно тук и си взимам дивидентите. Нали си наясно, че този спад ще бъде кратък и няма никаква фундаментална промяна. Виждам това като възможност за някои, които нямат акции или да си увеличат пакетите тук. Добра компания става още по атрактивна за купуване на по ниска цена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                  Айде, народе, на маслинитеее!
                  Въпрос към Интата, Здравко и другите сведущи тук - още колко има да изсипва Никито?

                  Мераклии ще се найдат, мисля да си наясно с нещата туканка, ти гледай да не излезе бюлетина по рано , че да има и за блажене

                  Коментар


                  • Айде, народе, на маслинитеее!
                    Въпрос към Интата, Здравко и другите сведущи тук - още колко има да изсипва Никито?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Не виждам, никакъв смисъл от поста ти. Мен ли визираш? Обвиняваш ме че искам да купя евтино? Или че правим предположения и коментираме евентуално движение на цената, и питам колегите те как биха постъпили. Доколкото ми е известно това не е частен форум, и все още имаме свобода на словото. И мен не ми допада че 30-40% от мненията са подобни на твоето (никаква информация, още по-малкото пък полезна), заяждания, спорове и обиди, но си трая... и нещо като не ми харесва го подминавам...
                      Остави го. Ако всички мнения бяха като неговите, нямаше да има смисъл да се влиза в този форум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Уф, тоя форум се напълни с хора, които си мислят, че те са най-големите тарикати!
                        Не виждам, никакъв смисъл от поста ти. Мен ли визираш? Обвиняваш ме че искам да купя евтино? Или че правим предположения и коментираме евентуално движение на цената, и питам колегите те как биха постъпили. Доколкото ми е известно това не е частен форум, и все още имаме свобода на словото. И мен не ми допада че 30-40% от мненията са подобни на твоето (никаква информация, още по-малкото пък полезна), заяждания, спорове и обиди, но си трая... и нещо като не ми харесва го подминавам...

                        Коментар


                        • Уф, тоя форум се напълни с хора, които си мислят, че те са най-големите тарикати!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Едното е холдинг все пак, шанса при него да се разфокусират в инвестициите мисля, че е по голям. Миналата година придобиха нови компании, така че не се знае дали ще бъдат успешни тези инвестиции и дали няма да се наложи да наливат там повече или пък в други проекти и това да е за сметка на по добър дивидент. Теглото ти на М+С е по малко, така че спокойно би могъл да го увеличиш. Под една шапка са и двете, и мениджмънта за сега се справя много добре.
                            Точно заради малкия дял в портфейла се бях насочил към нея. Ще изчакам да видя случайно няма да изпадне от Софикс, че ако това се случи, ще мога да я намеря на по-добра цена предполагам. При сегашната цена и последния дивидент, дивидентната идва около 3%, а ще е хубаво да е около 4

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Едното е холдинг все пак, шанса при него да се разфокусират в инвестициите мисля, че е по голям. Миналата година придобиха нови компании, така че не се знае дали ще бъдат успешни тези инвестиции и дали няма да се наложи да наливат там повече или пък в други проекти и това да е за сметка на по добър дивидент. Теглото ти на М+С е по малко, така че спокойно би могъл да го увеличиш. Под една шапка са и двете, и мениджмънта за сега се справя много добре.
                              1+

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                                Колеги, продадох ПИБ и се двоумя тук ли да вложа кеш-а или в стара планина холд? Според вас кое е по-правилното решение? В момента планината ми е 7,14% от портфейла, докато М+С хидравлик ми е само 2,15%. Единственото което ме притеснява при М+С е върховата цена в момента, и че имат години в които не са разпределяли дивидент, за разлика от Стара планина холд. И все пак клоня към М+С. Какво е вашето мнение?
                                Едното е холдинг все пак, шанса при него да се разфокусират в инвестициите мисля, че е по голям. Миналата година придобиха нови компании, така че не се знае дали ще бъдат успешни тези инвестиции и дали няма да се наложи да наливат там повече или пък в други проекти и това да е за сметка на по добър дивидент. Теглото ти на М+С е по малко, така че спокойно би могъл да го увеличиш. Под една шапка са и двете, и мениджмънта за сега се справя много добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X