IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз допълнх и вчера и днес по 100 бр. за да компенсирам продажбата около 1 март. на 8,30 лв.
    Между другото: това е дружество - еталон за Софикс, с показатели съгласно препоръките на У. Бъфит.
    Примери: Среден ръст на капитала за 5-те последни години: 3,99 %; Рентабилност на капитала: 17,20 % за 5-те години, КАК ВИ СЕ ВИЖДА.
    Единствена препоръка: да влезе в Софикс наесен, ако мога така да се изкефя?!

    Коментар


    • Честито на успелите да натоварят , промоцията свърши

      Коментар


      • Аз не успях Чакам на 7,25лв. дано ме огрее

        Коментар


        • da
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Аз си наскубах 5 сделки в суматохата, че от понеделника едва ли ще се излъже някой да исипва дарове Гергьовски

            и Т+3 е тука

            Коментар


            • Манчев, Т+2, в понеделник ще се види разликата,. С днешните, май вече на фонда свършиха, така изглежда засега. Който взел взел и който продал продал Следващо събитие - оса и да видим какви бонуси ще гласуват на мениджмънта, а за останалите - дивидент От понеделник вероятно няма да има кой да сипе освен ... кулилите по 7 парички. за папирче
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                Гледам че към 15.03.2018 акциите на ETF-а си стоят. Възможно ли е продавача от вчера да е друг?
                Просто не е отразено, няма кой да е друг. Тук такива обеми не минават всеки ден.

                Коментар


                • Гледам че към 15.03.2018 акциите на ETF-а си стоят. Възможно ли е продавача от вчера да е друг?

                  Коментар


                  • От лакомия никой не е забогатял.3.5%/0.6=5.8 години в ЦКБ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                      Браво много добро дружество 0.28 чист дивидент 0.28/7.85=3.5% доходност
                      По-точно 3,56%. Ама на мен ми се иска нещо от рода на 0,28/7.10(.15; .20; .30...) та да закръглим на около 4% ...
                      Еланата са на 6.7%. Или поне да стигне хесовците - там е 3.9%... ама гроздето все кисело...
                      Last edited by Матю Стокс; 16.03.2018, 15:51.

                      Коментар


                      • Браво много добро дружество 0.28 чист дивидент 0.28/7.85=3.5% доходност

                        Коментар


                        • Тука някой го крепи на нива от преди излизането от Софикс. Въпросът е за чий?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                            4.67% нагоре с пари за 2 стека цигари. Ето това е стабилен растеж!
                            Казва се стабиУен!

                            Коментар


                            • 4.67% нагоре с пари за 2 стека цигари. Ето това е стабилен растеж!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Да тук 0,30, а ХЕС 0,20



                                Ееее? доволен си и не смееш да мигнеш

                                Коментар

                                Working...
                                X