IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Споко, нема да се плашите.
    Офертата продава я пуснаха на 5 лв за да прецакат всички други оферти, иначе нямат намерение да продават под 6 лв.
    Честито на късметлиите на 5-чката
    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • ...освен ако планира, разбира се, 360 градусова врътка со спекулативна цел.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Не зная - всеки решава си, но според мене само пълен балък може да извади пари от М+С, та да ги налее в Химимпорт.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Да, ама за тази позиция приляга излизащите да бъдат посрещнати с песничката "Я елате пиленца при баткооооооооо"
          Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bond009
            Da ne vzeme da padne na 4 leva pokrai euforiata za HIMIMPORT
            Де такъв късмет.

            Коментар


            • Da ne vzeme da padne na 4 leva pokrai euforiata za HIMIMPORT

              Коментар


              • Надува се балона,
                надувайте момчета,
                да стане на парчета

                Бууум!

                Коментар


                • Започва търговия с акции на “М+С Хидравлик”
                  МОНИТОР
                  От 11 септември за търговия на борсата ще бъде въведена емисията акции, издадена от "М+С Хидравлик" АД - Казанлък вследствие на увеличение на капитала на дружеството, става ясно от съобщение на Българска фондова борса - София, цитирано Investor.bg.
                  С решение на Общото събрание на акционерите от 19 май казанлъшкият производител на хидравлични мотори, хидростатични сервоуправления, клапани и спирачки увеличи капитала си от 260 хил. лв. на 13,018 млн. лв.
                  Увеличението бе извършено за сметка на печалбата на дружеството от 2005 г. и от предишни години, както и от резервите на компанията. По този начин срещу всяка стара акция акционерите получават по нови 49 броя, без да заплащат стойността им.
                  Акциите на дружеството влязоха в изчислението на широкия индикатор BG40 след направената му ревизия в началото на август.
                  За първите шест месеца на годината "М+С Хидравлик"обяви нетна печалба от 2,27 млн. лв., спрямо 1,65 млн. лв. за сравнимия период на 2005 г. До момента сделки с акциите на дружеството на Българска фондова борса, ръководена от Бистра Илкова,
                  не е сключена, като офертите "купува"/"продава" са на нива от 6,95/7,25 лв. за ценна книга.

                  Коментар


                  • Според мен горкия MCH така се наду, ч епросто няма как не коректира малко. А Химипорт просто ще е повода.

                    Наистина е супер и цената наистина е реалистична, но малко е предварила времето си

                    Коментар


                    • Tri meseca minavat barzo, a i godinata pochti svarshi........

                      Коментар


                      • MCH си е едно от хубавите дружества на борсата, но в момента си е една дългосрочна инвестиция. Просто цената се наду много и вероятно ще слезе надолу. Едва ли и най-големите почитатели на това дружество очакват да спечелят нещо от тази позиция в следващите три месеца. Догодина може би.

                        Коментар


                        • Кой са те Имп. ? Няма избушляци в ТИМ, всички работят много здраво. Там компромиси няма. Но ти трябва да се радваш. Курса на повечето акции пада заради тях, може да се възползваш.

                          Коментар


                          • Да падне до 4 кинта и половина? Ми а дано, ама не виждам как... Помисли Боби - кой ще е толкова малоумен да продава тая акция толкова ниско? Химимпорт... имам чувството че и най-добрите му дъщерни дружества са тотални избушляци.
                            Да.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Bobi da ne ti treperi rakata veche
                              Химимпорт e за любители на риска. По-добре , но не е мнго добре, в най-добрите му дружества - като безплатен съвет.

                              Коментар


                              • Bobi75, MCH на 4.50 е толкова добра ракета, колкото и Химимпорт на 4 лв. Няма смисъл да се прехвърляш от една ракета на друга. Още повече че се очаква поръчките за Химимпорт да бъдат удовлетворени на 20-40%, което означава че може Септември да стане Май (упс... Октомври да стане Март) и да имаш кеш с който да няма какво интересно да си купиш.

                                Аз на твое място не бих се хванала на бас ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X