IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola
    123456, не си ме разбрал, повярвай ми.
    Радвам се ако е така. Наистина, защото в такива ситуации хората трябва да задгърбват омраза, сплетни и дребни заяждания. Защото никой от нас не е застрахован, че на него няма да му се случи подобно нещо. Хубаво е, че все пак има хора, които са готови да помогнат, пък дори и такива, които не се харесват на публиката.

    Още веднъж извинявай, че ми минаха лоши мисли
    Бъди здрав

    Коментар


    • 123456, не си ме разбрал, повярвай ми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bobi75
        Никола има предвид банковия превод да стане навреме според мен
        Зависи в коя банка ти е сметката и дали не е в чужбина
        В този смисъл - нещата зависят от него- още повече, че интернет банкирането днес позволява транфер за няколко минути. Мисля, обаче че няма предвид това - но жалко за него, явно не може да си представи, че има хора, които наистина са загрижени за децата.

        Коментар


        • Никола има предвид банковия превод да стане навреме според мен
          Зависи в коя банка ти е сметката и дали не е в чужбина

          Коментар


          • Ако някой от дарителите желае, ще получи акт за дарение.
            Той ще бъде осигурен от настойника на децата чрез Николай Обретенов от МСН.

            ЗОДФЛ:
            Чл. 28. (1) Данъчното облекчение по чл. 22, ал. 1, т. 4 и по чл. 25, ал. 2 се ползва, при условие че:
            1. дарението е в полза на:
            е) подпомагане на социално слаби, хора с увреждания, деца с увреждания или без родители;

            Коментар


            • Стана ясно, че до днес за децата на Георги Абаджиев са се събрали 400 лева.
              Продължавайте - наистина е важно за двете момчета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola
                Дано парите стигнат до горките дечица!!!! Ще гледам преди празниците да съм превел.
                Какво искаш да кажеш с това - Дано парите стигнат до горките дечица!!!!
                Организацията ще предаде на децата на 23 декември сумата, която се е събрала. Бъди сигурен в това. Ако се съмняваш в лоялността на организацията не участвай. Жоро, беше член на тази организация и никой няма да злоупотреби с паметта му.

                Коментар


                • Дано парите стигнат до горките дечица!!!! Ще гледам преди празниците да съм превел.

                  Коментар


                  • Жоро Абаджиев ми беше добър приятел и колега.
                    Искрено се надявам да се намерят повече добри хора, които да помогнат на децата му - наистина мили и лъчезарни момчета.
                    Поклон и лека му пръст

                    Коментар


                    • ...

                      Коментар


                      • Тужно и трагично.... можем да помогнем...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Благодаря колега.
                          Нека наистина всеки даде по някой лев. Не малко пари искарахме от това дружество. Нека помогнем да горките дечица!!!

                          Коментар


                          • лека му пръст на човека
                            и да са живи и здрави децата му

                            малко встрани от темата - честит никулден на именниците

                            Коментар


                            • Ужасна трагедия!!! Нека всички акционери да преведем сума - всекиму според възможностите за дечицата!!! Бог да го прости човека, лека му пръст!!!

                              Коментар


                              • УЖАС! Лека му пръст на човека! Можете ли да дадете сметката, когато я разберете искам да дам нещо на горките дечица!

                                Коментар

                                Working...
                                X