IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Такава лакомия за MCH-ки отдавна не бях виждал !
    TBI, Капман.... лапат всичко що се появи !
    Няма да се очудя, ако изкочи някоя страхотна новина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Само чета
      Ами есемесчето за Българската коледа, с което даваш левче за болните дечица, но отделно 20 стотинки отиват за държавата. Щото даренията са необлагаеми, нали?...
      Затова по-добре да пратя 100 лева за тези сирачета.
      Тази наглост я няма дори в някой бантустан в Африка. Биха оставили хлапетата да измрат от глад ако можеше срещу това да откраднат още по 10 лв.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Не е ли по-добре самото дружество нещо да им отпусне и то не еднократно, а като постоянно подпомагане?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • да ви кажа, мислех си, че сумата, която бях решил да преведа е много малка, но като гледам колко са събрани, явно няма много на опашката

          Коментар


          • До сега са събрани 960 лева в дарителската кампания за децата на Георги Абаджиев - ДВИ на М+С Хидравлик.

            Коментар


            • ...

              Коментар


              • Гадините от HVB Biochim прибират такси по дарителските сметки , дори когато превода се извършва в техен клон... През носа да им излезе левчето...

                Коментар


                • ...

                  Коментар


                  • Jay Gould
                    Предлагам примирие - това ще е от полза за момчетата. Нека не вредим - и ти си анонимен и аз и това означава, че не афишираме това, което правим. Но все пак това е хубава идея - не бива да съдим прекалено остро.

                    Коментар


                    • [quote="12345"]
                      Първоначално изпратено от Jay Gould
                      Първоначално изпратено от 12345
                      Стана ясно, че до днес за децата на Георги Абаджиев са се събрали 400 лева.
                      Продължавайте - наистина е важно за двете момчета.

                      Eй, страхотен си - наистина ме е срам да слушам такива като теб.
                      За справка - Никой от Асоциацията не получава заплати от организацията. И кои са тези Господа.

                      Напротив постоянно се подпомага организацията.
                      Второ колегите - ДВИ - членове на асоциацията даряват суми от личните си пари.
                      Асоциацията е организация с нестопанска цел - събира годишно към 2000 лева членски внос, който отива за обучения, общо събрание, поддържане на сайта и т.н.
                      Вземи се засрами и не плюй срещу кампанията. И се запознай с обстоятелствата. Сега разбирам как всеки говори врели некипели и хората мислят, че това е истината.
                      Лично аз няма от какво да се срамувам.

                      Зная какво е асоциацията, но зная и какви заплати получват членовете на тази асоциация!

                      Всеки от тях може да се бръкне и е срамота, че досега има събрани само 400 лв.!

                      Доколкото разбрах ти си колега на господина и познаваш момчетата! Нима от самото предприятие не събрахте пари? Дружеството има и главни акционери (не съм се интересувал кои) които също могат да се бръкнат...Аз се чудя как не ги е срам господа директорите да откриват сметка, а да не внесат някаква по дебела сума вътре. Естествено е да имам въпроси, но и ме е яд че досега този въпрос не е решен.
                      400 лв. е смешно и жалко.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould
                        Първоначално изпратено от 12345
                        Стана ясно, че до днес за децата на Георги Абаджиев са се събрали 400 лева.
                        Продължавайте - наистина е важно за двете момчета.
                        Къде са му колегите на този? Не са ли събрали пари и защо? Асоциацията на директорите няма ли да се поизръси и тя, или само с откриване на сметката ще се отечетат!?? Ако всеки от тях даде по 500 лв. момчетата ще са уредени за доста време, а 500 не са голяма сума за заплатите които получават господата от Асоциацията!
                        Eй, страхотен си - наистина ме е срам да слушам такива като теб.
                        За справка - Никой от Асоциацията не получава заплати от организацията. И кои са тези Господа.

                        Напротив постоянно се подпомага организацията.
                        Второ колегите - ДВИ - членове на асоциацията даряват суми от личните си пари.
                        Асоциацията е организация с нестопанска цел - събира годишно към 2000 лева членски внос, който отива за обучения, общо събрание, поддържане на сайта и т.н.
                        Вземи се засрами и не плюй срещу кампанията. И се запознай с обстоятелствата. Сега разбирам как всеки говори врели некипели и хората мислят, че това е истината.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 12345
                          Стана ясно, че до днес за децата на Георги Абаджиев са се събрали 400 лева.
                          Продължавайте - наистина е важно за двете момчета.
                          Къде са му колегите на този? Не са ли събрали пари и защо? Асоциацията на директорите няма ли да се поизръси и тя, или само с откриване на сметката ще се отечетат!?? Ако всеки от тях даде по 500 лв. момчетата ще са уредени за доста време, а 500 не са голяма сума за заплатите които получават господата от Асоциацията!
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kif
                              Първоначално изпратено от Nikola
                              УЖАС! Лека му пръст на човека! Можете ли да дадете сметката, когато я разберете искам да дам нещо на горките дечица!
                              12345, Nikola беше първия който реагира на тази лоша новина

                              Да видях, но после написа и нещо друго, за което аз му отговорих.
                              Все едно - няма място за заяждане.
                              Просто помогнете.
                              Нека бъдем живи и здрави и изкарваме парички да помагаме на хората, които имат нужда

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola
                                УЖАС! Лека му пръст на човека! Можете ли да дадете сметката, когато я разберете искам да дам нещо на горките дечица!
                                12345, Nikola беше първия който реагира на тази лоша новина
                                Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                                Коментар

                                Working...
                                X