IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Панда,ти доля и в Агрия на ~30,нали.Сега и тук
    Без да се обиждаш,но мисля,че инвестициите ти на БФБ са много слаби
    Програмирано е ходене до 7 тук и никой не може да го промени !
    А оттам вече я камилата,я камиларя като лиснат американците големия леген
    MSH е класическа елха ! Същото твърдях и за Балонерко ,твърдях го и за Aгробалона,твърдя го и за MSH сега
    ех а тъкмо мислех да заредя още Агрия. Всички тези 3 компании виж къде са сега като резултати спрямо преди 10г. инвестирам в мениджмънта
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      красота, неслучайно ми е над 25% от портфейла
      Панда,ти доля и в Агрия на ~30,нали.Сега и тук
      Без да се обиждаш,но мисля,че инвестициите ти на БФБ са много слаби
      Програмирано е ходене до 7 тук и никой не може да го промени !
      А оттам вече я камилата,я камиларя като лиснат американците големия леген
      MSH е класическа елха ! Същото твърдях и за Балонерко ,твърдях го и за Aгробалона,твърдя го и за MSH сега
      Last edited by petrg5s; 22.07.2023, 10:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        За "радост" на ЕЛХОпосичащи И дъно-чертаещиЯт;-

        М+С хидравлик АД-Казанлък
        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
        15:39
        М+С Хидравлик АД обявява продажби за юни 2023 година в размер на 21 784 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 126 301 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец юни 2023 година е в размер на 4 678 хил. лева и 23 414 хил. лева с натрупване от началото на годината.
        М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юли 2023 година в размер на 22 210 хил. лева и 148 511 хил. лева с натрупване от началото на годината.
        красота, неслучайно ми е над 25% от портфейла
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          За "радост" на ЕЛХОпосичащи И дъно-чертаещиЯт
          Не дъно, ВРЪХ е тук.
          Научи поне началните термини ,пък тогава се изказвай "умно" !!!

          Коментар


          • За "радост" на ЕЛХОпосичащи И дъно-чертаещиЯт;-

            М+С хидравлик АД-Казанлък
            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
            15:39
            М+С Хидравлик АД обявява продажби за юни 2023 година в размер на 21 784 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 126 301 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец юни 2023 година е в размер на 4 678 хил. лева и 23 414 хил. лева с натрупване от началото на годината.
            М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юли 2023 година в размер на 22 210 хил. лева и 148 511 хил. лева с натрупване от началото на годината.
            Last edited by inta53; 20.07.2023, 16:14.

            Коментар


            • Благодарим за дивидента вече е по сметките!

              Коментар


              • изтрито заради дебилна модерация
                Last edited by petrg5s; 14.09.2023, 11:45.

                Коментар


                • "М+С Хидравлик" - мотори за над 200 млн. лева за света от Казанлък (capital.bg)
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    ЖАЛ ми Е;- за елхите дето ще посекът за да ти пишат още буквари...докато се изучиш
                    Тва е прогноза ве момче . Никой не те кара да се съгласяваш или каквото и да е
                    Не ти харесва,подминаваш.
                    Ако пък критикуваш нещо,дай да видим и твой чертеж.Да се види после
                    Няма смисъл да се напъваш и дрискаш глупав спам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Така я виждам за момента.От днешна дата.След 2 мес. може да е друго
                      Доуточнявам за интата
                      Графиката от 2000г до сега е много булиш,направо красота,но според мен навлиза в последна фаза на елхо-разлистване


                      https://www.tradingview.com/x/I5fchHrB



                      ЖАЛ ми Е;- за елхите дето ще посекът за да ти пишат още буквари...докато се изучиш

                      Коментар


                      • изтрито заради дебилна модерация

                        Last edited by petrg5s; 14.09.2023, 11:45.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                          Не се стърпях да ти отговоря и аз ! Виж сега, всички тук сме едни риби и нищо повече, а Инта е най голямата риба Така, че не сме ти на нивото и по добре не се занимавай с нас
                          Ми аз не се и занимавам.
                          Цитирал ме е с някви глупости и му отговарям
                          Last edited by petrg5s; 20.06.2023, 20:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Педалите бяха "10.80 до март"
                            15-20% ръст и то на 7-8% спред и голямата работа станала видиш ли ?
                            Радвай се ,че Софикс издърпва всякакви шитни,но тя котвата си е котва,знаеш
                            Още няколко месеца животец,после си в киреча с двата крака
                            И профита е само когато продадеш,нали знаеш.
                            Като ви знам какви сте риби, ще стискане надолу с години

                            Къде ще е билото,я кажи да те препитам?
                            Не се стърпях да ти отговоря и аз ! Виж сега, всички тук сме едни риби и нищо повече, а Инта е най голямата риба ! Така, че не сме ти на нивото и по добре не се занимавай с нас !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              И ти ли Бруте?- си гледаш в педалите
                              като Хакардеониста басите
                              Педалите бяха "10.80 до март"
                              15-20% ръст и то на 7-8% спред и голямата работа станала видиш ли ?
                              Радвай се ,че Софикс издърпва всякакви шитни,но тя котвата си е котва,знаеш
                              Още няколко месеца животец,после си в киреча с двата крака
                              И профита е само когато продадеш,нали знаеш.
                              Като ви знам какви сте риби, ще стискане надолу с години

                              Къде ще е билото,я кажи да те препитам?
                              Last edited by petrg5s; 20.06.2023, 17:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Инта,10.80 беше до март,сега кой месец е ?
                                Отделно аз не съм писал тук от април ,още преди Софикс да пробие....
                                Нещата са динамични,не забравяй



                                И ти ли Бруте?- си гледаш в педалите ,
                                като Хакардеониста басите

                                Коментар

                                Working...
                                X