IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ха-ха - защо реши, че поддържам цената - напротив - пазарувах си на (временното) дъно и то без да се връщам с целият обем, с който излязох, защото се надявах и на по-ниски нива... и май ще позная.


    А борисов винаги е виновен.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Тука Борисов и компания нямат толкова голяма заслуга! Само виж как са прогнозите за продажбите за следващият месец и ще ти стане ясно набързо защо цената пада.

      ...само немога да разбера защо се натискаш да подържаш цената, а не я оставиш да си падне спокойно и след това да си допълваш колкото си искаш. Така и ние поне ще можем да се облажим малко

      Коментар


      • Иначе - аз мисля, че цената пада, защото хората смятат, че разходите на компанията ще нарастнат и оттам ще намалее печалбицата заради скокът в цената на токът.

        Да пукне борисов !!!!! А на фльорцата му 58 хъхряка да и се изредят....





        Ще изчакам някакво дъно, за да си допълня пакетът, който развръзах на високото цена.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
          Щом планктонът е толко прост, защо не го обереш на 4.88 или 3.88 или 2.88 или дори 1.88 !?!?
          E-e-e-e - надценяваш простото планктон.

          Иначе на 2.88 съм навит - ако имаш за продан...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
            Щом планктонът е толко прост, защо не го обереш на 4.88 или 3.88 или 2.88 или дори 1.88 !?!?
            НА 1,88 може да има и други мераклии.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ха-ха-ха - тук някому сфинктерът не издържа....

              Май вярно ще обера последните на 5.88, планктони такива прости...
              Щом планктонът е толко прост, защо не го обереш на 4.88 или 3.88 или 2.88 или дори 1.88 !?!?

              Коментар


              • Ха-ха-ха - тук някому сфинктерът не издържа....

                Май вярно ще обера последните на 5.88, планктони такива прости...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • [QUOTE=Императорът;1059280457]Май последната партида ще я зема на 5.88 [/QUOTE)

                  ще падне, споко
                  даже мисля че след отчета ще слезе още

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Тука май аха аха са се засилили да атакуват 6-та.
                    Гледам днеска имаше да продават почти на нива дето Импа оня ден купуваше.
                    Май последната партида ще я зема на 5.88
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Тука май аха аха са се засилили да атакуват 6-та.
                      Гледам днеска имаше да продават почти на нива дето Импа оня ден купуваше.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Еми прецакали са те. Сега, че си платиш допълнително 1.20лв за БФБ плюс 0.60лв за депозитара.

                        По-добре ги свали и ги турни на малко по ниска цена да избиеш загубите от 1.8лв
                        Ами простаци безсъвестни.

                        Не, направо ще мана и после ще си купя толкова, колкото ми трябват, за да си върна бройката, дето си я имах преди да почна врътките.

                        Засега си увеличих доходността от най-сосният дивидент в историята на тая секси фабрика с около 50%, лошо няма... наесин като ми дойде настроението, може пак да ги повръткам малко...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Пет ми останаха...
                          Еми прецакали са те. Сега, че си платиш допълнително 1.20лв за БФБ плюс 0.60лв за депозитара.

                          По-добре ги свали и ги турни на малко по ниска цена да избиеш загубите от 1.8лв
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Пет ми останаха...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Хайде още малко : клъв !!!

                              Ама... уважаеми г-н Продавач, не можа ли цялото поръчка да ми изпълниш, бе баси...
                              за 12-те бройки купува ли става въпрос иле за 5-те?

                              Коментар


                              • Хайде още малко : клъв !!!

                                Ама... уважаеми г-н Продавач, не можа ли цялото поръчка да ми изпълниш, бе баси...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X