IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ашколсун - горе-долу овреме си започнал.

    Аз туканка спокойно ще си допълвам, докато пакетът отпреди сборището възстановя си. Нелошата доходност от врътката в АДСИЦ-ове ще инвестирам блажено и сосно.
    Не ти ли е скъпо на 6,3 да влизаш тук при Софикс 300???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      ами не съм бил тук по това време почнах да купувам към края на 2008
      Ашколсун - горе-долу овреме си започнал.

      Аз туканка спокойно ще си допълвам, докато пакетът отпреди сборището възстановя си. Нелошата доходност от врътката в АДСИЦ-ове ще инвестирам блажено и сосно.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Тони,мисля,че отчетите вече доста малко влиаят....пари няма....2007 никой не чакаше отети,всеки лев се набиваше в актив.....Помня,сигурно и други помнят как Оргахим нямаха отчет няколко месеца ....и ги спряха от търговия.Като ги пуснаха май края на август беше....от 250 лв за акция до края на септември отидоха на 900...Ккакви времена бяхха.....А сега се радваме на дивиденти...Не ,че е лошо....ама друго си е да вдигнеш портфейла няколко пъти за 6м....
        ами не съм бил тук по това време почнах да купувам към края на 2008

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Тони,мисля,че отчетите вече доста малко влиаят....пари няма....2007 никой не чакаше отети,всеки лев се набиваше в актив.....Помня,сигурно и други помнят как Оргахим нямаха отчет няколко месеца ....и ги спряха от търговия.Като ги пуснаха май края на август беше....от 250 лв за акция до края на септември отидоха на 900...Ккакви времена бяхха.....А сега се радваме на дивиденти...Не ,че е лошо....ама друго си е да вдигнеш портфейла няколко пъти за 6м....
          Където е текло, пак ще тече, Бобане!
          Не е препоръка
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Какъв отчет очаквате?
            Ще падне ли под 6лв?
            Да пооставим малко парички за след отчета май?
            Тони,мисля,че отчетите вече доста малко влиаят....пари няма....2007 никой не чакаше отети,всеки лев се набиваше в актив.....Помня,сигурно и други помнят как Оргахим нямаха отчет няколко месеца ....и ги спряха от търговия.Като ги пуснаха май края на август беше....от 250 лв за акция до края на септември отидоха на 900...Ккакви времена бяхха.....А сега се радваме на дивиденти...Не ,че е лошо....ама друго си е да вдигнеш портфейла няколко пъти за 6м....

            Коментар


            • Какъв отчет очаквате?
              Ще падне ли под 6лв?
              Да пооставим малко парички за след отчета май?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                браво и от мен. Ако спадне още, още ще купувам. А и този "пущиняк" императора - разпродаде, значи момента за покупки не е лош )))
                Закъсняла ти е информацията - купих си обратно почти всичко разпродадено... и то на много по-тънка цена.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Това е страхотна новина!

                  Нядавам се, че ще бъде публично обявена и от компанията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Хайде честито и на съакционерите в М+С! Одобрили са дружеството по програма Конкурентоспособност и ще влязат едни 3.48 млн лв безвъзмездно. За трети път кандидатстват и за трети път се класират за безвъзмездни средства, предните 2 пъти май към 5 млн взеха.
                    Браво! Браво!
                    http://www.opcompetitiveness.bg/imag.../830_PRIL1.PDF
                    браво и от мен. Ако спадне още, още ще купувам. А и този "пущиняк" императора - разпродаде, значи момента за покупки не е лош )))
                    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                    Коментар


                    • Хайде честито и на съакционерите в М+С! Одобрили са дружеството по програма Конкурентоспособност и ще влязат едни 3.48 млн лв безвъзмездно. За трети път кандидатстват и за трети път се класират за безвъзмездни средства, предните 2 пъти май към 5 млн взеха.
                      Браво! Браво!
                      http://www.opcompetitiveness.bg/imag.../830_PRIL1.PDF

                      Коментар


                      • Ми кажи им. Аз разпродадох на скъпото, след дивидентът си купувах по мъничко, зае да си ги върна, те ме изкараха се едно вече съм поне четвърти по могъщество акционерин...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • За една седмица се продадоха по-малко от 2000 акции а вие говорите все едно сте изкупили/разпродали мажоритарния пакет
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Хъх - щом някой продава, значи друг е купил. Не аз обирал сичкото акции от след дивидентът до туканка...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Защото само тебе зная да пуска поръчки Друг никой не се е похвалил да си е увеличил дела

                              Коментар


                              • Ха-ха - защо реши, че поддържам цената - напротив - пазарувах си на (временното) дъно и то без да се връщам с целият обем, с който излязох, защото се надявах и на по-ниски нива... и май ще позная.


                                А борисов винаги е виновен.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X