IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    импе и ти май бая позиции държиш?
    Дръжа си... около няколко.


    Около 15 май...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Бе няма да падне до Пънкар.... но и аз - неслучайно - не допълних изцяло пакетът си...
      За "пънкар" и аз ще се кача на борда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        ами как - чакам ги на петарата а Импето не верваше!!!
        Бе няма да падне до Пънкар.... но и аз - неслучайно - не допълних изцяло пакетът си...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
          Резултатите за юни са по-ниски отколкото ги прогнозираха, а това не се беше случвало досега. Спрямо година по-рано има спад от близо 1.8 млн.

          Още по-интересен се очаква да е и следващият месец - юли, където продажбите се очаква да продължат да спадат и то със силно нарастващ темп - 6.122 млн. лв. Това е приблизително 2.5 млн по-малко от същият месец на предходната година и с над 600 хил. или приблизително 10% спрямо предходният месец.

          Единственото хубаво нещо в резултата за този месец е добрата нента възвращаемост - приблизително 20%

          Как ли ще се отрази всичко това на пазара
          ами как - чакам ги на петарата а Импето не верваше!!!

          Коментар


          • Това е не малко влошаване на резултатие

            Коментар


            • Резултатите за юни са по-ниски отколкото ги прогнозираха, а това не се беше случвало досега. Спрямо година по-рано има спад от близо 1.8 млн.

              Още по-интересен се очаква да е и следващият месец - юли, където продажбите се очаква да продължат да спадат и то със силно нарастващ темп - 6.122 млн. лв. Това е приблизително 2.5 млн по-малко от същият месец на предходната година и с над 600 хил. или приблизително 10% спрямо предходният месец.

              Единственото хубаво нещо в резултата за този месец е добрата нента възвращаемост - приблизително 20%

              Как ли ще се отрази всичко това на пазара

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец юни 2012 година в размер на 6 682 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 46 289 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец юни 2012 година е в размер на 1 479 хил. лева и 8 682 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юли 2012 година в размер на 6 122 хил. лева и 52 411 хил. лева с натрупване от началото на годината.
                Демек прогнозират спад май?

                Коментар


                • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец юни 2012 година в размер на 6 682 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 46 289 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец юни 2012 година е в размер на 1 479 хил. лева и 8 682 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юли 2012 година в размер на 6 122 хил. лева и 52 411 хил. лева с натрупване от началото на годината.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Да - с някои е ного трудно - примерно хесовиците хептен не търгуват... те и М+С и Медика бяха така - добре че - сплитове.
                    импе и ти май бая позиции държиш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
                      ами според мене си отговаря на цената горе-долу. просто проблемът е че
                      е добра компания. една от 10тината качествени и затова трудно се пазарува.
                      никой не ги пуска.
                      и аз си чакам например Алкомет и си пълня бавно, но не снасят
                      Да - с някои е ного трудно - примерно хесовиците хептен не търгуват... те и М+С и Медика бяха така - добре че - сплитове.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
                        ами според мене си отговаря на цената горе-долу. просто проблемът е че
                        е добра компания. една от 10тината качествени и затова трудно се пазарува.
                        никой не ги пуска.
                        и аз си чакам например Алкомет и си пълня бавно, но не снасят
                        Намерил си 10 качествени на БФБ?!?!
                        Браво - сподели моля(може и на лични)

                        Коментар


                        • ами според мене си отговаря на цената горе-долу. просто проблемът е че
                          е добра компания. една от 10тината качествени и затова трудно се пазарува.
                          никой не ги пуска.
                          и аз си чакам например Алкомет и си пълня бавно, но не снасят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Не говоря за +- 10стинки тогава, кога то голяма част от компаниите са около дъното си от март 2009 м+с е скъпичко май?
                            Не скъпичко. М+С е могъща компания, от Девета година дори заювците поумняха, а оттогава М+С - още по-могъщо.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Не говоря за +- 10стинки тогава, кога то голяма част от компаниите са около дъното си от март 2009 м+с е скъпичко май?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Не ти ли е скъпо на 6,3 да влизаш тук при Софикс 300???
                                Ми няма да на 6.3. Знаеш горе-долу на какви нива съм влизал досега - около 6.13.

                                При 6.3 врътката ми горе-долу губи смисъл.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X