IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
    браво на еврофинансистите
    Да, там е ок, но някъде май не са ги дали. Познат при югмаркет ми каза вчера, в края на деня, че не е получил все още
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • На хаир да ти е, ща ушием с лента матрапазин ЮНЯ

      Коментар


      • Дивидент - снесен - и при нас.

        Интров - слязох от влакът с единият крак и половината задник. Но после пак почнах малко по малко да си се прибирам към купето, половината задник го прибрах... сега остава и кракът, че храсталаците край линията много ме бият по петата.

        А дали съм прав? - Не зная, засега увеличавам печалбата от дивидентът с около 50%... Хубаво е, че са намират добри хора да ми снасят на 6.13, за да се набиват в някакви гъбешки АДСИЦ-ове.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          И при мене дивидента дойде.
          браво на еврофинансистите

          Коментар


          • И при мене дивидента дойде.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПешоКенин Разгледай мнение
              Здравейте, някой получил ли си е дивидента? Датата, която определиха за начало на изплащането е 02.Юли.
              да при мене е дошъл

              Коментар


              • Здравейте, някой получил ли си е дивидента? Датата, която определиха за начало на изплащането е 02.Юли.

                Коментар


                • Импе, създаваш впечатление на слязъл от влака ;- моели остана на пирона у Трън баш
                  Дано да си прав, ама на дали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                    Имам чувството, че дивидентите, които ще прибереш тази година от дружеството ще се инвестират отново в него

                    ...а те все още не са почнали да ги изплащат
                    Дреме ми на самолетът, я повечето акции ги шитнах барабар со дивидентът.... част от тях вече си ги зех обратно, значително по-тънко - така си увеличих дивидентната доходност с около 50%.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Имам чувството, че дивидентите, които ще прибереш тази година от дружеството ще се инвестират отново в него

                      ...а те все още не са почнали да ги изплащат

                      Коментар


                      • Какво - бръзата - искаш да речеш, че цената ще падне под шестак ли?

                        Не невъзможно - ще видим.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • бързата

                          Коментар


                          • Коя кучката?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Да не стане като в поговорката с кучката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Колко купи бе ИМпе....за 100 ...или за цели 200лв..
                                За колкото ми продадоха. Не ми изпълниха цялата поръчка.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X