IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да така е, но Хес е по малко ликвидно, абе добра 2ка са

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Ха дано, но някак си не ми се вярва. Според мен ХЕС е по-добрата инвестиция към този момент. Аз излязох напълно от МЦХ но не съм продал и бройка от ХЕС и ЦЕНХЛ. Не съжалявам за избора си.
      При ХЕС възможните сценарии - които поне аз си разигравам дават прекалено голяма дисперсия на възможната цена след година. Движи ми се между +20% и +220% в зависимост от това как им се движат резултатите и какви са настроенията на пазара, като реално поне аз не мога да преценя къде са най-реалистичните, може би някъде между 20% до около 80% но не бих могъл да преценя вътре къде. А и резултатите им са по-волатилни - и в двете посоки.

      При МСХ в същото време диапазона е между 5,4 и 10 лева с доста от резултатите между 7 и 8 лева

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Да ХЕС и според мен е по- добрата в момента, но нищо чудно да се сбъдне и прогнозата за МЦХ. Имам и от двете
        Ako се сбъдне прогнозата - МЦХ расте по-бързо
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • Да ХЕС и според мен е по- добрата в момента, но нищо чудно да се сбъдне и прогнозата за МЦХ. Имам и от двете

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Тук ако резултатите на компанията продължат в духа от първите 4 месеца цената след сплита догодина може да достигне цената от преди сплита.
            Ха дано, но някак си не ми се вярва. Според мен ХЕС е по-добрата инвестиция към този момент. Аз излязох напълно от МЦХ но не съм продал и бройка от ХЕС и ЦЕНХЛ. Не съжалявам за избора си.

            Коментар


            • Тук ако резултатите на компанията продължат в духа от първите 4 месеца цената след сплита догодина може да достигне цената от преди сплита.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Ааа, то няма място за обяснения ;- аз от началото на годината имам над 50 сделки по позицията - " и това ми беше закачката с " ПРЕЦАКАНОТО"- но основно след новината за сплит с акцията си бях на "Хай "за 20/25% "+" по позицията - косвено си давах сигнали към Тони -както и към СофИмоти - нооооооо, кой разбрал -приел
                който - НЕ - пак питал - ВСЕКИ ВЪРВИ СВОЯ ЦИКЪЛ - кой крив ,- кой прав - БАТЯ- репер, - готови решения няма - -" ТРЕБЕ и ДУПЕ и ТОПКИ "
                не очаквах такъв ръст само от сплита - признавам!!!
                Аз исках да добавям малко, ама малко ми е скъпа сега.
                Какво и е на СФИ - много добре си върви компанията. Там както казва един приятел ръста в и приходите от наемите е почти достигнат, така че резултата няма къде по-нагоре да ходи. Резултата обаче ще се подобрява в друга посока - с намаляването на кредитите, които са около 40млн
                Поздрави!

                Коментар


                • -"Катран ти В РОГАТА - дърта КРАВО "- ....ЧУЖД ИЗКАЗ - нооо, за него се сетих - СПОЛАЙ ТИ !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Ааа, то няма място за обяснения ;- аз от началото на годината имам над 50 сделки по позицията - " и това ми беше закачката с " ПРЕЦАКАНОТО"- но основно след новината за сплит с акцията си бях на "Хай "за 20/25% "+" по позицията - косвено си давах сигнали към Тони -както и към СофИмоти - нооооооо, кой разбрал -приел
                    който - НЕ - пак питал - ВСЕКИ ВЪРВИ СВОЯ ЦИКЪЛ - кой крив ,- кой прав - БАТЯ- репер, - готови решения няма - -" ТРЕБЕ и ДУПЕ и ТОПКИ "
                    да да всекиму с цикъла. И твоя се урЕди с сфи. Тук браво, ама с кой акъл се набучи там? Ок - не е моя работа, ама жалко за кинтите, можеха да ми бутат някоя моя позиция
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Ааа, то няма място за обяснения ;- аз от началото на годината имам над 50 сделки по позицията - " и това ми беше закачката с " ПРЕЦАКАНОТО"- но основно след новината за сплит с акцията си бях на "Хай "за 20/25% "+" по позицията - косвено си давах сигнали към Тони -както и към СофИмоти - нооооооо, кой разбрал -приел
                      който - НЕ - пак питал - ВСЕКИ ВЪРВИ СВОЯ ЦИКЪЛ - кой крив ,- кой прав - БАТЯ- репер, - готови решения няма - -" ТРЕБЕ и ДУПЕ и ТОПКИ "

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        ДНЕС ТУК ТРЯБВА ДА ИЗРАЗЯ ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ НА НОВИТЕ АКЦИОНЕРИ - И ДОБРЕ ДОШЛИ НА БОРДА , ама да ВИ питам, що чинехте вчера ? открили сте ме с аукцион и сте ме нахапали и на дребно че и по на едро чак 5,85 - Б Р А В О ! кажи речи ~ до 1кило .... и с по бира в ръка ще почерпя , но най вече за последните две от 11 сделки -върна ли са ми 60% + с15%тна доходност - абе де е прецаканото
                        Stига църка, едва свърших работа и ме награбиха на имен ден, като се освободя ще дам отчет. Не знам дали е нужно всъщност, защото 1/3 от балонестия картон се обърна по обменния курс и замина за хеса. С балони не се занимавам
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          и? продаде всичко ли?
                          Сигурен съм, че поне 2/3 са му останали
                          Ма що си подива цената на 2/3 при тия наводнения?
                          Не е препоръка за инв. решение!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Ето какъв таргет си бях задал за тази акция от 2010г - по скоро ценови нива
                            -най ниски .... налични -2012г. края.....2013г. края..........достижими високи
                            6,41-8,40/90- 10,20/50 1982 M+C hidrav 2170х4,691 = 10180 11,40-14,50 -16,70/18,50

                            При вчерашните продажби на цена 5,75 -5,80 и 5,85х3= 17,55+0,53 =18,08 най високото ниво е изпълнено ! -
                            и? продаде всичко ли?

                            Коментар


                            • Ами всички сте познали, ама дали сте купили навреме и достатъчно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от aevstatiev Разгледай мнение
                                Аз ги очаквам между 20 и 30 лева

                                После ще му мисля
                                Момчета това го писах 17 януари. Разбира се тогава изглеждаше невероятно. Какво ще кажете сега.

                                P.S.
                                Импе и ти позна, като каза 6-7 лв, само не уточни, че ще е след сплита

                                Коментар

                                Working...
                                X