IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво се плашите като акцията пада?! Като пада акцията, P/E само ще става все по добро... Нали както разбирам търгувате коефициенти... значи няма причина за безпокойство!

    Коментар


    • интересно защо няма купувачи като е толкова добро Р/Е ? И защо пощата започна да разпродава на каквато и да е цена ?





      имам акции

      Коментар


      • Тук пощата се е заканила да пробие абсолютния минимум по позицията за 6м. Добре, че не останаха купувачи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bai Ivan
          ДОПЪЛВАЙТЕ НЕ СЕ ОПЛАКВАЙТЕ, СКОРО ИЗЛИТАМЕ..............
          писна ми да чакам!!!!
          Не е препоръка!

          Коментар


          • ДОПЪЛВАЙТЕ НЕ СЕ ОПЛАКВАЙТЕ, СКОРО ИЗЛИТАМЕ..............

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rururu
              тук с всеки отчет P/E намалява (ей го на сега е P/Е = 3.72).
              чувствам как, като стане < 1, няма да ми издържат нервичките, ще изляза и ще се набутам в някоя компания с 53 000 печалба и P/E клонящо към безкрайност... та и аз като всички да изкарам някой лев от тая борса. ;-)





              не е препоръка, имам акции.
              То там е космонавтиката я и големите пари но те одавна са по пътищата неведоми и градят Мостове.
              Не се бъзи-кай !!!

              Коментар


              • тук с всеки отчет P/E намалява (ей го на сега е P/Е = 3.72).
                чувствам как, като стане < 1, няма да ми издържат нервичките, ще изляза и ще се набутам в някоя компания с 53 000 печалба и P/E клонящо към безкрайност... та и аз като всички да изкарам някой лев от тая борса. ;-)





                не е препоръка, имам акции.

                Коментар


                • Абе и аз го търся тука max ама тои на една педя от min, то човек се чуди каква ракета да строи то по добре с колело да открива планетта KTEX.
                  Не се бъзи-кай !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marcy
                    Е то не може като се ходи на лов все да има слука.
                    Според много от писаниците във форума може винаги да се продава на макса и да се купува после на ниското
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Е то не може като се ходи на лов все да има слука.
                      Не се бъзи-кай !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marcy
                        Такова де такова животно същото, и псуващо.
                        Всеки си има по един такъв шрапнел в задника да му напомня като се променя времето
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Такова де такова животно същото, и псуващо.
                          Не се бъзи-кай !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marcy
                            To чрез Мариян се мъчихме да задаваме някой въпросчета на ръководството на KTEX но никои не ти отговаря, лоша работа, така че тук от спекулант съм дългосрочен ще видим до кога.
                            Нали знаеш какво е дългосрочния инвеститор? - Неуспял спекулант.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • To чрез Мариян се мъчихме да задаваме някой въпросчета на ръководството на KTEX но никои не ти отговаря, лоша работа, така че тук от спекулант съм дългосрочен ще видим до кога.
                              Не се бъзи-кай !!!

                              Коментар


                              • Ама вече няколко месеца не иска - и народа взе да се изнервя и да губи търпение

                                Коментар

                                Working...
                                X