IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малиии ! Днес регистрирах наистина огромни загуби
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • qvno Post Bank sa polu4ili instrukcii za osrebrqvane na sumnitelni akcii i pribirane na vuzmojno nai-mnogo cash!
      interesno,kakvi li sa podbudite za tova!?

      Коментар


      • Приземяване,приземяване,приземяване както казваше другаря Живков навремето

        Коментар


        • Каквото сабя покаже ........... излезе ми най слабата позиция и то от един месец . Успех и на тебе!

          Коментар


          • Инвестираната сума е сериозна и наистина ти съчуствам за притесненията. Проблемът при Катекс е не толкова в отчетите, колкото в непрозрачната политика на мажоритаря и мениджмънта и липсата на каквато и да е яснота по стратегията, инвестициите и очакваните резултати от тях. Практиката показва, че подобен подход рядко е в интерес на миноритарните акционери и поради тази причина фондове и индивидуални инвеститори избягват подобни позиции.

            Първоначално изпратено от meche_cveti93
            ... какво те съмнява в отчета тук и дали играе химикалката?

            Коментар


            • Valuator написа :
              Нямам представа на какви нива и с колко си влязъл, но при тази липса на алтернативи в ляво за съжаление вече не виждам много други варианти освен чакането и надеждата. При тези мажоритари човек наистина не знае какво може да очаква и ако излезеш сух оттук, вероятно ще е голям късмет.
              Много обнадеждаващо ............. . 500 на около 22 лв.. Правиш добри банкови анализи , какво те съмнява в отчета тук и дали играе химикалката?

              Коментар


              • Нямам представа на какви нива и с колко си влязъл, но при тази липса на алтернативи в ляво за съжаление вече не виждам много други варианти освен чакането и надеждата. При тези мажоритари човек наистина не знае какво може да очаква и ако излезеш сух оттук, вероятно ще е голям късмет. Пожелавам ти успех - на теб и на другите страдалци тук, дано бъдете възнаградени.

                Коментар


                • За ПИБ и ССВ влизам и излизам няколко пъти , но неизвестноста тук ме притеснява и не се чувствам тук в свой води .Твоето мнение за събранието ?

                  Valuator написа :

                  Както виждам, не си приел съвета ми за Катекс, дано поне за ПИБ си ме послушал
                  П.С Алее също имаше подобно мнение за ПИБ.

                  Коментар


                  • Както виждам, не си приел съвета ми за Катекс, дано поне за ПИБ си ме послушал

                    Първоначално изпратено от meche_cveti93
                    Страшна позиция за корекция си избрах

                    Коментар


                    • За Химко има повече информация и купувачи отколкото тук !
                      Страшна позиция за корекция си избрах .......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dodi
                        купувачи на нива 17 лв ще има споко

                        не е препоръка за покупко продажба
                        Прав си колега. Капман купува мощно 1 брой акции на 17 лв

                        Коментар


                        • от колко кеш имат нужда 129

                          Коментар


                          • да по 30 бр. Интересно,че при 25 лв. се купиха акции на 16 ЦПТ. а сега няма кой по-голям да подкрепи. а 129 с 5000 акции свалиха пазара от 25 на 17 лв.

                            Коментар


                            • купувачи на нива 17 лв ще има споко

                              не е препоръка за покупко продажба

                              Коментар


                              • Нещо офертите купува изчезнаха.

                                Коментар

                                Working...
                                X