IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
    bate Goiko какво стана с звездите . Стефанов ден е събранието.
    Дали ще се съберат хора точно след Коледа да не бия само път до Казанлък ?

    Коментар


    • Звездите явно са ми казвали,че ще мога да си напазарувам евтинко акции тия дни ама не ги бях разбрал правилно

      Коментар


      • bate Goiko какво стана с звездите . Стефанов ден е събранието.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko
          Първоначално изпратено от growth
          Първоначално изпратено от meche_cveti93
          За ПИБ и ССВ влизам и излизам няколко пъти , но неизвестноста тук ме притеснява и не се чувствам тук в свой води .Твоето мнение за събранието ?

          Valuator написа :

          Както виждам, не си приел съвета ми за Катекс, дано поне за ПИБ си ме послушал
          П.С Алее също имаше подобно мнение за ПИБ.

          ... Не се стряскайте, разпродават два три големи шарана. Просто, като трябва да преоценяте по справедлива цена, а пазарната е много далеч от тази. Ако мажоритаря промени рязко стратегията и започне да залива с новини инвестиционната общност, как мислите компанията колко бързо ще възстанови нива, та дори и ще одари рекорди. Нищо не се променило все още , но иде общо събрание, тогава ще видим. Това е най - силно подценената акция на БФБ в момента. Някой, смятал ли фундаментална цена...

          Не е препоръка, имам акции...

          Има ли вече дата за събранието ?
          Не помня точно, май беше другият месец...

          Коментар


          • В тази позиция ти си втория , който ми пожелава успех !
            Май действително ставаме дългосрочни .........! Успехи и на теб , ще са ни нужни и да не продаваме защото позицията се крепи от кобоси !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от growth
              Първоначално изпратено от meche_cveti93
              За ПИБ и ССВ влизам и излизам няколко пъти , но неизвестноста тук ме притеснява и не се чувствам тук в свой води .Твоето мнение за събранието ?

              Valuator написа :

              Както виждам, не си приел съвета ми за Катекс, дано поне за ПИБ си ме послушал
              П.С Алее също имаше подобно мнение за ПИБ.

              ... Не се стряскайте, разпродават два три големи шарана. Просто, като трябва да преоценяте по справедлива цена, а пазарната е много далеч от тази. Ако мажоритаря промени рязко стратегията и започне да залива с новини инвестиционната общност, как мислите компанията колко бързо ще възстанови нива, та дори и ще одари рекорди. Нищо не се променило все още , но иде общо събрание, тогава ще видим. Това е най - силно подценената акция на БФБ в момента. Някой, смятал ли фундаментална цена...

              Не е препоръка, имам акции...

              Има ли вече дата за събранието ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Пощата е всичко друго ,но не и шаран ................... !
                Дано си прав , че не ми се смятат загубите тук !

                ... Абе чуеш ли за Гърци, бегай далече. Да не ти разправям кво направиха с тяхната борса преди години и тук се опитват ама да видим...

                Желая ти успех...

                Коментар


                • Пощата е всичко друго ,но не и шаран ................... !
                  Дано си прав , че не ми се смятат загубите тук !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                    За ПИБ и ССВ влизам и излизам няколко пъти , но неизвестноста тук ме притеснява и не се чувствам тук в свой води .Твоето мнение за събранието ?

                    Valuator написа :

                    Както виждам, не си приел съвета ми за Катекс, дано поне за ПИБ си ме послушал
                    П.С Алее също имаше подобно мнение за ПИБ.

                    ... Не се стряскайте, разпродават два три големи шарана. Просто, като трябва да преоценяте по справедлива цена, а пазарната е много далеч от тази. Ако мажоритаря промени рязко стратегията и започне да залива с новини инвестиционната общност, как мислите компанията колко бързо ще възстанови нива, та дори и ще одари рекорди. Нищо не се променило все още , но иде общо събрание, тогава ще видим. Това е най - силно подценената акция на БФБ в момента. Някой, смятал ли фундаментална цена...

                    Не е препоръка, имам акции...

                    Коментар


                    • ............няма да мръдна от тази позиция, докато не разпределиме печалбата....... а за напиването Ви препоръчвам LOMSKO или TODOROF !!!!!!! :-)

                      Коментар


                      • P/E: 3.03
                        P/S: 2.17
                        P/B: 0.50




                        айде още малко да падне цената, че P/E над 3 си е жив балон!
                        ;-)

                        Коментар


                        • по тази позиция аз личо ще чакам ОС за да предприема някакви действия корекциите не ме интересуват
                          имам акции

                          Коментар


                          • Затова давай да пием сега, докато има.

                            Коментар


                            • Скоро и пари за напиване няма да ми останат
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XY
                                Малиии ! Днес регистрирах наистина огромни загуби
                                Дааа...,и аз имам доста поводи за напиване. Неприятни.

                                Коментар

                                Working...
                                X