IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разбрах те . Правя го по позиции , който познавам и то със знак плюс .
    Особено на БСТР , като се стремя да запазя броя на акциите.Защо КАТЕКС няма подкрепа на определено ИП/ почти всяка позиция си има/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cobos4e
      Вярно е в cobos 18/0 утре ще е голям цирк не само по тази позиция... Жалко че нямам
      Какво нямаш - акции или кеш?
      Тука стават страхотни врътки, както би казал Костюмаря. Например, продал си 50% на -20% , сега останалите 50% са ти на -40%. Ако купиш обратно продадените 50% на -40% ще "усредниш" и ще си само -30% и 25% от минуса изчезват.

      Може би не го обясних добре...

      Абе, БАТЯ Е ПО-ДОБЪР ИНВЕСТИТОР ОТ МЕН :-)

      С гъбите нещата са някак по-ясни.
      Аз лично обърках този Катекс със Кинтекс :-))), то калашниците пак около Казанлък ги правят

      Успех, Цветен Мечо!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cobos4e
        Вярно е в cobos 18/0 утре ще е голям цирк не само по тази позиция... Жалко че нямам
        Аз имам даже са ми в повече

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meche_cveti93
          Мерси ! При мен зареждат информацията до 16.00 ч и след това сутринта към 9 и нещо Поръчките за кобоса до колко часа могат да се вкарват.
          Лимитирани поръчки могат да се пускат по всяко време, но реално се зареждат между 9 и 16 часа в Кобоса - само тогава могат да се пускат и пазарните. Часовия диапазон важи и за отмяна на вече въведени поръчки.

          Коментар


          • Вярно е в cobos 18/0 утре ще е голям цирк не само по тази позиция... Жалко че нямам
            Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Мерси ! При мен зареждат информацията до 16.00 ч и след това сутринта към 9 и нещо Поръчките за кобоса до колко часа могат да се вкарват.

              Коментар


              • 18 броя оферти "Купува".

                Коментар


                • Borsalino написа :


                  Погледни Купува 18 / Продава 0

                  Пощата има на кого да продава на тези нива.
                  Извинявай , къде го видя това 18 , че на EFOCS някакъв купува 10 на 15.6 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                    В тази позиция ти си втория , който ми пожелава успех !
                    Май действително ставаме дългосрочни .........! Успехи и на теб , ще са ни нужни и да не продаваме защото позицията се крепи от кобоси !
                    Ами тогава и аз да ти пожелая, та да съм третия !
                    Имам акции и си ги държа, не съм правил и опит да продавам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                      Само така си пиша ! И внимавай с алкохола , че ако гледаш звездите и си на високо .............................
                      Погледни Купува 18 / Продава 0

                      Пощата има на кого да продава на тези нива.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bogibog
                        Добре че излезнах на 33, дали пак да влизам?
                        Дано и ние да излезнем на 33

                        Не е препоръка за покупко-продажба на акции

                        Коментар


                        • Добре че излезнах на 33, дали пак да влизам?

                          Коментар


                          • Само така си пиша ! И внимавай с алкохола , че ако гледаш звездите и си на високо .............................

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                              bate Goiko написа :

                              Звездите явно са ми казвали,че ще мога да си напазарувам евтинко акции тия дни ама не ги бях разбрал правилно
                              Дано не ти говорят повече .............................. в тази насока ?
                              Ха-ха Спокойно ти нещо си се притеснил

                              Е сега ще пийна едно-две и ще ги питам

                              Коментар


                              • bate Goiko написа :

                                Звездите явно са ми казвали,че ще мога да си напазарувам евтинко акции тия дни ама не ги бях разбрал правилно
                                Дано не ти говорят повече .............................. в тази насока ?

                                Коментар

                                Working...
                                X