IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vomitus
    и аз имах очаквания тук, но за съжаление кеширах на загуба...просто чакането в тази позиция ми се струва ужасно дълго и неоправдано - има и по-добри инвестиции на пазара (лично менние).


    интересно ми е какво инфо чак толкова имаш?
    Нищо което вече да не знаете или очаквате само, че сега аз пък ще направя анализ на ситуацията.

    Не е препоръка.
    Не е препоръка.

    Коментар


    • и аз имах очаквания тук, но за съжаление кеширах на загуба...просто чакането в тази позиция ми се струва ужасно дълго и неоправдано - има и по-добри инвестиции на пазара (лично менние).


      интересно ми е какво инфо чак толкова имаш?
      Не е препоръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Стенли
        Първоначално изпратено от Aladdin
        KTEX другите може да не са ви оценили но аз да.
        От дружествата на официален пазар незнам да има друга акция която трябва да се качи колкото вас спрямо сегашния момент за мен цената ви е над 24 лева в момента като ще направя задълбочена проверка.

        Плюс това чакате баланс, който за мен ще е много интересен от акциите на официален пазар вие сте номер 1 по покачване спрямо сегашната цена.

        Ще дам повече инфо след малко.

        Не е препоръка.
        Поредния кандидат за темата Бисери и Вицове !!!
        Стенли гледай само да не си изгубиш реномето и ти. Не един съфорумец вече го изгуби подлагаики думите ми на съмнение.

        Не е препоръка.
        Не е препоръка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Aladdin
          KTEX другите може да не са ви оценили но аз да.
          От дружествата на официален пазар незнам да има друга акция която трябва да се качи колкото вас спрямо сегашния момент за мен цената ви е над 24 лева в момента като ще направя задълбочена проверка.

          Плюс това чакате баланс, който за мен ще е много интересен от акциите на официален пазар вие сте номер 1 по покачване спрямо сегашната цена.

          Ще дам повече инфо след малко.

          Не е препоръка.
          Поредния кандидат за темата Бисери и Вицове !!!

          Коментар


          • KTEX другите може да не са ви оценили но аз да.
            От дружествата на официален пазар незнам да има друга акция която трябва да се качи колкото вас спрямо сегашния момент за мен цената ви е над 24 лева в момента като ще направя задълбочена проверка.

            Плюс това чакате баланс, който за мен ще е много интересен от акциите на официален пазар вие сте номер 1 по покачване спрямо сегашната цена.

            Ще дам повече инфо след малко.

            Не е препоръка.
            Не е препоръка.

            Коментар


            • аз пък мисля да почвам да пълня полека-лека. С очакване за по-добри времена.

              Коментар


              • Това значи че нещата най-накрая може и да тръгнат към добре

                Коментар


                • кво значи това - парите остават в дружеството?

                  Коментар


                  • Ха, чудо!!!

                    В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Катекс АД-Казанлък /KTEX/:
                    Катекс АД-Казанлък декларира, че ще приема и прилага разпоредбите на Националния кодекс за корпоративно управление.

                    Коментар


                    • Първи урок:Има разлика между цена и стойност.
                      Прескачаме първия..... , давай втория урок.......

                      Коментар


                      • Първи урок:Има разлика между цена и стойност.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Re: Страна на абсурдите

                          Първоначално изпратено от Metodiy
                          Не че разбирам много от акции, но като гледам финансовите отчетите на предприятието... Абе от скоро се занимавам с това и абе май не съм глупав, ами не мога да разбера защо пада стойността на акциите. Странна работа. Предприятието печели, акциите падат. напълно нелогично. Вече съм напълно убеден, че Абсурдистан е страната на неограничените възможности. |-(
                          Погледни как точно "печели", от основна дейност може би ?

                          Коментар


                          • Страна на абсурдите

                            Не че разбирам много от акции, но като гледам финансовите отчетите на предприятието... Абе от скоро се занимавам с това и абе май не съм глупав, ами не мога да разбера защо пада стойността на акциите. Странна работа. Предприятието печели, акциите падат. напълно нелогично. Вече съм напълно убеден, че Абсурдистан е страната на неограничените възможности. |-(

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lulu
                              Ц.Бориславова напуска , мажоритар става Божилов

                              ), тази позиция стана много интересна, ама много интересна. Ще стигнели 5 лв. Срам, голям срам...


                              Имам акции..

                              Коментар


                              • Ц.Бориславова напуска , мажоритар става Божилов

                                Коментар

                                Working...
                                X