IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • бях се заиграл с тях, ама момента хич не е подходящ според мен за спекула тук,както и в още няколко позиции като биовет, полимери и т.н. които иска да скача -има хляб, но при наличие на интересни и разумни алтернативи риска ми идва в повечко на мен. иначе цени от 30 лв не са изключени верно сие, но и цени от 9-11 не са изключени...

    не е препоръка и т.н. нямам вече акции тук , нито интереси към момента

    Коментар


    • Тук дано Аладин да потърка лампата и да дойде джина :-)

      Продадох половината си КТЕХ на -20%, другата на -40%, добре, че не бяха кой знае колко. Иначе PE то е едно от най-добрите на борсата.

      Между другото извлякох и ползи - другаде си кеширах загубите доста по-рано.

      Коментар


      • Предполагам ,че се разчистват финансови отношения .... Дано остане и нещо за нас , ако тръгнат вече на чисто.

        marcy написа:
        meche_cveti93 написа:
        Конкурират се с мажоритара на Златни пясъци....Smile

        Не знам за ZLP но тука бая пари изчезнаха във вземания и аванси незнаино къде а тези зделки с PAMPO i DSPED са за разследване тука има пари на ръка за тях и то доста.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meche_cveti93
          Конкурират се с мажоритара на Златни пясъци....
          Не знам за ZLP но тука бая пари изчезнаха във вземания и аванси незнаино къде а тези зделки с PAMPO i DSPED са за разследване тука има пари на ръка за тях и то доста.
          Не се бъзи-кай !!!

          Коментар


          • Конкурират се с мажоритара на Златни пясъци....

            Коментар


            • Тия не декларираха ли че ше спазват корпоративния кодекс , та казвам че е време да ги изключват от там. Трябва да има някаква награда за наи измамния мажоритар на БФБ, от мен я печелят не че няма и други но тези повтарям са N 1.
              Не се бъзи-кай !!!

              Коментар


              • Тук отдавна са качили индивидуалните инвеститори на черешата

                Коментар


                • Разгледах балансите тия наистина са ни излъгали с продажбата на DSPED и PAMPO. Вместо печалбата да е с 1,5 милиона повече е с 400 хиляди по малко. Както и да е мен това особено не ме интересува но ако сте акционери от началото на октомври им пуснете една жалба в КФН това е голямо нахалство от тяхна страна наистина са ги продали на номинал по левче а са ги купили далеч повече. То и аз може да им пусна една жалба това си е чисто нахалство поне да не ги продаваха на загуба.

                  Както и да е това не ме интересува особено щото главницата си седи

                  За момента имате минимум около 24 лева тук а ще направя някой проверки за да разбера дали заслужавате и цената около 30 ))

                  Ако нямате повече пари утре спокойно можете да си почивате въвеждането на цени продава всякакви не е препоръцително.

                  Успех.

                  Не е препоръка.
                  Не е препоръка.

                  Коментар


                  • И аз изкам акции от Деспред и Пампорово по 1 лв.

                    Те а са N 1 по чалъми на Борсата за 2007г.

                    В) Други съществени компоненти на постъпленията или разходите, които по преценка на управителните органи следва да се разгледат, за да се разберат резултати от дейността на дружеството - финансов разход в размер на 409 х.лв.от продажба на акции в капитала на "Деспред" и "Пампорово" АД.

                    Голяма гуша голямо нещо....
                    Не се бъзи-кай !!!

                    Коментар


                    • черешите са за Илия Димитров Вандов,който е изявил инвестиционно намерение(лично от свое име) да строи цех за преработка и замразяване. Съобщението е излязло в местния в-к Искра и е във връзка с ОВОС.



                      Нямам акции, не ми и трябват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nevermind
                        mislq, 4e ot4eta govori sam po sebe si, kak si gledat rabotata v KTEX!!!

                        nqkoi hora shte ostanat dovolni ... daje mnogo. a i ako divident razdadat tazi godina....
                        Смешно Голямо точене на печалби (една и съща почти от 1 трим.) загуби от Деспред и Пампорово накрая измислиха как да го направят.
                        Не знам какво ще стане нататък но с такова управление съм Аут, (стига череши и чалъми).

                        Имам малко акции и не препоръчвам нищо мнение...
                        Не се бъзи-кай !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nevermind
                          mislq, 4e ot4eta govori sam po sebe si, kak si gledat rabotata v KTEX!!!

                          nqkoi hora shte ostanat dovolni ... daje mnogo. a i ako divident razdadat tazi godina....


                          ... Няма аналог на БФБ, който да го пие по каквито и да показатели. Това е ракета....

                          Трябва ни малко, ама много малко информираност и т.н. След това ще се изтрепваме да купуваме...

                          Коментар


                          • mislq, 4e ot4eta govori sam po sebe si, kak si gledat rabotata v KTEX!!!

                            nqkoi hora shte ostanat dovolni ... daje mnogo. a i ako divident razdadat tazi godina....

                            Коментар


                            • http://bse-sofia.bg/

                              2008-01-30 - Счетоводни отчети
                              На 30.01.2008 год. в БФБ-София АД е постъпил
                              отчет към четвърто тримесечие на 2007 год. от
                              Катекс АД-Казанлък /KTEX/


                              ))))))))))))))))

                              Останете с мен и гледайте шоуто ))

                              Не е препоръка.
                              Не е препоръка.

                              Коментар


                              • И още нещо не се лъжете по това, че от време на време се пуснат продава по някоя бройка на долната цена това е хитър трик за да се хване някой голям но KTEX вече е под мой надзор

                                Не е препоръка.
                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X