IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Просто имаме ценово ограничение неудовлетворяващо продавачите.

    Коментар


    • Тук къде се изгубиха продавачите????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Marmuse
        Aladdin независимо че KTEX може да е подценено и да заслужава по-добра оценка, методите ти на манипулация са направо смешни и трагични. Дружеството има адски много косури, които са основния фактор то да не се котира добре за момента. Както каза един колега, може да се качи двойно, но може и още доста да пада, всичко си зависи от самото дружество.
        Всичко е въпрос на оценка успех с твоята ))

        Аз съм казал няма лоши и недооценени дружества има лоши оценители.

        Не е препоръка.
        Не е препоръка.

        Коментар


        • Aladdin независимо че KTEX може да е подценено и да заслужава по-добра оценка, методите ти на манипулация са направо смешни и трагични. Дружеството има адски много косури, които са основния фактор то да не се котира добре за момента. Както каза един колега, може да се качи двойно, но може и още доста да пада, всичко си зависи от самото дружество.

          Коментар


          • От сутринта си припомних нещо което стана миналата година при излизането на годишните неодитирани баланси. А то е, че цените моментално не тръгнаха да се качват а чак след няколко дни. Тая глупава криза явно ми се отразява на мисленето

            В тази връзка очаквам първо да излязат голяма част от балансите и тогава ще се разгледа кое на колко и нещата започват да се задвижват.

            Смятам, че неодитираните са достатъчни и не са необходими одитираните за да тръгнат нещата. Бих постнал това инфо в темата за Оптимизъм но честно много хора май не са за борсата затова без оптимизъм за тях ))

            Въвеждането на оферти всякакви продава на KTEX и днес е непрепоръчително дори с цел размяна. Много дружества няма да се възстановят. Доста графики са лъжовни. А аз знам схванах почти всичко за тая криза Инвеститор можеш да излъжеш но не и задълбочен оценител.

            А колкото до KTEX дали трябва да е на 24 или 30 е само въпрос на ликвидност но все пак сме на официален пазар.

            Успех за сега.

            Не е препоръка.
            Не е препоръка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aladdin
              Бутнат ни с 15 бройки, качат ни с една живи да ни ожалиш
              А уж сме на официален пазар ))
              Нищо не ги мислете при другите дружеста също не е ама никак розово ))

              Както и да е още вчера си пролича, че нещата още не бачкат на тая борса което беше жалко.

              Доколкото забелязвам само ENM, trace mosts и HDPAT са добре търгувами но при тях са се навряли всички възможни спекуланти.

              Не е препоръка.
              И тука имаше спекуланти ама това беше отдавна

              Коментар


              • Бутнат ни с 15 бройки, качат ни с една живи да ни ожалиш
                А уж сме на официален пазар ))
                Нищо не ги мислете при другите дружеста също не е ама никак розово ))

                Както и да е още вчера си пролича, че нещата още не бачкат на тая борса което беше жалко.

                Доколкото забелязвам само ENM, trace mosts и HDPAT са добре търгувами но при тях са се навряли всички възможни спекуланти.

                Не е препоръка.
                Не е препоръка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                  Колега да не си някой шифровчик към ЦРУ , та така ни обясняваш...
                  Пусни кода за разчитане........
                  Имайте предвид, че не съм от вчера и съм видял много.

                  Ето ви още тази акция отговаря на абсолютно всички познати ми изисквания на който трябва да отговаря една акция за да се качи на базата на печалбата на определено ниво. Smile

                  А изискванията не са едно и две за днес стига. Wink
                  Ако ви кажа кои са условията на които трябва да отговаря една акция за да се качи вече няма аз да съм Оценителя а ще станем всички. Това не е редно успех.
                  Не е препоръка.

                  Коментар


                  • Колега да не си някой шифровчик към ЦРУ , та така ни обясняваш...
                    Пусни кода за разчитане........
                    Имайте предвид, че не съм от вчера и съм видял много.

                    Ето ви още тази акция отговаря на абсолютно всички познати ми изисквания на който трябва да отговаря една акция за да се качи на базата на печалбата на определено ниво. Smile

                    А изискванията не са едно и две за днес стига. Wink

                    Коментар


                    • Имайте предвид, че не съм от вчера и съм видял много.

                      Ето ви още тази акция отговаря на абсолютно всички познати ми изисквания на който трябва да отговаря една акция за да се качи на базата на печалбата на определено ниво.

                      А изискванията не са едно и две за днес стига.

                      Не е препоръка.
                      Не е препоръка.

                      Коментар


                      • ами притеснете ги де, едни почти 100мил. от продажбата на сибанк от как се загубиха са си за притеснение. аз първоначално си мислех, че интервюто с вецовете и черешите обяснява нещата, ама де ги тез вецове и череши? иначе няколкото веца ако ги има и се отчетат акцията е повече от ракета , но ако са само вълнените платове акцията и в момента е скъпичка според мен. успех на спекулантите и на инвеститорите желая и хубави сънища лека нощ

                        Коментар


                        • 1anti написа:

                          бях се заиграл с тях, ама момента хич не е подходящ според мен за спекула тук,както и в още няколко позиции като биовет, полимери и т.н. които иска да скача -има хляб, но при наличие на интересни и разумни алтернативи риска ми идва в повечко на мен. иначе цени от 30 лв не са изключени верно сие, но и цени от 9-11 не са изключени...

                          не е препоръка и т.н. нямам вече акции тук , нито интереси към момента
                          Ако си прав - 20 % риск не звучи толкова зле при финансовите анализи
                          на някой "корифеи" в другите позиции, но другото 120 % плюс ....ако стане......
                          Мисля , че тази година малко ще притеснят някой ръководни другари....
                          и същите по -внимателно ще си развяват байрака.....а и ще трябва да се отчетат и към останалите акционери ... за да си затворят очите....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vomitus
                            Първоначално изпратено от Aladdin

                            Беше направена проверка на DSPED, който беше кажи речи в същото състояние като КТЕХ преди време с продажбата на един голям пакет акции от него на СИБАНК резултатите са на лице. DSPED след известно време се е качил на 50% от гигантската си печалба. Като имаите предвид, че DSPED e 100 пъти по неликвиден от KTEX е сега започва ли да ви се прояснява.

                            Засега май цената може да е и 30 лева и ако сега не сте доволни.
                            извинявай, но мнението ти не е особено аргументирано. посочваш някакви факти и правиш паралели - но изводите, които правиш не са основателни. тук нещата са мъгла.

                            е може и някой да ти повярва... това, че някога цената е била 30 лв. не значи, че и сега ще върне натам.
                            Всеки сам си преценява и това дето ви казах е много.
                            Не е препоръка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Aladdin

                              Беше направена проверка на DSPED, който беше кажи речи в същото състояние като КТЕХ преди време с продажбата на един голям пакет акции от него на СИБАНК резултатите са на лице. DSPED след известно време се е качил на 50% от гигантската си печалба. Като имаите предвид, че DSPED e 100 пъти по неликвиден от KTEX е сега започва ли да ви се прояснява.

                              Засега май цената може да е и 30 лева и ако сега не сте доволни.
                              извинявай, но мнението ти не е особено аргументирано. посочваш някакви факти и правиш паралели - но изводите, които правиш не са основателни. тук нещата са мъгла.

                              е може и някой да ти повярва... това, че някога цената е била 30 лв. не значи, че и сега ще върне натам.
                              Не е препоръка!

                              Коментар


                              • Предупредих ви, че ще направя проверки проверките започнаха.

                                Всяка акция която би трябвало да се качи с над 100% е ЗЛАТНА

                                Искам да ви уведомя, че след първата направена проверка резултатите са изключително задоволяващи

                                Беше направена проверка на DSPED, който беше кажи речи в същото състояние като КТЕХ преди време с продажбата на един голям пакет акции от него на СИБАНК резултатите са на лице. DSPED след известно време се е качил на 50% от гигантската си печалба. Като имаите предвид, че DSPED e 100 пъти по неликвиден от KTEX е сега започва ли да ви се прояснява.

                                Засега май цената може да е и 30 лева и ако сега не сте доволни.

                                Проверките ще продължът.

                                По принцип споделянето на информация от подобен род не се прави и в нормално време вероято не бих ви помогнал ама хич с инфо но сега положението е ненормално затова черпете инфо от мен докато можете.

                                Не е препоръка.
                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X