IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни пясъци AД (ZLP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези хубавци какво ли са намислили, трупат як кеш в банката последните години. При капитализация от 21.7млн, вече имат кеш 9.2млн. Идеи някакви? Те имат вземания от мажоритаря, що не вземат да ги пуснат като дивидент и направо да си върне борчовете мажо, да се поизчисти малко баланса.

    Без препоръки от мен, само пожелателно мислене!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      7,6 млн. кеш при 15,5 млн. пазарна капитализация

      http://x3news.com/download/?id=338486
      Аз се включих с някакви бройки. Все пак комбинацията от добри рейошата свързани с активите П/Б 0,16 и добри рейшота свъразни с профитабилност ЕВ/ЕБИТДА 1,81 не се срещат често Спортист съм
      Е ликвидност няма де.

      Коментар


      • 7,6 млн. кеш при 15,5 млн. пазарна капитализация

        http://x3news.com/download/?id=338486

        Коментар


        • - Това са акции закупени от масовата приватизация.
          - Дружеството разпределяше дивидент преди доста време и вероятно срока от 5 г, през които могат да се вземат е минал. Може да се провери в Общинска банка, където се вземаха дивидентите.
          - Могат да се продадат на борсата по 2 лв , но за тази цена с комисионната на брокера, не си заслужава ( според мен )

          Коментар


          • Акции в Златни пясъци ЕАД

            Здравейте!
            Нова съм във форума и на всичкото отгоре не разбирам нищо от акции, но наскоро попаднах на едни документи, които са останали от моите родители ( те са починали ). Документите са за закупуване на акции в дружество 1003 " Златни пясъци " ЕАД . Документите са от 97 година?!?!?!?!?!
            Питането ми към вас е следното: ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС??? Изобщо как да се свържа с това дружество, как да разбера има ли някакви дивиденти някога изплащани или не? Колко струва една акция и мога ли да ги продам ако реша?
            Благодаря за отговорите

            Коментар


            • Добър отчет, отново ръст и на приходите, и на печалбата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Гаки, кажи къде инвестираш сега и би ли инвестирал в Златни пясъци?
                Не,bate Goiko,не бих инвестирал в "Зл.Пясъци",те нямат бъдеще.Имам акции само в 6 позиции и в още толкова участвам от дъжд на вятър интрадей.Детайлите не представляват интерес никому.
                Attached Files

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Къде го търсиш Сокола в Златни пясъци?
                  Ами случайно видях,че се появява в тази второстепена тема...Кашпировски е от по-висок ранг,защо да хаби таланта си.
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Гаки, кажи къде инвестираш сега и би ли инвестирал в Златни пясъци?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                      Кашпировски,хората питат за теб,интересуват се...къде си сврял тука...покажи се и по другите теми,има какво да разкажеш..
                      Къде го търсиш Сокола в Златни пясъци?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Соколов2 Разгледай мнение
                        Кого определяш, като Кашпировски да не си ме раждала че ще ми даваш Име.
                        Тази липса ма култура ме потриса всеки път.
                        Така ще говориш в къщи на мъжа си или на там които е.Разбра ли сега?
                        Кашпировски,хората питат за теб,интересуват се...къде си сврял тука...покажи се и по другите теми,има какво да разкажеш..
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Бългаpия - най-добра в света за семеен туризъм!

                          http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5439451

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Добър отчет и за Златните, имат много приятен ръст на приходите и печалбата, и спад на пасивите!
                            Струва ми се, че в недалечно бъдеще май ще правят компания на другите в (е)BaSE маркета
                            Не е препоръка отнасяща се за търговията с бeзналични книги (акции)

                            Коментар


                            • Добър отчет и за Златните, имат много приятен ръст на приходите и печалбата, и спад на пасивите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Соколов*
                                Да много ще съм се набалбукал след, като ги имам след като стават публично дружество 1997г. мисля беше.А кога и как съм продавал да ти кажа ли.

                                Глупава патка.
                                Благодаря за вниманието, Кашпировски
                                Би ли споделил наистина, как си придобивал, купувал и продавал. Ще бъде интересно. Разкешил ли си всичко или още стискаш нещо ?

                                Коментар

                                Working...
                                X