IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уведомяваме Ви, че на 10.03.2015 г. “Доверие Капитал” АД, ЕИК 130362127 – дъщерно дружество на “Доверие Обединен Холдинг”АД, продаде 250 000 броя акции от капитала на “Медика”АД, представляващи 2.48%. След продажбата участието на “Доверие капитал”АД в капитала на “Медика”АД е 62.58 %.


    + 85 770 акции на момина крепост

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      На пръв поглед съм доволен. Остава да прочета и текстовите файлове.
      Много съм доволен от отчета! Дано сега Медика я прехвърлят на добра цена (като днес или повечко) та да намалеят още дълговете

      Мисля че Донев взима отлични решения тук и много скоро пазара ще я оцени подобаващо! Другият месец ще отваря новият Бриколаж в мола на Околовръстното в София, а той ще бъде огромен - та да му пожелаем успех!

      Не е препоръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
        Ако питаш мен си е супер отчет
        Печалба от основната дейност има ли или е само от врътката с акции на Софарма трейдинг? ( Не чета отчети, щото не вервам на чичото. )
        Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          На пръв поглед съм доволен. Остава да прочета и текстовите файлове.
          Ако питаш мен си е супер отчет

          Коментар


          • На пръв поглед съм доволен. Остава да прочета и текстовите файлове.

            Коментар


            • Преструктурирането на практика приключи. В общи линии са много по-напред от Синергон. Когато болезненият процес в Доерие приключва започва при Бедо. Според мен тук първо ще се появят реалните положителни резултати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Какви са очакванията ви за консолидираният отчет? Аз съм умерен оптимист, но ми е интересно и друго мнение.
                имат сериозни еднократни загуби от дъщерни като МАРИЦАТЕКС тъи че не очаквам кои знае какво , но през 2015 тези загуби няма да ги има и според мен ще е доста оптимистична гледайки последните от4ети, явното преструктуриране което е започнало и капитализацията от 15 мил .

                Коментар


                • Какви са очакванията ви за консолидираният отчет? Аз съм умерен оптимист, но ми е интересно и друго мнение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Toranaga
                    Ma wie realizirate li kakwo ste napissali??!!
                    Не, ще се разясниш ли ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Все пак ще има поглъщане на Медика от Софарма Вярвам че Донев ще е коректен при прехвърлянето на бизнеса от Доверие към 'майката' Софарма. В Доверие остават още доста читави бизнеси сред които двете застрахователни дружества и Бриколаж. Мисля че прехвърлянето на бизнеса би трябвало да намали значително свързанта задлъжнялост и да осигури повече кеш за развитие на Бриколаж. През Март се отваря доста голям Бриколаж в Ринг Мола на околовръстното в София.

                      Не е препоръка!
                      Ако мине на сегашни цени ще е направо БИНГО за Доверие ...

                      Коментар


                      • Все пак ще има поглъщане на Медика от Софарма Вярвам че Донев ще е коректен при прехвърлянето на бизнеса от Доверие към 'майката' Софарма. В Доверие остават още доста читави бизнеси сред които двете застрахователни дружества и Бриколаж. Мисля че прехвърлянето на бизнеса би трябвало да намали значително свързанта задлъжнялост и да осигури повече кеш за развитие на Бриколаж. През Март се отваря доста голям Бриколаж в Ринг Мола на околовръстното в София.

                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Да видим тук как е ще е завъртят Медика със Софарма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Каква ти ирония!? Виж какво си написал. Наистина се подведох че знаеш кой точно продава и ще споделиш инфото!
                            Явно не сме се разбрали, няма значение. Единственото, с което мога да помогна е, че до колкото разбирам вчерашния продавач е бил през ПФБК, а сега си проверих платформата и видях, че преди време, големия продавач на горе-долу 0,85 е бил чрез Кобос. Ако това въобще значи нещо, може да се счита за добра новина.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Каква ти ирония!? Виж какво си написал. Наистина се подведох че знаеш кой точно продава и ще споделиш инфото!

                              Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              .... Излизащите имат мнооого и без "чужда" подкрепа не може да ги вземем, каквито и коеф. да изработят.
                              .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Значи знаеш кой излиза тук и колко много акции има. Ще ни светнеш ли и нас?
                                Батя, няма нужда от толкова ирония. Както казах съм влизал и излизал десетки пъти и все се случва едно и също. Единствено този мой опит тук ме кара да допускам, че няма да има скок. Донев ли продава още или друг не знам, но пожелавам успех на всички. Между другото имам едни "останали" към 500 бр. и в тази връзка, макар и малко аз също съм заинтересуван да расте
                                Last edited by 15%; 09.12.2014, 11:34.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X