IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Пропагандата е изключително ефективна. Млади и интелигентни хора са до такава степен заслепени, че са готови да ме бият когато им кажа как стоят нещата. Последно ме обявиха за американофил защото съм твърдял, че долара ще расте!. При това са ми приятели. Какво съм виновен, че истината е различна от пропагандата? Периодично си тествам идеите в една компания. Изслушвам им глупостите внимателно, после им казвам какво се случва. В случай, че са агресивни и не могат да възприемат очевидната истина, действам на обратно. Никога не са ме подвеждали.
    Следващият път не им говори за финанси, а за ядене, пиене и онова другото Тогава може да постигнете консенсус

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      Човече, повярвай, говорил съм с интелигентни хора, особено такива от провинцията - четат Телеграф и ВЯРВАТ. Това е за съжаление - колкото и да не ни се иска има ефект от цялата повърня.
      Пропагандата е изключително ефективна. Млади и интелигентни хора са до такава степен заслепени, че са готови да ме бият когато им кажа как стоят нещата. Последно ме обявиха за американофил защото съм твърдял, че долара ще расте!. При това са ми приятели. Какво съм виновен, че истината е различна от пропагандата? Периодично си тествам идеите в една компания. Изслушвам им глупостите внимателно, после им казвам какво се случва. В случай, че са агресивни и не могат да възприемат очевидната истина, действам на обратно. Никога не са ме подвеждали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        Човече, повярвай, говорил съм с интелигентни хора, особено такива от провинцията - четат Телеграф и ВЯРВАТ. Това е за съжаление - колкото и да не ни се иска има ефект от цялата повърня.
        Това подчертаното е взаймноизключващо се .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Медиите на КОЙ са ясни, но вече има ли зрители, слушатели и читатели там - на техните канали ??????
          Аз вече не познавам такива!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Човече, повярвай, говорил съм с интелигентни хора, особено такива от провинцията - четат Телеграф и ВЯРВАТ. Това е за съжаление - колкото и да не ни се иска има ефект от цялата повърня.
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Медиите на КОЙ са ясни, но вече има ли зрители, слушатели и читатели там - на техните канали ??????
            Аз вече не познавам такива!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Да отвратителна кампания е тръгнала от страна на медиите на КОЙ. Само като видя шопара и се гнуся Трябва да си много нечистоплътен и морално и физически да имаш вземане даване с подобни хора. Трябва да ги избутат от властта и то скоро.
              Щом веднъж е минал границата, ясно че не му дреме дали е малко или много брутален. Следствие от падението.
              Доан-Матрял, какво може да се очаква от него !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Еми Батенка, гледам в плаформата, индекса е 477.8 как се отчита тази "добра" новина !??. Mай никак- не мислиш ли ?
                Ta чак и до магаретата да опрем? Кога това ? елтосчето? инсчето? включително и това тук !??
                Да отвратителна кампания е тръгнала от страна на медиите на КОЙ. Само като видя шопара и се гнуся Трябва да си много нечистоплътен и морално и физически да имаш вземане даване с подобни хора. Трябва да ги избутат от властта и то скоро.

                Коментар


                • Малей, вентилаторът е включен и торбата с ла.на - заредена. Повръща ми се

                  Новият бос на "Токуда банк" Огнян Донев заподозрян в задкулисни отношения със здравния министър Москов! Ще има ли нов монополист на лекарствата?
                  Last edited by mibova; 11.03.2015, 16:29.
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Не можело да катери БФБ-то а? Не се отчитали добрите новини...
                    Е, първо така, позиция по позиция (Биовет, Трейс, Доверие) а после и юруш на целия пазар
                    А накрая торнадо и за магаретата
                    Еми Батенка, гледам в плаформата, индекса е 477.8 как се отчита тази "добра" новина !??. Mай никак- не мислиш ли ?
                    Ta чак и до магаретата да опрем? Кога това ? елтосчето? инсчето? включително и това тук !??
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Не можело да катери БФБ-то а? Не се отчитали добрите новини...
                      Е, първо така, позиция по позиция (Биовет, Трейс, Доверие) а после и юруш на целия пазар
                      А накрая торнадо и за магаретата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Оги действа бързо няма това онова ......

                        Коментар


                        • http://x3news.com/download/?id=270021

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Аз съм много доволен
                            Аз също откакто съм почти 100% в Доверие ...доста рисковано но надявам се да ми се отплати както стана при Свилоза ..ще стоя и ще гледам мача .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                              Къде се разбързахте бе !?
                              пишем си тук
                              аз гадая по звездите, но има други на кристално кълбо зяпат

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X