IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • срокът по чл.263с от ТЗ е 3 месеца, ако не греша. Адмирации за фондовете на ОББ, които са защитили интереса на вложителите си.

    Коментар


    • [QUOTE=4f4;n3170343]
      Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Разбира се че не е изтекъл, първо трябва да си наясно какви са сроковете преди да спекулираш какво изобщо се е случило, че иначе рискуваш да подведеш някой!
      длъжна ли е Албена да изкупи акциите в момента и до кога? ако знаеш сподели... това за мен е в страни от идеята на темата но така и така говорим за това.

      Коментар


      • [QUOTE=SoHo;n3170339]
        Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

        А срокът не е ли изтекъл според теб? А статията беше за това че може да има арбитраж при вливане и да изкараме някой лев.
        Разбира се че не е изтекъл, първо трябва да си наясно какви са сроковете преди да спекулираш какво изобщо се е случило, че иначе рискуваш да подведеш някой!

        Коментар


        • [QUOTE=4f4;n3170335]
          Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Хахаха, то и ти май нямаш никаква представа
          Албена купи тези акции защото е длъжна да удовлетвори излизащите след вливането акционери, а не както Мариян споменава, че Албена прави компромис към акцинерите с тази сделка!
          А срокът не е ли изтекъл според теб? А статията беше за това че може да има арбитраж при вливане и да изкараме някой лев.

          Коментар


          • [QUOTE=SoHo;n3170332]
            Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

            Напротив! Около 16 хил акции ги купуват обратно на близо 65 лв при пазарна цена в момента около 60 лв така че явно ти подвеждаш хората в момента. Не знам каква ти е целта но ако е да падне акцията че да вземеш мисля че няма да има много балъци да се хванат.
            Хахаха, то и ти май нямаш никаква представа
            Албена купи тези акции защото е длъжна да удовлетвори излизащите след вливането акционери, а не както Мариян споменава, че Албена прави компромис към акцинерите с тази сделка!

            Коментар


            • [QUOTE=4f4;n3170327]
              Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

              По всичко изглежда, че се задава вливане на Доверие обединен холдинг АД (ДОХ) в Софарма АД.
              Мариян е информиран човек, а това изречение е ключово.Поназнайва ли нещо или просто си говори е въпросът[/QUOTE

              Говори си просто, чак и аналогия с Албена и Албена инвест е направил, без дори да е особено запознат! Просто спекулира, но да не си навлече проблеми с това! Албена не е проявила никакъв жест на добра воля по отношение на изпълняване на изискването за удовлетворяване на искащите да напуснат дружуството със сделката за близо 16000 акции на 65 лв.
              Напротив! Около 16 хил акции ги купуват обратно на близо 65 лв при пазарна цена в момента около 60 лв така че явно ти подвеждаш хората в момента. Не знам каква ти е целта но ако е да падне акцията че да вземеш мисля че няма да има много балъци да се хванат.

              Коментар


              • [QUOTE=znae6t;n3170320]

                По всичко изглежда, че се задава вливане на Доверие обединен холдинг АД (ДОХ) в Софарма АД.
                Мариян е информиран човек, а това изречение е ключово.Поназнайва ли нещо или просто си говори е въпросът[/QUOTE

                Говори си просто, чак и аналогия с Албена и Албена инвест е направил, без дори да е особено запознат! Просто спекулира, но да не си навлече проблеми с това! Албена не е проявила никакъв жест на добра воля по отношение на изпълняване на изискването за удовлетворяване на искащите да напуснат дружуството със сделката за близо 16000 акции на 65 лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                  По всичко изглежда, че се задава вливане на Доверие обединен холдинг АД (ДОХ) в Софарма АД.
                  Мариян е информиран човек, а това изречение е ключово.Поназнайва ли нещо или просто си говори е въпросът
                  Ей това е въпроса

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                    Тука има прекалено много неизвестни и на този етап да се прави аналогия с Албена и АИХ е безпочвено.
                    По всичко изглежда, че се задава вливане на Доверие обединен холдинг АД (ДОХ) в Софарма АД.
                    Мариян е информиран човек, а това изречение е ключово.Поназнайва ли нещо или просто си говори е въпросът

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Отново безрисков арбитраж при Албена? Ще има ли такъв при ДОХ?

                      Мисля че статията е много интересна!


                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...ri-doh-234034/

                      Тука има прекалено много неизвестни и на този етап да се прави аналогия с Албена и АИХ е безпочвено.

                      Коментар


                      • Отново безрисков арбитраж при Албена? Ще има ли такъв при ДОХ?

                        Мисля че статията е много интересна!


                        http://www.investor.bg/novini-i-anal...ri-doh-234034/


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Рано за черпане Виж ако отидем над 2 лева може да пием по една бира
                          Ще отидем въпрос е на време.
                          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            SoHo, много ми помогна тук... имаш една почерпка от мен при поискване!
                            Рано за черпане Виж ако отидем над 2 лева може да пием по една бира

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                              Е, дъното на 0.631 случайно го хванах (заслугата е на продавача, не моя), но ако разчитах само на него щях да имам едва за бутилка Джак.
                              Добре че бяха продавача от 106 в края на август, а преди него и рецидивиста от 107 - хората се бяха поотчаяли от безветрието и сипваха добре, без значение, че се търгуваше едва на 20% от СК, няма никакви ликвидни ядове, а падащите лихви нормално вдигат цените и оборотите при недвижимите имоти, а с тях и оборота на Мосюто - 10-15% ръст в оборота води до скок в пъти на печалбата.
                              Някои от имотите ми се струват доста консервативно оценени, като тези 64дка в Пловдив:
                              http://maritzatex.com/invest.php
                              Колкото до покупко-продажбите на ОД...ами той продаваше преди години на доста добри цени в СФТРД и СФИ, може да му харесва да се прави понякога на Робин Худ.
                              Така е Донев продаваше доста изгодно и Трейдинга и Софарма Имоти и предполагам го прави за допълнителна ликвидност. А за тези които сега хейтват да им кажа че някой от нас видяха и голям зор когато падна цената с 30%. Та имаше доста трудни периоди които използвах за допълване и сваляне на средната цена. Мисля че никой не е хванал с големи бройки точно 60/70 ст защото тогава нямаше голяма ликвидност. Сега виждаме че зора си е заслужавал

                              Успех на акционерите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                Дъно се хваща изключително трудно, да не кажа невъзможно за нас простосмъртните...
                                Е, дъното на 0.631 случайно го хванах (заслугата е на продавача, не моя), но ако разчитах само на него щях да имам едва за бутилка Джак.
                                Добре че бяха продавача от 106 в края на август, а преди него и рецидивиста от 107 - хората се бяха поотчаяли от безветрието и сипваха добре, без значение, че се търгуваше едва на 20% от СК, няма никакви ликвидни ядове, а падащите лихви нормално вдигат цените и оборотите при недвижимите имоти, а с тях и оборота на Мосюто - 10-15% ръст в оборота води до скок в пъти на печалбата.
                                Някои от имотите ми се струват доста консервативно оценени, като тези 64дка в Пловдив:
                                http://maritzatex.com/invest.php
                                Колкото до покупко-продажбите на ОД...ами той продаваше преди години на доста добри цени в СФТРД и СФИ, може да му харесва да се прави понякога на Робин Худ.

                                Коментар

                                Working...
                                X