IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Не че нещо обаче на подобна цена при този тренд има малко по-изкушаващи позиции с точно обратен тренд...
    Добро утро, аз това го говоря още когато тук беше 2.20. Дано повече хора да са ме чели и послушали На БФБ, ако не кешираш на +200% значи не заслужаваш такъв профит

    Коментар


    • а за да е така си мисля, че е заслуга предимно на г-н Донев защото доста хора му вярват и от там и на Доверие
      Keep going ...

      Коментар


      • Не че нещо обаче на подобна цена при този тренд има малко по-изкушаващи позиции с точно обратен тренд...
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Щях да кажа, че е хубаво да има и кой да купува, че съм бил и в ситуация да няма и е доста кофти... който е на зор ще продава, нормално е
          Keep going ...

          Коментар


          • Гледам, че се изравниха тия отляво и отдясно. Значи мишоците се наиграха и сега трябва да видим котараците кого ще изненадат - тия отляво или тия отдясно.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Трябва да има и такива които да купуват, но на мен не ми остава нищо друго освен да Ви благодаря !
              - за 20%вия дисконт

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                Мдааа, удавник и за сламка се хваща
                абе нека съм удавник ти си цъкай демото и да не ти пука

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  350 сделки от началото на месеца а днес пазара ясно показва че тази акция струва много повече въпреки паниката. Дори ясно се показва че сме за Софикс!!!
                  Мдааа, удавник и за сламка се хваща
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    И ще продължават да излизат....
                    Капана за мишки щракна и който излезе, излезе и сега малко захранка и следващото сиренце е заложено....отвън капана за да се събират свободните мишоци и ще им се пее няма капан ,няма капан това е сиренце...
                    Истината е че акцията минава във фокуса на инвеститорите и дълго чакане а спекулантите ще излизат още няколко дни.....
                    Не е препоръка...
                    И аз мисля, че купонът не е свършил още.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Едни излязоха други влязоха
                      И ще продължават да излизат....
                      Капана за мишки щракна и който излезе, излезе и сега малко захранка и следващото сиренце е заложено....отвън капана за да се събират свободните мишоци и ще им се пее няма капан ,няма капан това е сиренце...
                      Истината е че акцията минава във фокуса на инвеститорите и дълго чакане а спекулантите ще излизат още няколко дни.....
                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                        Нека аз да съм най-голямата мишка че излязох м/у 2,08-2,12 с 9000бр
                        поне си кажете че да знаем ами явно си направил добър избор



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          като прочета тази израз - "излязоха мишоците" си спомням 2008-2009г, кагота Импето пишеше наред - "излязоха зайовците" при СОФИКС 1500-1800, а то после каква стана
                          после се оказа че кораба потънал
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Нека аз да съм най-голямата мишка че излязох м/у 2,08-2,12 с 9000бр

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo

                              излязоха мишоците, няма логика да се продава така но всеки според нервите

                              Все пак някой купи много на 2.04 лв да не е идиот да купува на тази цена а сега да пада така
                              като прочета тази израз - "излязоха мишоците" си спомням 2008-2009г, кагота Импето пишеше наред - "излязоха зайовците" при СОФИКС 1500-1800, а то после каква стана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                                Както казах вчера,:
                                Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                                80 000 оборот и -5% = зле



                                Дано някой е послушал
                                Още -8% при 190 000 оборот = по зле

                                Коментар

                                Working...
                                X