IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • съгласен съм, че не знаем доколко ще ги изпълнят и ще поставя въпроса на ОСА, но на какво друго да стъпя?
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      от тук взимам данните. страница 36.
      http://www.doverie.bg/attach/854_Con...31_03_2017.pdf
      Добре, но смятал ли си същото от докладите за 2012, 2013, 2014... г. и дали след година форуарда и станал риъл п/е?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        33% от кое !? Това са нивата на "Монти" ли !?))) защото фибоначи е нещо различно и мисля че ще загубиш в играта "монти" срещу "фибоначи"))))
        За мен нивата са на 1,33 колкото е увеличението ,но спада ще напали скоростта си след 1, 50 ...
        Иначе са ме учили пада ли ножа , първата спирка е от 30-33 %....от върха.
        не е препоръка...

        Коментар


        • от тук взимам данните. страница 36.
          http://www.doverie.bg/attach/854_Con...31_03_2017.pdf
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            Гледах, че все още сме около форуърд ПЕ=7, форуърд ПЕ=6 се пада при капитализация от 25,9 млн.лв, което се пада при цена на акция 1.38 лв. форуърд ПЕ=5 при капитализация 21,3 млн, което е 1.13 цена на акция. Това предполагам, че е без да се включват резултатите от Веко.
            То по тази логика, дай да сметнем форуард ПЕ на Монбат от тяхните прогнози, които публикуваха. Оценката на компанията е направо смешна, ако ги изпълнят (това е ключовото, дали ще се изпълнят).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Гледах, че все още сме около форуърд ПЕ=7, форуърд ПЕ=6 се пада при капитализация от 25,9 млн.лв, което се пада при цена на акция 1.38 лв. форуърд ПЕ=5 при капитализация 21,3 млн, което е 1.13 цена на акция. Това предполагам, че е без да се включват резултатите от Веко.
              Профит, смятал ли си по същия начин форуард П/Е преди 2,3 или 4 години? И ако да - форуарда излезе ли или си остана форуард?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Monti
                Технически 33% е първата спирка ... При мен е 1,50-1,55 ..
                33% от кое !? Това са нивата на "Монти" ли !?))) защото фибоначи е нещо различно и мисля че ще загубиш в играта "монти" срещу "фибоначи"))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Аз пък мисля че падането приключи-1,61 е яко ниво -обаче имаме ли 3 дена подред затваряне под 1,61 -колкото толкова

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    На няколко пъти забелязах, че веднага след изсипване се купуват 50 броя от аска, но нещо не мога да схвана какво се цели. Предположения?
                    Може би някой иска ако има големи изсипвания и спадове да се стигне до аукцион и цената да е ясна за всички.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Гледах, че все още сме около форуърд ПЕ=7, форуърд ПЕ=6 се пада при капитализация от 25,9 млн.лв, което се пада при цена на акция 1.38 лв. форуърд ПЕ=5 при капитализация 21,3 млн, което е 1.13 цена на акция. Това предполагам, че е без да се включват резултатите от Веко.
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Уведомяваме Ви, че с решение № 580 от 30.05.2017 г. на „Комисия за защита на конкуренцията“, получено в „Доверие Обединен Холдинг“ АД на 08.06.2017 г. се разрешава концентрацията между предприятия, която ще се осъществи чрез придобиване на пряк едноличен контрол от страна на „Доверие Обединен Холдинг“ АД, ЕИК 121575489 върху „Веко“ ЕООД, ЕИК 110506520.

                        Коментар


                        • Мисля, че относително лесно би трябвало да се види дъното тук. В даден момент и при цена, която го устройва, най-вероятно Донев ще подкрепи с много сериозни бидове или пакетни сделки. Всички останали опити ги тълкувам като падащи ножове, стреляне в тъмна стая и т.н.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Евала 500 хил.лв. се завъртяха за 3 дни само по тази позиция, а нямало пари на БФБ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pimp
                              Абе кой ги поема тези стотици хиляди акции от три дена
                              Минахме на риторични ли въпроси!?!?! Нали сам каза, че си един от поемателите!?!?)))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                                Абе кой ги поема тези стотици хиляди акции от три дена
                                Спекулантите който продадоха на над 2 лв сега си мислят че ще иде акцията пак над 2 лв....

                                Коментар

                                Working...
                                X