IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceneto
    срещам информации изследвания в нета, че нивата на фибоначи не работят, като най-успешно от тях е 50%, което всъщност не е от редицата на бфб-то работят ли?
    Срещаш мнения... от кого... видял ли си му сметките, знае ли изобщо кои са нивата или как да ги смята!?!? Защото ако го е правил, мисля, че ще е на различно мнение!!!)))) Фибоначи нивата според мен не само работят, но изобщо са и най-работещите спрямо всички други (и на бфб също) Ако ми кажеш кое от техниката работи повече ще съм благодарно))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Поздравявам всички с една песничка https://m.youtube.com/watch?v=WRFWb0rDm3s
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Моето виждане по чарт е доста различно - папирата беше 0,70 стинки до септември 2016, после след 6-7 месеца се умножи х3 и стигна до макса от 2,18 през април 2017. Доказано е (уейвлет-анализ) че периодиката на бфб към момента е 6 месеца при немалка достоверност (с ивестната условност че бфб е все пак на 15-20 г.) (разбира се 6 месеца може да се сметнат и в часове = 6*30,5*24, но дали ще работим с големи числа или единици е излишно да се обременяваме с допълнителни изчисления, по-важна е логиката) И така ако допуснем че макса скоро няма да се надхвърля, като се съобразим, че са минали 6 месеца екстремен ръст и цената се е умножила по 3 за периода най-логичното е малко да си почине и ръста и цената ))))) т.е. "корекция" )))) Беше време когато батето я наричаше "здравословна" )))))) И така за мен през следващите месеци е по-вероятно котировките да се съобразят с първо или второ ниво на фибоначи - F(38%) = 1,62 съответно F(62%)=1,26))))) Естествено че има и поднива, но да не ускложняваме, Разбира се това не може да се случи за час или два или двайсе дори)))) При очаквано време от месеци да се оформят цените се учидих че толкова бързо решихте входа )))) Да не стане от входа на изхода (стоп лоса) и да има обратен ефект)))) Не е препоръка!!!))))
        срещам информации изследвания в нета, че нивата на фибоначи не работят, като най-успешно от тях е 50%, което всъщност не е от редицата
        на бфб-то работят ли?
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Мецата танцува доста бурно
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Вчера, 16:22


            "|Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
            Както казах вчера,:
            Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
            80 000 оборот и -5% = зле

            Дано някой е послушал

            Още -8% при 190 000 оборот = по зле"|

            Коментар


            • доста интересно мнение, благодаря
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mr. Profit
                Не знам дали се вижда добре на картинката, но това е едночасова графика и просто е доста сбита и наистина изглежда като дневна. 1 часовата графика до момента е дала 5 входа за периода декември 2015 до сега, което си мисля, че не е много често
                Моето виждане по чарт е доста различно - папирата беше 0,70 стинки до септември 2016, после след 6-7 месеца се умножи х3 и стигна до макса от 2,18 през април 2017. Доказано е (уейвлет-анализ) че периодиката на бфб към момента е 6 месеца при немалка достоверност (с ивестната условност че бфб е все пак на 15-20 г.) (разбира се 6 месеца може да се сметнат и в часове = 6*30,5*24, но дали ще работим с големи числа или единици е излишно да се обременяваме с допълнителни изчисления, по-важна е логиката) И така ако допуснем че макса скоро няма да се надхвърля, като се съобразим, че са минали 6 месеца екстремен ръст и цената се е умножила по 3 за периода най-логичното е малко да си почине и ръста и цената ))))) т.е. "корекция" )))) Беше време когато батето я наричаше "здравословна" )))))) И така за мен през следващите месеци е по-вероятно котировките да се съобразят с първо или второ ниво на фибоначи - F(38%) = 1,62 съответно F(62%)=1,26))))) Естествено че има и поднива, но да не ускложняваме, Разбира се това не може да се случи за час или два или двайсе дори)))) При очаквано време от месеци да се оформят цените се учидих че толкова бързо решихте входа )))) Да не стане от входа на изхода (стоп лоса) и да има обратен ефект)))) Не е препоръка!!!))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                  Монти, защо според теб ако ще прави търгово, то ще е след поне 10 месеца?
                  на Монти конспиративните теории и за фирми бушони са си чиста манипулация!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Софарма продава на 2 ,значи ако прави в бъдеще търгово което ще бъде след поне 10 месеца ,ще бъде в интервалите 1,1 до 1,5...
                    А вие може да си купувате колко си искате докато свършите кеша...
                    Монти, защо според теб ако ще прави търгово, то ще е след поне 10 месеца?
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

                      Според мен от тази цена до 2,05 ще купуват и те та затова за едни 15%
                      Софарма продава на 2 ,значи ако прави в бъдеще търгово което ще бъде след поне 10 месеца ,ще бъде в интервалите 1,1 до 1,5...
                      А вие може да си купувате колко си искате докато свършите кеша...
                      Да ви кажа стоях на 80 стинти две години ......и тогава видяхме едно увеличение на 1,30 май беше но цената не мръдна....
                      чичо Оги, нито има бърза работа ,нито пари му требват ,нито особенно Доверие и така си го управлява..
                      По силен сигнал за цената от продажбата на пакет на такава цена е меко казано ...
                      Аз мога да се ключа ако стигнете до цени над леф-1,1, Винаги може да пуснат огромен пакет на ниска цена и да изкупят заспалите акции без пари ,ако и изберат времето и на спад на западните маркети.... ...

                      Не е препоръка..

                      Коментар


                      • Зорлян ме карат да се разширя туканка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Мисля че много по-удачна за нуждите на промяната в цените на борсови книжа е седмичната графика. Не се сенят цените всеки час нали така.!? Часовата е за форкса, Може би си имал предвид дневна графика (която прилича на твоята картинка) но мисля че седмичната е по-добрата))))
                          Не знам дали се вижда добре на картинката, но това е едночасова графика и просто е доста сбита и наистина изглежда като дневна. 1 часовата графика до момента е дала 5 входа за периода декември 2015 до сега, което си мисля, че не е много често
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • само предполагам, защото все пак за да реализират покупки трябва да се задоволят и продавачите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Е за какво да влизаш на тази цена, ако смяташ, че ще търсят същата!? Ако едно 40стинки под нея - бих те разбрало, но на същата цена!?!? Какъв е профита, като махнеш комисионите !?!?))))
                              Според мен от тази цена до 2,05 ще купуват и те та затова за едни 15%

                              Коментар


                              • Ще се придържам към 1 часовата графика аз.
                                Мисля че много по-удачна за нуждите на промяната в цените на борсови книжа е седмичната графика. Не се сенят цените всеки час нали така.!? Часовата е за форкса, Може би си имал предвид дневна графика (която прилича на твоята картинка) но мисля че седмичната е по-добрата))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X