IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

    Според моите изчисления капитализацията не е проблем и към момента сме на 11-то място по 4-те критерия.
    Правилно! Капитализацията няма да е проблем и на по ниски цени!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
      днес да вдигнем капитализацията още малко, че да си гарантираме място в Софикс
      Според моите изчисления капитализацията не е проблем и към момента сме на 11-то място сумарно по 4-те критерия.
      Last edited by Mr.Profit; 01.08.2017, 10:30.
      Keep going ...

      Коментар


      • днес да вдигнем капитализацията още малко, че да си гарантираме място в Софикс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Експат не купуват само Холдинг Варна и това е напълно разбираемо! Все пак там няма никаква ликвидност!
          глупости

          сравни го с HIKA да кажем - от началото на годината

          HVAR 216 сделки за 1 959 647
          HIKA 225 сделки за 493 887

          оферти продава първите 10 нива в момента:

          HVAR 915 бройки за средна цена 35.678 или 32645, последна цена 34,499 или отклонение 3.41%
          HIKA 4977 бройки за средна цена 4.481 или 22302, последна цена 3,972 или отклонение 12.81%

          могат в този момент да напълнят над 30к на пазара но не го правят
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            този голям трансфер вече го няма през юли и големите придобивки не би трябвало да бутат цената нагоре ако са толкова скапани като веко. Софикс мисля че влиза ДОХ, сега въпроса е дали ники ще иска да го купува. В темата на експат всеки път като го питат защо не купува компания х или защо има малко акции от нея отговора е винаги "не коментираме отделни компании". "защо не и тук Донев да покаже на какво е способен" - последните 10 години откакто владее ДОХ като че ли много го е показал.

            преди надъхването беше че софарма ще купува акции, като това отпадна надъхването е че ще се влиза в софикс. доста верояно е пътят да е нагоре но водата е много мътна и съм пас
            Експат не купуват само Холдинг Варна и това е напълно разбираемо! Все пак там няма никаква ликвидност!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Играта при ДОХ в следващите 12 месеца я виждам в ценовият диапазон от 2009-2010 но кой знае до къде може да стигнем при големи нови придобивки които може и да се подготвят (този голям кешов трансфер примерно ?). Ако влезем в Софикс което вече е много вероятно ще се засили допълнително възходящият тренд. По мои доста детайлни сметки 2 компании са сигурни в излизането а други 2 са под въпрос. От потенциалните влизащи ДОХ е най напред а по новите правила не е възможно вече да се манипулират данните в оставащите 5 седмици.

              Софарма трейдинг е добър пример за постоянен ръст и ако на 2-3 лв нямаше много фенове то сега на над 8 лв е най харесваната акция та иска ми се да видя ДОХ с капитализация над 100 млн до 2 години Трейдинга гони 300 млн та защо не и тук Донев да покаже на какво е способен


              Не е препоръка за търговият с акции а лично мнение!
              този голям трансфер вече го няма през юли и големите придобивки не би трябвало да бутат цената нагоре ако са толкова скапани като веко. Софикс мисля че влиза ДОХ, сега въпроса е дали ники ще иска да го купува. В темата на експат всеки път като го питат защо не купува компания х или защо има малко акции от нея отговора е винаги "не коментираме отделни компании". "защо не и тук Донев да покаже на какво е способен" - последните 10 години откакто владее ДОХ като че ли много го е показал.

              преди надъхването беше че софарма ще купува акции, като това отпадна надъхването е че ще се влиза в софикс. доста верояно е пътят да е нагоре но водата е много мътна и съм пас
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Стратегически - дългосрочен. Да управлява и развива компанията, да увеличава дела си в нея (понякога и с привидно несвързани лица) и евентуално да я глътне цялата или част от нея в структурите на Софарма. Това имам предвид. А нашия интерес е по-скоро спекулативен - да подържим акцията за година - две - три и да я разкешим със сочна печалба А ако след някой кризичка цената пак гътне надолу, пак да си напълним и така.. игра по пазарния цикъл
                Уча се още и аз!
                Играта при ДОХ в следващите 12 месеца я виждам в ценовият диапазон от 2009-2010 но кой знае до къде може да стигнем при големи нови придобивки които може и да се подготвят (този голям кешов трансфер примерно ?). Ако влезем в Софикс което вече е много вероятно ще се засили допълнително възходящият тренд. По мои доста детайлни сметки 2 компании са сигурни в излизането а други 2 са под въпрос. От потенциалните влизащи ДОХ е най напред а по новите правила не е възможно вече да се манипулират данните в оставащите 5 седмици.

                Софарма трейдинг е добър пример за постоянен ръст и ако на 2-3 лв нямаше много фенове то сега на над 8 лв е най харесваната акция та иска ми се да видя ДОХ с капитализация над 100 млн до 2 години Трейдинга гони 300 млн та защо не и тук Донев да покаже на какво е способен


                Не е препоръка за търговият с акции а лично мнение!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                  И аз се чудя дали г-н Донев ще им продаде каквото им трябва или ще трябва да ги набират от пазара. Какво имаш предвид под стратегически интерес?
                  Стратегически - дългосрочен. Да управлява и развива компанията, да увеличава дела си в нея (понякога и с привидно несвързани лица) и евентуално да я глътне цялата или част от нея в структурите на Софарма. Това имам предвид. А нашия интерес е по-скоро спекулативен - да подържим акцията за година - две - три и да я разкешим със сочна печалба А ако след някой кризичка цената пак гътне надолу, пак да си напълним и така.. игра по пазарния цикъл
                  Уча се още и аз!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                    1. Венцислав Симеонов Стоев – 926,2777 бр. (увеличение 620,000 бр.)
                    Преди време ви писах че най вероятно големите пакети над 2 лв ги взеха Донев и съдружници и се чудех на фантазията и слуховете на някой 'добронамерени' съфорумци. Та ако Венци Стоев е броил над 1 милион личен кеш за акции на ДОХ дали вярва в бъдещето на компанията или не ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                      1. Венцислав Симеонов Стоев – 926,2777 бр. (увеличение 620,000 бр.)
                      Хубави новини носиш пак
                      Keep going ...

                      Коментар


                        1. Венцислав Симеонов Стоев – 926,2777 бр. (увеличение 620,000 бр.)
                        http://forexnews.bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                          кеша го няма от три седмици
                          да де, аз нали това казвам, че ще намалее (в следв отчет), но споделям само, че към датата на отчета стои впечатляващо и веднага след датата на отчета изчезва. Имам от този софармски шит!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

                            майко, тук пазарната капитализация е почти колкото кеша! Разбира се кешът ще намалее, но към момента това е впечатляващо! Имам и от този шит!
                            кеша го няма от три седмици
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              damn.... над 35 милиона кеш

                              http://x3news.com/download/?id=361427
                              майко, тук пазарната капитализация е почти колкото кеша! Разбира се кешът ще намалее, но към момента това е впечатляващо! Имам и от този шит!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                nevermind, изобщо не мога да разбера какво се върти
                                33. СЪБИТИЯ СЛЕД КРАЯ НА ОТЧЕТНИЯ ПЕРИОД

                                На 06 юли 2017г. са погасени задължения към Телекомплект АД в размер на 29,800 х.лв. и към Калиман РТ АД в размер на 200 х.лв.
                                На 07 юли 2017г. в Трговския регистър е вписано придобиването на 100% от дяловете на Веко ЕООД.
                                Явно са взели първо кеш от Телекомплект /виж задълженията към свързани/ и после са ги върнали... ама защо? казва ли ти някой

                                Коментар

                                Working...
                                X