IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Схванал си идеята ми чудесно! Не е целта да се хваля и надувам.. ако беше това щях да пиша абсолютния размер, а не само процент
    Идеята е да провокирам играчите на БФБ да стават все по-добри и да вярват в успеха, а тези които се колебаят дали да се пуснат да виждат че на това малко пазарче могат да се правят и големи печалби.. стига да си находчив, упорит и търпелив, а не вайкащ се мрънкалник и завистник!
    Щом толкова вярваш в холдинга защо го продаваш ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Както казва цитираният от теб господин "The other aspect of avoiding vicarious wisdom is the rule for not learning from the best work done before yours." Батя ако не е най-добрият спекулант тук, то поне е сред тях и благодарение на такива мнения ние можем да погледнем в главата му и да научим нещо полезно. След време е възможно този му пост да се появи в книга със заглавие подобно на "Легендарните трейдъри на БФБ", така че не споделям гледната ти точка.

      По скоро ще ми е интересно да науча за причината довела до това действие...
      Схванал си идеята ми чудесно! Не е целта да се хваля и надувам.. ако беше това щях да пиша абсолютния размер, а не само процент
      Идеята е да провокирам играчите на БФБ да стават все по-добри и да вярват в успеха, а тези които се колебаят дали да се пуснат да виждат че на това малко пазарче могат да се правят и големи печалби.. стига да си находчив, упорит и търпелив, а не вайкащ се мрънкалник и завистник!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff

        Както казва цитираният от теб господин "The other aspect of avoiding vicarious wisdom is the rule for not learning from the best work done before yours." Батя ако не е най-добрият спекулант тук, то поне е сред тях и благодарение на такива мнения ние можем да погледнем в главата му и да научим нещо полезно. След време е възможно този му пост да се появи в книга със заглавие подобно на "Легендарните трейдъри на БФБ", така че не споделям гледната ти точка.

        По скоро ще ми е интересно да науча за причината довела до това действие...
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Да се надяваме ,че си ме послушал от дебата онзи ден....
          Фонда няма достатъчни мъни и няма да попълва бързо ИХБГ и Доверие/ или до това ниво ще попълва плюс 200К лева / това бе темата....
          да се надяваме че ще купят още малко щото до месец я виждам до 2 лв ...
          Не купените спекулански акции ще я свалят много бързо...
          Батя , е продал това е много силен мечи сигнал и даже съм сигурен че е продал на 100% а ако не е продал причината е малкото търсене на цените на 2,50 и после спада под 2,5 ... ..
          така аз бих направил ,всичко и после да дебна корекцията ако я обичам позицията ....
          Поздрави!
          Купих още малко, Монти След ударения стоп веднага ми даде нов сигнал. Периодично като започне да пада акцията поглеждам един файл, в който си описвам защо я купувам и там нещата изглеждат доста оптимистично.


          Keep going ...

          Коментар


          • Монти, има и друго тълкуване. Фонда ще изсмуче реално голяма част от спекулантските акции, или около 2% от капитала като цяло. От тук нататък всяко ново търсене трудно ще намира големи продавачи..Спомняш ли си какво стана със Стара планина примерно. ЕТФа обра количества на 5-6 лева и сега е на 8,50...

            А, да, и ОД винаги може да се включи в играта с някое търгово

            Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Да се надяваме ,че си ме послушал от дебата онзи ден....
            Фонда няма достатъчни мъни и няма да попълва бързо ИХБГ и Доверие/ или до това ниво ще попълва плюс 200К лева / това бе темата....
            да се надяваме че ще купят още малко щото до месец я виждам до 2 лв ...
            Не купените спекулански акции ще я свалят много бързо...
            Батя , е продал това е много силен мечи сигнал и даже съм сигурен че е продал на 100% а ако не е продал причината е малкото търсене на цените на 2,50 и после спада под 2,5 ... ..
            така аз бих направил ,всичко и после да дебна корекцията ако я обичам позицията ....
            Поздрави!
            Last edited by dex; 16.09.2017, 11:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Успех и на теб... няма как всички да сме на едно и също мнение, но на мен лично ми е приятно да общувам с хора на различно такова, особено когато се получава дискусия, а не някакъв квартален спор
              Да се надяваме ,че си ме послушал от дебата онзи ден....
              Фонда няма достатъчни мъни и няма да попълва бързо ИХБГ и Доверие/ или до това ниво ще попълва плюс 200К лева / това бе темата....
              да се надяваме че ще купят още малко щото до месец я виждам до 2 лв ...
              Не купените спекулански акции ще я свалят много бързо...
              Батя , е продал това е много силен мечи сигнал и даже съм сигурен че е продал на 100% а ако не е продал причината е малкото търсене на цените на 2,50 и после спада под 2,5 ... ..
              така аз бих направил ,всичко и после да дебна корекцията ако я обичам позицията ....
              Поздрави!
              Last edited by Монти; 16.09.2017, 10:34.

              Коментар


              • Момци, аз мисля че днес беше един хубав ден за повярвалите преди една година в тази акция. Кеширах около 50% от участието си при 217% доходност. Доволно и предоволно дет се вика
                Дай боже догодина и другата половина при 317% да разкешим
                Успех на позитивните и смели хора!

                Коментар


                • Успех и на теб... няма как всички да сме на едно и също мнение, но на мен лично ми е приятно да общувам с хора на различно такова, особено когато се получава дискусия, а не някакъв квартален спор
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    А що се отнася за ноу хауто дали го имат си мисля, че и при лекарствата и при индустриалната химия става въпрос за... химия Дали не са силни там, а? Опитът от Трейдинга за логистика и дистрибуция...
                    все пак говорим за годишни приходи на Софарма от над 1 милиард лева явно могат хората

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                      Груев, доста време си поиграх да проследя историята и "чичо ти Оги" навремето откъде тръгна със Софарма и къде е в момента, виждаш ли? Ако го е направил веднъж защо да не го направи втори път?
                      A политическата протекция виждаш ли я? Едни вестници видя ли ги? Там защо беше сделката Пък самата Софарма работи в един доста особен сектор за България, но тук наистина не искам да влизам в подробности.
                      Успех и все нагоре желая, за мен чичо Оги е всичко друго, но не и пример за подражание
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • А що се отнася за ноу хауто дали го имат си мисля, че и при лекарствата и при индустриалната химия става въпрос за... химия Дали не са силни там, а? Опитът от Трейдинга за логистика и дистрибуция...
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                          Дано, ама за такъв голям веселяк бая скъпо им го даде. ... Инак, както казах по-рано, аз се надявам да изскочи нещо положително от таз сделка илипо-скоро от това плащане. Дори индиректно. Например ако с парите за изи са си купили гръб някъде. Или са плати не изи а нещо друго. Просто ей-тъй е мнго нелогична сделката. трЕбе да има нещо отстрани според мен.
                          Фортис преди време писа че е търсена бързо развиваща се компания която може да заеме по голям пазарен дял като се използват възможностите на групата! Фикосота го правят много успешно но както Груев писа инвестират много в реклама. Ще видим с времето дали са взели правилно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ми щото едни пари следва да идат по предназначение - чичо ти Оги няма нито топките, нито ноу-хауто, нито пък парите, за да се бори с пазарните лидери в бранша, затова и тази покупка е точно толкова разумна, колко инвестициите на Съгласие - предполагам, че ме разбираш. Гледал съм и съм изследвал много подробно налагането на марка от лидерите в няколко бранша Фикосота и без огромни инвестиции и супер точен маркетингов подход, пробив няма как да стане. А има и местан, на които и принципно няма как да стане, но това е дълга и широка тема и не е за тук

                            успех и на теб, както казах, хубаво е да има оптимисти
                            Груев, доста време си поиграх да проследя историята и "чичо ти Оги" навремето откъде тръгна със Софарма и къде е в момента, виждаш ли? Ако го е направил веднъж защо да не го направи втори път?
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Нека първо видим колко е goodwill в следващият отчет! Компанията расте много бързо - преди време ви качих графики! а и с добър гръб и логистика ще направят по голям дял в БГ а може и да изнасят. Троянецът бил голям веселяк и човек на живота и искал да продава а и нямал сили за повече. С времето ще видим какво правят но от сега да ги плюем не е коректно.
                              какво да изнасят?
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Дано, ама за такъв голям веселяк бая скъпо им го даде. ... Инак, както казах по-рано, аз се надявам да изскочи нещо положително от таз сделка илипо-скоро от това плащане. Дори индиректно. Например ако с парите за изи са си купили гръб някъде. Или са плати не изи а нещо друго. Просто ей-тъй е мнго нелогична сделката. трЕбе да има нещо отстрани според мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X