IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Преди увеличението няма да е
    Мда 6 е далечко.. Но при определени обстоятелства една 5-чка може да видим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
      И 6 лева скоро
      Преди увеличението няма да е
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Екселски дирижабли и котвииииии ......
        И 6 лева скоро

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Е не, баш всичко не ми е дал.. в юредическите казуси вярвам ще си по добър..
          И аз твърдо вярвам в това, но не ми стиска да се хвана на бас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Тцъ, нйе - на един дава, на друг взема Ето, на теб е дал всичко, значи от мен е взел Няма ядове, то, както се казваше в онзи статистически лаф - всички хора на планетата средно имаме по едно мъдо.
            Е не, баш всичко не ми е дал.. в юредическите казуси вярвам ще си по добър.. Но все пак сме в инвестиционен форум..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Оф, само ти не схвана, че Греъм се бъзика с мен и има доста акции тук. Аз не се сърдя, това е част от дружеските закачки, които са част от форума И да, печалбите тук са екселски точно като във фибанкасъту - малко като в онзи виц


              Ма вие си знаете де, най и т.н.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Ех Груйче, колко си добър в разказчетата и художествените произведения.. Ако беше така и в инвестирането, цена нямаше да имаш!

                Ама така е, Господ едно дава, друго взима
                Тцъ, нйе - на един дава, на друг взема Ето, на теб е дал всичко, значи от мен е взел Няма ядове, то, както се казваше в онзи статистически лаф - всички хора на планетата средно имаме по едно мъдо.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Ех Груйче, колко си добър в разказчетата и художествените произведения.. Ако беше така и в инвестирането, цена нямаше да имаш!

                  Ама така е, Господ едно дава, друго взима

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                    Харесва ми когато в екселските таблици има хубави цифри, а това не е отразено в цената. Гответе се с Харито за поредното дълго плюене.
                    Оф, само ти не схвана, че Греъм се бъзика с мен и има доста акции тук. Аз не се сърдя, това е част от дружеските закачки, които са част от форума И да, печалбите тук са екселски точно като във фибанкасъту - малко като в онзи виц


                    Ма вие си знаете де, най и т.н.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Екселски дирижабли и котвииииии ......
                      Харесва ми когато в екселските таблици има хубави цифри, а това не е отразено в цената. Гответе се с Харито за поредното дълго плюене.

                      Коментар


                      • Екселски дирижабли и котвииииии ......
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • На доста места тапите взеха да пропускат духът от бутилката, да видим тук датите и до кога ще спим на тези нива

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            При тия все добри новини може и да удвоим. Тъкмо ще има повече поводи за плюене.
                            Като нищо... ще се сетят на 6-7 лева да купуват защото сега им е скъпо само не знам ако някой външен вземе всичките права на бабичките колко рев ще има след това.. че тия мъртви души много им пречат на анализаторите

                            Коментар


                            • Мани, мани, балоняк си е отвсякъде.
                              Почти като един гаражен преопаковач

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                                Скоро 6 лв.
                                При тия все добри новини може и да удвоим. Тъкмо ще има повече поводи за плюене.

                                Коментар

                                Working...
                                X