IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    А дали не се осъществява прогнозата на м-р Профит, че дори и с отлагане Софарма ще си изпълни заявката пред КЗК.. да обере свободните по пазара пакети и да направи търгово..
    По моите сметки е на косъм (20-30к) от 1/3 от капитала. Но общо взето, там могат да си ги въртят, както си искат, така че това нищо не означава, докато не решат да го направят.
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • А дали не се осъществява прогнозата на м-р Профит, че дори и с отлагане Софарма ще си изпълни заявката пред КЗК.. да обере свободните по пазара пакети и да направи търгово..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        По-долу бях написал, какво мисля за Софикс, но изглежда, че мажо ще го лапне пакета на ЕТФ-а с кеф, така че едва ли е голяма драма излизането.

        Има не е като да нама нагазили в прясно забъркания бетон, с къртач се излиза от него след време, че и куц по някога

        Коментар


        • По-долу бях написал, какво мисля за Софикс, но изглежда, че мажо ще го лапне пакета на ЕТФ-а с кеф, така че едва ли е голяма драма излизането.
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

            Точно за днес нямам идея, но като цяло Софарма е основният купувач от доста време.
            Да, и аз следя че ФФ намалява, но се купуваше бавно и търпеливо на пазарни нива.. днес обаче доста по-настойчиво се действа, та затова попитах
            А с този повишена активност и нарастваща капитализация на ФФ нищо чудно и в Софикс да останем, си мисля..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Пичове, новина ли имаме или просто ефекта на пружината!?
              Точно за днес нямам идея, но като цяло Софарма е основният купувач от доста време.
              Мненията ми не са препоръка за търговия.

              Коментар


              • Пичове, новина ли имаме или просто ефекта на пружината!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Докато сме асоциирано дружество това не е проблем.
                  Преди и аз бях на това мнение, даже съм го изразявал тук, докато не изчетох подробно счетоводната политика и си го промених. Все пак не съм експерт счетоводител, така че това си е мое предположение, а въпросът е, как ще го тълкува БФБ. Даже се надявам да се класира по технически показатели, за да им видя тълкуването.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Докато сме асоциирано дружество това не е проблем.
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Сигурно ли е според теб това излизане? Ако мажо продължи да купува и да създава търговия, дали няма шанс да я спаси...
                      Според мен е сигурно, но не заради критериите за ликвидност, а поради много високия процент на фри флоут при Софарма, който и дава тегло в Софикс от почти 20% преди определяне на тегловия фактор, което пък прави невъзможно включването на друга емисия от групата. На база на техническите параметри за класиране, нещата също не изглеждат особено добре на този етап, но да кажем, че там има още малко време и могат да се променят.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                        Една от позициите, които наблюдавам с най-голям интерес. Мажо полекичка изкупува фри флоута - за последните десетина сесии около 70-80% от изкупените акции са отишли при него. Не са някакви сериозни обеми, но все пак се купува. От друга страна през септември предстои излизане от Софикс и е интересно, какво ще се случи с пакета на етф-а. В по-дългосрочен план, ще се стигне ли до търгово...? Както казах, интересно е!
                        Сигурно ли е според теб това излизане? Ако мажо продължи да купува и да създава търговия, дали няма шанс да я спаси...

                        Коментар


                        • Една от позициите, които наблюдавам с най-голям интерес. Мажо полекичка изкупува фри флоута - за последните десетина сесии около 70-80% от изкупените акции са отишли при него. Не са някакви сериозни обеми, но все пак се купува. От друга страна през септември предстои излизане от Софикс и е интересно, какво ще се случи с пакета на етф-а. В по-дългосрочен план, ще се стигне ли до търгово...? Както казах, интересно е!
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            На 10.07.2018 г. в "Хидроизомат" АД е постъпило търгово предложение от "Индустриален холдинг-доверие" АД към акционерите на "Хидроизомат" АД за закупуване на 279 870 броя акции от капитала на дружеството. Съществените условия на търговото предложение Съветът на директорите оповестява с настоящото уведомление съгласно чл. 151, ал. 4 от ЗППЦК.

                            Цената на търговото е 1.335

                            https://www.investor.bg/ipo/169/a/hi...bite-ni-57158/

                            Интересен прочит от позицията на времето...
                            Тук друго търгово очаквахме да има

                            За Хидроизомат е очакван завършек като публично дружество на фона на търговията а и бизнеса който имат от кризата насам.

                            Коментар


                            • На 10.07.2018 г. в "Хидроизомат" АД е постъпило търгово предложение от "Индустриален холдинг-доверие" АД към акционерите на "Хидроизомат" АД за закупуване на 279 870 броя акции от капитала на дружеството. Съществените условия на търговото предложение Съветът на директорите оповестява с настоящото уведомление съгласно чл. 151, ал. 4 от ЗППЦК.

                              Цената на търговото е 1.335

                              https://www.investor.bg/ipo/169/a/hi...bite-ni-57158/

                              Интересен прочит от позицията на времето...
                              Дружеството преговаря с европейски компании за съвместно изграждане на завод за хидроизолационни материали и пътни битуми, казва Ж. Жеков, изп. директор на Хидроизомат
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Колко струва този имот?

                                http://x3news.com/download/?id=396777

                                Коментар

                                Working...
                                X