IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Трейдър.бг на Доверие ли беше?
    Тцъ

    Коментар


    • Трейдър.бг на Доверие ли беше?

      Коментар


      • Това за покупката на НН не беше сериозно Интересно е сега Хари Потър какво ще каже. Чужденци си отиват, но други засилват инвестициите си у нас.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Даааа, все се надявах Батя да ме покани в групата на новите собственици. Поне нямаше да си сменям пенсионното, а сега......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

            Надявам се, че се шегуваш. Ако с някакъв дивидент от някаква молдовска банка можеше да се купуват пенсионните ни фондове, то това много би ме притеснило за моята партида.

            Експанизия с увеличението, а с евентуален дивидент - раздуване на баланса за по-скъпо увеличение и си стискаме ръцете.
            Точната фигура е 77 млн. ев-ро според челото на Инвестора днес. Доста бърз и прозрачен край на сагата с НН, не вярвам да има регулаторни пречки. Нероденият Петко (дивидентът от Молдова) нямаше да стигне, а аз мога да отдъхна от името на клиентите на НН, какъвто не съм.

            Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Само да отбележа - ще продадат УД, не самия фонд. Т.е. необходимата сума не е голяма - няколко милки.
            Дет се вика - Батя и приятели може да го купи
            Родният ритейл изпусна златна възможност да намести деветцифрените си спестявания

            В шеги и закачки да ви мине четвъртъка, колеги. Успешен ден!

            Едит: Буква, две...
            Last edited by unsworth; 11.02.2021, 12:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Ама скука голяма....
              Няма как, ...не сме щатската борса

              Коментар


              • Ама скука голяма....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Спите ли?
                  Греъм, може би играчите се чудят дали да не влезем във 2ра вълна след 1ва от индексен скок 430-500.
                  Еми както решат. Едно време как се рапортуваше - "Винаги готов"
                  Борсовият Оборот като цяло, подсказва нещо такова
                  (не е препоръка)

                  Коментар


                  • Спите ли?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Излиза, че и Радосвет Радев си купил малко акции на 21.12.2020 г., но ги обявява ч)ак сега
                      Каратина )

                      Коментар


                      • Излиза, че и Радосвет Радев си купил малко акции на 21.12.2020 г., но ги обявява чак сега
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Само си спомнете какво стана с професионалните фондове на миньорите. Набързо ги национализираха като дойде време да плащат. С другите ще се случи същото - кой крал крал. Пенсии само от държавата
                          И какви са тия професионални минъорски фондове които са национализирани !?!?!?
                          Last edited by vankel; 06.02.2021, 12:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                            Това е все едно да си кажеш, че яхта за 50 милиона не ти трябва. Не че ги имаш парите да си я купиш, ама не ти трябват допълнителни ядове..
                            Не ми трябва яхтата ти. Но и ако ще купувам управляващо дружество точно на 09.09.1944г - също.
                            Банките събират такси за наличности по сметки. БАНКИТЕ, не работещите почти като хедж фондове!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Аз знам едно, когато излязат пари от Б-я - те излизат с целта да не се върнат. Когато се купува банка която не ти трябва, те се купува с други цели.
                              Визираш най-големия кредитополучател на една банка, който дреме безработен в Гърция ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Само си спомнете какво стана с професионалните фондове на миньорите. Набързо ги национализираха като дойде време да плащат. С другите ще се случи същото - кой крал крал. Пенсии само от държавата
                                еми….

                                Коментар

                                Working...
                                X