IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Абе пообърках малко посоките.Важното е цената на акцията да не ги обърка.
    баси и посоката. какво толкова ако се обърка ?
    Как да се обърка, като зависи от чичо, не от нас
    Last edited by mecka_stryvnica; 05.03.2021, 17:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
      Северозапад? Времето назад ли ще тече?
      Абе пообърках малко посоките.Важното е цената на акцията да не ги обърка.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

        Груе, груе, пореден безсмислен пост, но не съм очаквал и друго. Много е детско да сравняваш две позиции само когато на теб ти е изгодно, това и второсласниците не го правят, но се и точно второкласно адвокатско изпълнение.
        И само ти се включи от Варненската група - срамота, а каква група за храчки и оплюване бяхте... Нищо де, другите ще помогнат с лайкове
        П.С. Единственият от групата, който се оказа с топки, ерго, сключи бас по конкретна тема с конретни цифри и очвания, е 4Д, останалите само си правите вятър на устата, а знаем, че около варна много мирише - ма на пробитата тръба в езерото ли, на многото вятър на нехигиенизираната устна кухина ли, на що ли - науката мълчи
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Начи .... понеже почвам да се дразня когато се сравняват ябълки /Доверие/ и банани/Спиди/, а имам и в двете .... значи мога да тегля по една на тия безсмислици..... Читаивите акции малко ама дайте да плюем по две от тях .... WTF на чист български език ....
          Хората от Спиди сами си казаха какво очакват за 2021 г. и то добронамерено. Според мен малко са подходили консервативно. Което само по себе си пак не е лошо.
          Колкото до анализа на Елана .... да го DUHат.... АКО има дивидент 10 лева ще по 1,2 - 1,5 ... Резултатите на банката са акумулирани в цената, но в много малка степен. Имено дивидентът ще затвърди посоката на северозапад .... То май и Молдова е натам.... Лично мнение е че дивидент ще има ... през 2022 г. ... Тази година ЦБ на Молдова няма да разреши..... Дано да ме опровергаят....
          Северозапад? Времето назад ли ще тече?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            А, нйе, нйе, unsworth като има нещо да се казва, нека се казва, а не да стои като - чш, ти знаеш ли кой съм аз бре, аз съм "професионален инвеститор", или другия, дето е банков специалист кредитиране в Търговище, ма иначе все голям го вади и вика - убряяя, къв ти портфейла бре, я да си мълчиш, с по-малко от 500 000 акции в дадена комапния нямаш право на мнение!

            та тези мантри как в Балоняка Спиди било изчерпано, пък в Недоверие скай ис дъ лимит ги слушах и преди 3 месеца, затова и тогава предложих бас. Е, не се прие с всякакви увъртания, подходящи за "професионален инвеститор", дето имал 6 ли 7 ли цифрена позиция в акции на тази компания. А точно на смешките от евана по-долу ББ50 се е изказал повече от компетентно и със съответната аргументация. А аз още преди година обяснявах на разни звезди тук, че ще правим сплит на сплит и после пак сплит.

            Затова и извадих този пост - да се видим какви сме и за какво се борим. То се видя и в класацията на Биг Беър за миналата година де, ама и там да не говорим, че било заяждане и т.н. Ма като искаш да си авторитет, ще си мериш и приказките, а не да обясняваш как всичко, в което си вкарал е топ и всякакви други мантри, а малко по-обрано и аргументирано!

            А Балоняка и 80 ще стигне, не го мисли, и е от много малкото дружества на БФБ, които си заслужават държането с години. те и без това са не повече от 5-6, като нито едно от тях не е евтино. И ще става все по-скъпо.

            Успех с акциите тук и дано видите дивидент, макар аз да съм напълно убеден, че такъв няма да има. ма не е препоръкЪ и т.н. теб лично, знаеш, те уважавам и обичам да си хортуваме, затова и си позволявам по-свободен изказ. Бъди здрав и с много късмет
            Груе, груе, пореден безсмислен пост, но не съм очаквал и друго. Много е детско да сравняваш две позиции само когато на теб ти е изгодно, това и второсласниците не го правят, но се и точно второкласно адвокатско изпълнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

              Пак ще има изненадани както винаги и пак ще трябва да се обясняваме.
              Изненадани камилчета им викам аз
              А за обясняването стига им толкова, нека се учат по трудния начин. Така се придобиват качествени и трайни познания за материята
              Last edited by Батя; 05.03.2021, 16:39.

              Коментар


              • Начи .... понеже почвам да се дразня когато се сравняват ябълки /Доверие/ и банани/Спиди/, а имам и в двете .... значи мога да тегля по една на тия безсмислици..... Читаивите акции малко ама дайте да плюем по две от тях .... WTF на чист български език ....
                Хората от Спиди сами си казаха какво очакват за 2021 г. и то добронамерено. Според мен малко са подходили консервативно. Което само по себе си пак не е лошо.
                Колкото до анализа на Елана .... да го DUHат.... АКО има дивидент 10 лева ще по 1,2 - 1,5 ... Резултатите на банката са акумулирани в цената, но в много малка степен. Имено дивидентът ще затвърди посоката на североизток .... То май и Молдова е натам.... Лично мнение е че дивидент ще има ... през 2022 г. ... Тази година ЦБ на Молдова няма да разреши..... Дано да ме опровергаят....
                Last edited by B.Graham; 05.03.2021, 17:18.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • А, нйе, нйе, unsworth като има нещо да се казва, нека се казва, а не да стои като - чш, ти знаеш ли кой съм аз бре, аз съм "професионален инвеститор", или другия, дето е банков специалист кредитиране в Търговище, ма иначе все голям го вади и вика - убряяя, къв ти портфейла бре, я да си мълчиш, с по-малко от 500 000 акции в дадена комапния нямаш право на мнение!

                  та тези мантри как в Балоняка Спиди било изчерпано, пък в Недоверие скай ис дъ лимит ги слушах и преди 3 месеца, затова и тогава предложих бас. Е, не се прие с всякакви увъртания, подходящи за "професионален инвеститор", дето имал 6 ли 7 ли цифрена позиция в акции на тази компания. А точно на смешките от евана по-долу ББ50 се е изказал повече от компетентно и със съответната аргументация. А аз още преди година обяснявах на разни звезди тук, че ще правим сплит на сплит и после пак сплит.

                  Затова и извадих този пост - да се видим какви сме и за какво се борим. То се видя и в класацията на Биг Беър за миналата година де, ама и там да не говорим, че било заяждане и т.н. Ма като искаш да си авторитет, ще си мериш и приказките, а не да обясняваш как всичко, в което си вкарал е топ и всякакви други мантри, а малко по-обрано и аргументирано!

                  А Балоняка и 80 ще стигне, не го мисли, и е от много малкото дружества на БФБ, които си заслужават държането с години. те и без това са не повече от 5-6, като нито едно от тях не е евтино. И ще става все по-скъпо.

                  Успех с акциите тук и дано видите дивидент, макар аз да съм напълно убеден, че такъв няма да има. ма не е препоръкЪ и т.н. теб лично, знаеш, те уважавам и обичам да си хортуваме, затова и си позволявам по-свободен изказ. Бъди здрав и с много късмет
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                    Груйче, стига. От тези закачки файда няма. 25% доходност за 3-4 месеца е супер и при двете позиции, особено ако е и реализирана. Да се мерят пишки е много подозрително занимание, еле пък пред публика.

                    При Спиди се получи добре, това е единствената компания на БФБ, която профитира от ковида, но сме напът да останем без нея. А и upside-ът e изчерпан (не за компанията, а за цената на папира).

                    При Доверие е обратното - таванът не се вижда, защото все още нищо не се е получило с акцията. Молдовските отчети не са в цената към момента, а това, че имаш драми и/или негативни борсови преживявания с компаниите от кръга "Донев" и с бизнесите на Елана си е все пак интимен проблем. За да става лаф накрая ще спомена, че прайс таргета на Елана Трейдинг за ДУХ е 10,07 лв. Шут ту дъ Муун, както се казва...
                    Просто му доскучава на човека понякога

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Дойде време и за рекапитулация ...
                      Груйче, стига. От тези закачки файда няма. 25% доходност за 3-4 месеца е супер и при двете позиции, особено ако е и реализирана. Да се мерят пишки е много подозрително занимание, еле пък пред публика.

                      При Спиди се получи добре, това е единствената компания на БФБ, която профитира от ковида, но сме напът да останем без нея. А и upside-ът e изчерпан (не за компанията, а за цената на папира).

                      При Доверие е обратното - таванът не се вижда, защото все още нищо не се е получило с акцията. Молдовските отчети не са в цената към момента, а това, че имаш драми и/или негативни борсови преживявания с компаниите от кръга "Донев" и с бизнесите на Елана си е все пак интимен проблем. За да става лаф накрая ще спомена, че прайс таргета на Елана Трейдинг за ДУХ е 10,07 лв. Шут ту дъ Муун, както се казва...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                        Затова се махнах, още като беше над 4,50
                        Чакате ли пак да влезете като сте продали

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Аман, и тук се заформя балон
                          Затова се махнах, още като беше над 4,50

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                            Аман, и тук се заформя балон
                            За пореден път ще се заформи печалба по - голяма от на пощата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                              „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява , че към края на месец Януари 2021 г. дъщерното дружество B.C. Moldindconbank S.A. стартира година с много силни резултати.

                              Приходите от дейността нарастват с над 5% спрямо аналогичния период на миналата година, като са в размер на 9,2 млн. лева.

                              Нетната печалба за първия месец на годината е в размер на 4,9 млн. лева, което е 50% повече от година по-рано.

                              Активите на банката са 1 987 млн. лева, като кредитния портфейл намалява, за сметка на по-голям ръст в депозитната база. Банката затвърждава втората си позиция в банковата система на Молдова с пазарен дял от 20%, като отново е лидер по операции с банкови карти и безкасови плащания.

                              През текущата година очакванията за продължаване на положителната тенденция наблюдавана през 2020 г. и добре балансиран кредитен портфейл.
                              Пак ще има изненадани както винаги и пак ще трябва да се обясняваме.

                              Коментар


                              • Аман, и тук се заформя балон

                                Коментар

                                Working...
                                X