IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кюфте....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

      За съжаление ще трябва да почакаме поне до Q1 за да поемат контрола.

      http://www.jurnal.md/ro/news/e06adf0...majoritar.html
      Защо за съжаление? Контролът няма да избяга за няколко месеца. Нека слезе цената, за да вземем ефтинийка
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Изчакайте поне конса,де ..... Може и да са "поели контрола"
        За съжаление ще трябва да почакаме поне до Q1 за да поемат контрола.

        http://www.jurnal.md/ro/news/e06adf0...majoritar.html
        http://forexnews.bg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          По скоро иронизирам мениджмънта, как така в актива са акциите на банката, в пасива е заема а печалбата я няма в консолидирания отчет.... И опрадванието в същия отчет е, че все още нямат контрол ......
          дано не прекарат пак камилчетата и тук ........ за камиларя не се притеснявам
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Аз не мога да разбера за какво точно се надъхвате тук,знае се печалбата....знае се че в един момент ще се появи в консолидирания....,кое би могло да ни изненада приятно че да подскочи
            По скоро иронизирам мениджмънта, как така в актива са акциите на банката, в пасива е заема а печалбата я няма в консолидирания отчет.... И опрадванието в същия отчет е, че все още нямат контрол ......
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

              Да, да, така е. Иначе BV на банката вече над 300млн лв ми излиза.
              По скоро 200 млн. лв.
              http://forexnews.bg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Изчакайте поне конса,де ..... Може и да са "поели контрола"
                Аз не мога да разбера за какво точно се надъхвате тук,знае се печалбата....знае се че в един момент ще се появи в консолидирания....,кое би могло да ни изненада приятно че да подскочи

                Коментар


                • За десет години само в еврозоната са съкратени 600 000 работни места в сектора

                  Коментар


                  • Изчакайте поне конса,де ..... Може и да са "поели контрола"
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Имам акции от доверие и това развитие в бъдеще ме притеснява. Явно някои неща трябва да се напишат по два пъти, за да бъдат разбрани.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                        Мен ме притеснява, че бай Оги ще продаде банката със символична печалба на трето лице и после ще каже, че все пак е направил неква печалба за акционерите. Така че сделката за него е или той печели всичко или дели загубата с многото акционери на доверие.
                        Всеки може да спекулира каквото си иска предполагам нямаш акции

                        Аз пък вярвам че в момента пазарът чака цената на увеличаването на капитала която според мен ще е поне около счетоводната. Доверие изведнъж става дори по печелившо от Софарма и вярвам че пазарът ще оцени потенциалът веднъж когато влеят печалбата от банката в консолидираният отчет. Възможна е продажба но имайки в предвид че говорим за банка такава възможност е далеч във времето и то след реализиране на голяма печалба от страна на Доверие.

                        Коментар


                        • Мен ме притеснява, че бай Оги ще продаде банката със символична печалба на трето лице и после ще каже, че все пак е направил неква печалба за акционерите. Така че сделката за него е или той печели всичко или дели загубата с многото акционери на доверие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

                            48 млн е цялата печалба, а Доверие държи само 77% от банката. Което пак е ОК
                            Да, да, така е. Иначе BV на банката вече над 300млн лв ми излиза.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Изтъркаля се още един месец, вече 48млн лв печалба на Молдиндконбанк за 9-месечието. Пазарната оценка на Доверие е под 60млн лв Хайде да идват вече някакви новини от мениджмънта.
                              48 млн е цялата печалба, а Доверие държи само 77% от банката. Което пак е ОК
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                                Изтъркаля се още един месец, вече 48млн лв печалба на Молдиндконбанк за 9-месечието. Пазарната оценка на Доверие е под 60млн лв Хайде да идват вече някакви новини от мениджмънта.
                                Печалбата до края на годината ще мине 60 млн лева както върви

                                Коментар

                                Working...
                                X