IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Греъм, неведнъж съм имал позиции, при които се е получило и съм излязъл на върха. Но никога не ми е минавало през ума да влизам после в темата и да им разправям, че са големи глупаци всичките дето не са продали. Мисля си, че трябва да съм голям боклук, за да го направя.
    Е .... Какво да ти кажа ... Щом има хора пълни с кеш а са нервни, значи има нещо друго ..... Не ги разбирам и не се и опитвам
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Греъм, неведнъж съм имал позиции, при които се е получило и съм излязъл на върха. Но никога не ми е минавало през ума да влизам после в темата и да им разправям, че са големи глупаци всичките дето не са продали. Мисля си, че трябва да съм голям боклук, за да го направя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        още ли не си послушал "спасителя" да разкараш този шит ?!?
        Петьо от личен опит ще ти кажа че тези който са ги купили дадена акция най скъпо ще ги продадат най еФтино ,може лафове да разтягаме във форума но това е истината....затова като реша продавам веднага с най малка загуба.....и се купува не когато коригира а на ниво което си определил за ниско...първо почнеш ли да се одръпваш че търсиш най ниското ,после почваш да гониш акцията... и купуваш на най високо за деня ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          още ли не си послушал "спасителя" да разкараш този шит ?!?
          От малък съм все такъв непослушен
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Е ти си стара кримка ама не мога да разбера това за поне една 1/3 на 7.....в Доверие....
            Защото бях зает и не бях на компютъра .... Признавам си, че щях да пусна малко за да си осигуря кеш
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              И на мен цялата ми печалба за 2019 и януари 2020 отиде в канала....Ама нали била само екселска? И не била важна.Това е новото мото Доверие ми е на 3,017 .... Така, че засега няма да се самоубивам....
              още ли не си послушал "спасителя" да разкараш този шит ?!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                И на мен цялата ми печалба за 2019 и януари 2020 отиде в канала....Ама нали била само екселска? И не била важна.Това е новото мото Доверие ми е на 3,017 .... Така, че засега няма да се самоубивам....
                Е ти си стара кримка ама не мога да разбера това за поне една 1/3 на 7.....в Доверие....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Не съм нервен ,имам кеш но имам и падаща банка на ДАХ с близо 5 евро на акция загуба ....и падащи дребосъци на БФБ....и прегрупирвам акции.... бягам от Доверие, фиб и хим и сие.... и вече 10% загуба от НГ....при положение че бях 15% плюс...
                  И на мен цялата ми печалба за 2019 и януари 2020 отиде в канала....Ама нали била само екселска? И не била важна.Това е новото мото Доверие ми е на 3,017 .... Така, че засега няма да се самоубивам....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Аз много ясно я виждам реалността .... Но не се панирам а анализирам и се прегурпирам. Не плямпам простотии от сорта борсата трябва да затвори защото щом ще я караме без сделки за МПС и НИ значи трябва и БФБ да спрят..... На толкова некомпетентни глупости се наслушах..... А и не мога да разбера защо вие сте толкова нервни?!?!?! Нали разкешихте и чакахте точно тоя срив?!?!?! А сега сте по-нервни от тия с акциите.....
                    Не съм нервен ,имам кеш но имам и падаща банка на ДАХ с близо 5 евро на акция загуба ....и падащи дребосъци на БФБ....и прегрупирвам акции.... бягам от Доверие, фиб и хим и сие.... и вече 10% загуба от НГ....при положение че бях 15% плюс...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Греъм ,това не си ти....
                      Всеки губи пари и аз не съм цъфнал ,но реалността не трябва да се крие.........
                      Аз много ясно я виждам реалността .... Но не се панирам а анализирам и се прегурпирам. Не плямпам простотии от сорта борсата трябва да затвори защото щом ще я караме без сделки за МПС и НИ значи трябва и БФБ да спрят..... На толкова некомпетентни глупости се наслушах..... А и не мога да разбера защо вие сте толкова нервни?!?!?! Нали разкешихте и чакахте точно тоя срив?!?!?! А сега сте по-нервни от тия с акциите.....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Знам.Вече съм забравил повече неща отколкото ти някога ще научиш
                        Греъм ,това не си ти....
                        Всеки губи пари и аз не съм цъфнал ,но реалността не трябва да се крие.........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                          Правилно. Виж как знаеш.
                          Знам.Вече съм забравил повече неща отколкото ти някога ще научиш
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Ти защо ще чакаш нещо тук? Не ти трябват избушеняци.
                            Правилно. Виж как знаеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                              Как е момчета? Забавата продължава ли? Колко стана P/Eто? Кога да го чакаме на 20лв.?
                              Ти защо ще чакаш нещо тук? Не ти трябват избушеняци.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                                Как е момчета? Забавата продължава ли? Колко стана P/Eто? Кога да го чакаме на 20лв.?
                                тук не са само момчета, има и момичета има и други .... а ти радваш ли се за нещо "спасителю" ?
                                пп. може би си приготил кешът да "спасяваш" ?

                                Коментар

                                Working...
                                X