IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Не вярвам ръководството да тръгне към увеличение точно сега, на този тегав пазар. Още повече, че г-н Донев изтъкна че то няма да е с цел увеличаване на дела му /доколкото знам молдовското БНБ стриктно следи да е под 30%/. При това положение интересите и на мажоритарния и на миноритарите съвпадат - ако въобще има увеличение, то да е с емисионна която да не разводнява капитала.

    В тази връзка аз лично ще използвам всеки евентуален спад на цената за добавяне към позицията ми.
    Успех на смелите и находчиви играчи!
    Съвсем скоро ще е онлайн срещата с Оги Доги и ще му зададем всички въпроси..... надявам се отново да ни разясни доста неща!

    Коментар


    • Като завърши годината с печалба по-голяма от тази на Спийди, и при сегашна капитализация 64 млн, докато Спидито и сега стои напомпано на 300 млн, - все още ли ще има хора да са чудят и маят какъв е потенциала
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        Отчетът е ОК, според мен. Периодът е/беше много предизвикателен. За мен основният въпрос е дали ще има увеличение на капитала, и ако има - на каква цена?
        Не вярвам ръководството да тръгне към увеличение точно сега, на този тегав пазар. Още повече, че г-н Донев изтъкна че то няма да е с цел увеличаване на дела му /доколкото знам молдовското БНБ стриктно следи да е под 30%/. При това положение интересите и на мажоритарния и на миноритарите съвпадат - ако въобще има увеличение, то да е с емисионна която да не разводнява капитала.

        В тази връзка аз лично ще използвам всеки евентуален спад на цената за добавяне към позицията ми.
        Успех на смелите и находчиви играчи!

        Коментар


        • Отчетът е ОК, според мен. Периодът е/беше много предизвикателен. За мен основният въпрос е дали ще има увеличение на капитала, и ако има - на каква цена?
          Last edited by melon; 21.05.2020, 14:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            това направо ме разтърси(че мелон е холд) ... ама няма ли да коментирате консолидирания? Излиза, че при влючена банка печалбата пада ?!? Не трябваше ли печалбата да расте десетки пъти?
            Стига си писал глупости с цел манипулация. Няма как да направиш коректно сравнение заради еднократните ефекти от 2019 и 2020. Реално сега отчета е по - добър от тогава и то точно заради банката.
            Last edited by realista; 21.05.2020, 14:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              ама няма ли да коментирате консолидирания? Излиза, че при влючена банка печалбата пада ?!? Не трябваше ли печалбата да расте десетки пъти?
              Мариян добре го е сдъвкал, може и там да го прочетеш, но миналата година имаше 10млн еднократни ефекти, които тази година ги няма - без тях разликата е добре видима (въпреки проблемите с Коронавируса).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Аз тук съм "hold"
                това направо ме разтърси(че мелон е холд) ... ама няма ли да коментирате консолидирания? Излиза, че при влючена банка печалбата пада ?!? Не трябваше ли печалбата да расте десетки пъти?

                Коментар


                • Аз тук съм "hold"

                  Коментар


                  • многоаспектен отчет

                    https://m.investor.bg/novini-i-anali...sechie-304730/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Brassob Разгледай мнение
                      Здравейте, издразних се на някои изказвания на хора които нямат никакви акции/ или почти никакви/. Пиша Ви като яко набил се с тази акция на 0.85 - 0,90 лв. и скоро разпродал. После пак се набих на 3.5 - 3.6 и после отново излизане на 4 лв. После пак вход.. Айде със здраве на момчето с чакалнята ,ФИБ и т.н.
                      Банки , прахчета изи , направи си сам и накрая БАМ ка молдована ....! Чичо ти продава на 3,50 пък ние да му Купуваме спекулата ,големо облизване и далавера...като видя че купува към 3,70+ ще мислим
                      Що ни правиш на балъци...ами аз пък съм имал 10К на 77 стинки от Батя едно време.....требва ли да си ги мериме....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Brassob Разгледай мнение
                        Здравейте, издразних се на някои изказвания на хора които нямат никакви акции/ или почти никакви/. Пиша Ви като яко набил се с тази акция на 0.85 - 0,90 лв. и скоро разпродал. После пак се набих на 3.5 - 3.6 и после отново излизане на 4 лв. После пак вход.. Айде със здраве на момчето с чакалнята ,ФИБ и т.н.
                        Спокойно, не се дразни от колеги, които ако нямаха интерес нямаше да пишат. Явно се облизват, но ще си останат с облизването. Акцията е супер подценена и цената е ниска дори след очакваните по - слаби резултати. Тук цената трябва да бъде двуцифрена. Успех.

                        Коментар


                        • Здравейте, издразних се на някои изказвания на хора които нямат никакви акции/ или почти никакви/. Пиша Ви като яко набил се с тази акция на 0.85 - 0,90 лв. и скоро разпродал. После пак се набих на 3.5 - 3.6 и после отново излизане на 4 лв. После пак вход.. Айде със здраве на момчето с чакалнята ,ФИБ и т.н.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                            Га Джонката ви разправяше, че ще ядете дървото тука, скачахте като ужилени госпожици. Тепърва ще се сдухват нещата тук. Покупката на банка в измислената страна Молдова на 8ми септември беше "най-великото" постижение на ръководството.
                            Винаги поглеждам дадена акция ,дали дългосрочно ,дали спекулански , но това е акция която винаги някоИ знае повече от тебе....каквото и да пише 4Д за перспективи и хоризонти.....преди нова година.
                            Дали сега не е така....?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                              Га Джонката ви разправяше, че ще ядете дървото тука, скачахте като ужилени госпожици. Тепърва ще се сдухват нещата тук. Покупката на банка в измислената страна Молдова на 8ми септември беше "най-великото" постижение на ръководството.
                              Не си само ти, аз също разправях, че тоя тюрлю гювеч нямаше как да е успешен нито преди Ковид, камо ли сега. Имаше някои, които ни се караха, защо не сме биле купили, смятаха се едни коефициенти, едни ексели...страшна работа беше

                              Коментар


                              • Га Джонката ви разправяше, че ще ядете дървото тука, скачахте като ужилени госпожици. Тепърва ще се сдухват нещата тук. Покупката на банка в измислената страна Молдова на 8ми септември беше "най-великото" постижение на ръководството.

                                Коментар

                                Working...
                                X