IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Малко права се продават а за "бабешките" няма да се доредят и трябва да купуват от пазара.
    обирането от пазара за понеделник ли остава? нали краен срок за търговията с правата е 9.8.?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Ама вие сериозно ли се занимавате да записвате на тези цени на акции и права? На тая скъпотия?
      Не, ние го правиме несериозно.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        Никой нямащ не се интересува от шитовете Лещерко, Молдован, 11канибала, СГЩ, ТСБ и останалите вкарани служебно в индексите шитни.
        Ужас,цяла сесия по-слаб интерес към тях.Станишев и Радев са винови.Къде е държавата,ФЕД,ЦРУ, КГБ,МВФ,Партията а свободите онанисти? Да се намесят!Оплачи се веднага на Арменския поп.
        Няма угодия-като разстат-нарочно ги бутат,ккато има почивка-слаба ракия,са,умират.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Ама вие сериозно ли се занимавате да записвате на тези цени на акции и права? На тая скъпотия?
          Остави ги.Купуват на 7лв.Друго си е да си тариккат и да купуваш на 12лв.
          Last edited by X_Y; 05.08.2021, 18:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Става все по-трудно за нямащите скоро 8 ще го минем като бърз влак малка гара
            Никой нямащ не се интересува от шитовете Лещерко, Молдован, 11канибала, СГЩ, ТСБ и останалите вкарани служебно в индексите шитни.

            Коментар


            • Ама вие сериозно ли се занимавате да записвате на тези цени на акции и права? На тая скъпотия?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                Става все по-трудно за нямащите скоро 8 ще го минем като бърз влак малка гара
                Малко права се продават а за "бабешките" няма да се доредят и трябва да купуват от пазара.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Става все по-трудно за нямащите скоро 8 ще го минем като бърз влак малка гара

                  Коментар


                  • 1 10 729 0.420
                    1 13 857 0.390
                    2 2 600 0.384
                    2 9 872 0.383
                    2 10 112 0.382
                    1 5 000 0.376
                    1 3 005 0.375
                    2 5 030 0.374
                    1 3 006 0.372
                    2 4 430 0.371

                    67 641 акции; средна цена 0.387
                    0.415 1 100 1
                    0.418 297 1
                    0.419 4 488 2
                    0.420 4 844 3
                    0.438 1 291 1
                    0.440 3 891 1
                    0.442 3 000 1
                    0.443 1 300 1
                    0.444 4 443 1
                    0.445 5 000 1

                    29 654 акции; средна цена 0.434

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                      При записване на полагащите ми се акции, комисионната по различна ли е от една сделка да кажем?
                      В Карол е фиксирана 2,50

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	duh1csd.jpg
Views:	1
Size:	54.0 КБ
ID:	3789580

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                          Аз и двете ми деца си записахме правата. По документ таксата в Елана е 5 лв.
                          Благодаря!

                          Коментар


                          • Аз и двете ми деца си записахме правата. По документ таксата в Елана е 5 лв.

                            Коментар


                            • При записване на полагащите ми се акции, комисионната по различна ли е от една сделка да кажем?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Кой си записа акциите? Няма ли да си кажете?
                                Аз си ги записах.

                                Коментар

                                Working...
                                X