IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    За 6-те е това и е доста стара новина!
    Тия дни очакваме инфо за 7-те месеца.
    323,2 млн. леи печалба за седемте месеца, от сайта на националната им банка:
    https://www.bnm.md/bdi/pages/reports/drsb/DRSB6.xhtml

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Малко множко ми се вижда печалбата е над 100 млн. лева за 6 месечието ама.....
      Не са румънски,а молдовски пари

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Малко множко ми се вижда печалбата е над 100 млн. лева за 6 месечието ама.....
        25 мил ги смята калкулатора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          За 6-те е това и е доста стара новина!
          Тия дни очакваме инфо за 7-те месеца.
          Малко множко ми се вижда печалбата е над 100 млн. лева за 6 месечието ама.....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Печалбата за 8 месечието...?!?!?!
            За 6-те е това и е доста стара новина!
            Тия дни очакваме инфо за 7-те месеца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              267.2 мил леи
              Печалбата за 8 месечието...?!?!?!
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • 267.2 мил леи

                Коментар


                • Каквото и да прави чичо ви, фундаментът е в небесата, както и цената ще отиде натам скоро
                  Last edited by mapadona; 23.08.2021, 22:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Големите не искат да си играят с чичо.
                    Което дава възможност на малките да станат големи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Elana: "Аукционът за неизползваните права на Доверие изненадващо премина при никакъв до минимален интерес от институционални инвеститори, но отново т.нар. retail (индивидуални инвеститори) показаха, че са все по-решаващ фактор за развитието на пазара и изкупиха
                      правата на цена от 10 стотинки за право. Очакваме увеличението на капитала на Доверие Обединен Холдинг да бъде успешно с почти 100%."
                      Големите не искат да си играят с чичо.

                      Коментар


                      • Elana: "Аукционът за неизползваните права на Доверие изненадващо премина при никакъв до минимален интерес от институционални инвеститори, но отново т.нар. retail (индивидуални инвеститори) показаха, че са все по-решаващ фактор за развитието на пазара и изкупиха
                        правата на цена от 10 стотинки за право. Очакваме увеличението на капитала на Доверие Обединен Холдинг да бъде успешно с почти 100%."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                          Само нямащите може да са обективни! Аз вече не съм - вчера си купих права
                          И ти ли, Брутьо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Водите безмислен спор/ако е спор де/. Чичо си е тарикат и трудно ще застане от страната на булката. Аз се возя до момента в който реализирам търсената доходност и слизам. Също, като Zdravko нямам никакво доверие в чичо и схемите му. Не ми харесва постоянният вой от един ник, който мина през фармите сега се подвизава тук, но е свободен да си пише, а аз гледам да не го чета.
                            Интересно ми е дали ще има някой малко по-голям записал акции след аукциона?
                            Утре ще се записват, трябва да мине сетълмента.

                            Коментар


                            • Докато разчитате на някой друг, за да си правите парите, само ще губите. Правете си сами сметките и действайте. Доказано е, че в Бг може да се печели абсолютно от всеки един емитент, читав или нечитав.
                              аз лично тук съм много доволен. Мисля, че донев логично купи правата евтино. Кой луд човек ще си дава парите на вятъра без смисъл. Само луда кака би взела неохим на 40 лева, да се кълне и басира, че няма да пада, после ще продаде на 25 и едва тогава ще почне да анализира дружеството и да твърди, че менажера е виновен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                18,5млн дивидент + 11,5млн от увеличение = на 30млн свеж кеш в края на месец август
                                Според мен ако не всичките, то поне 20 млн. ще се върнат на СФАРМ. Че и тя закъсала тази година без дивидент от Трейдинга...
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X