IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.
    Пазят те от грешни решения. Накрая може да си им благодарен.​​​​​

    Коментар


    • Абе другари аз имам ли верна цифра в уравнението по-долу?!?!?! ....И не се смейте от годините е....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
        Е айде сега, Никой не е в състояние да те манипулира.
        Дори в Перник реалността не е толкова корава...
        Впрочем, интересно движение на хартишката, въпреки груевските прогнози.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Оф, айде, ма и да манипулирате не можете - е, учете се от НАЙ-чо, той мине, рече НАЙ или 12 и е готов
          Аукционът беше на 10 стинки и имаше 7 милиона права, ерго 1 милион акции.
          7*0.10+4.20=4,90, да речем 5 лева с комисиони и всичко, до 6 лева са 20% чиста печалба - гапът е сериозен и един чичикак няма как да го затвори, още повече с проблемите които си има при мама и шерката. Лично мнение, айде стига толкова и спирам.

          Бен, достатъчно ми е другото обещание - няма да ти се наложи да го изпълниш, но важното е, че имаш топки, каквито много нямат, а като нямат, няма и как да ги ползват
          Е айде сега, Никой не е в състояние да те манипулира.
          Дори мисъл такава нямам. Ти си твърд кат камунист на разпит бре!!!
          4,88 беше с аукциона
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            при мен не
            Трагедия!
            Може да ги е било страх че ще има всеобщо разкешване и да са забавили докато се кешират някои помазани
            Шегуваме се, ама знае ли се ?
            Гледай от добрата страна, ако ги имаше и ги беше каширал, сега вече цената е по-изгодна
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

              7*0,4 = 2,80
              2,80 +4,20 = 7 а не 6
              Нещо не излизат сметките !

              Не помня колко беше Цената на аукциона...
              Оф, айде, ма и да манипулирате не можете - е, учете се от НАЙ-чо, той мине, рече НАЙ или 12 и е готов
              Аукционът беше на 10 стинки и имаше 7 милиона права, ерго 1 милион акции.
              7*0.10+4.20=4,90, да речем 5 лева с комисиони и всичко, до 6 лева са 20% чиста печалба - гапът е сериозен и един чичикак няма как да го затвори, още повече с проблемите които си има при мама и шерката. Лично мнение, айде стига толкова и спирам.

              Бен, достатъчно ми е другото обещание - няма да ти се наложи да го изпълниш, но важното е, че имаш топки, каквито много нямат, а като нямат, няма и как да ги ползват
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                7*0,4 = 2,80
                2,80 +4,20 = 7 а не 6
                Нещо не излизат сметките !

                Не помня колко беше Цената на аукциона...
                Е .... грешка......щото не проверявам а пиша по памет, която ми изневерява....Ама аз съм прост и ми е лесно и простено......
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Начи купуваш акция на 4,20 +7*0,40=6 лева да кажем......и ще я изсипваш на 6,20-6,30 и по ниско даже...а тая акция в момента от дивидент а не от ексел взима левче на брой..... Че и милион даже.... Груец,май ше сбъркаш.....Но ако и тук ти купя син "Чивас" ше земеш да се пропиеш и после да ми е съвестно...
                  7*0,4 = 2,80
                  2,80 +4,20 = 7 а не 6
                  Нещо не излизат сметките !

                  Не помня колко беше Цената на аукциона...

                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.
                    И при мен така, но днес сутринта бяха топли топли заредени. Интересното е че при кума ми му седят налични и заредени от 13.09...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                      Още ли ги няма ???
                      при мен не

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.
                        И новите Чезки и те така....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.
                          Още ли ги няма ???
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Начи купуваш акция на 4,20 +7*0,40=6 лева да кажем......и ще я изсипваш на 6,20-6,30 и по ниско даже...а тая акция в момента от дивидент а не от ексел взима левче на брой..... Че и милион даже.... Груец,май ше сбъркаш.....Но ако и тук ти купя син "Чивас" ше земеш да се пропиеш и после да ми е съвестно...
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              ... (помня фортис как обясняваше на бедняците, че бил инвестирал всичко свободно на тези цени, щото вярвал на чичикака и той го черпил кайве и шапка и било само въпрос на време да се изкупят акциите на ромите). Да видим и тук как ще е - 1 милион акции на 5 лева продължават да си седят като дамоклиев меч и да си чакат.

                              .....
                              Забравил си флашката за Фортис. Може па да е имало некви послания вътре
                              Идвай насам, не се притеснявай. Тези самоналожени банове не са интересни и продуктивни
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.
                                Те си имат други грижи сега, трябва да подпират SIN-a

                                Коментар

                                Working...
                                X