IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако, ако, ако, след 5 г ако, то цената трябвало да е колкото е сега. Не ви ли е срам?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Банката в Молдова гони 100 мил. лева печалба до 2024г или 2025г.
      От там при нормален дивидент 30% от печалбата, към Доверие ще поемат 30 мил. лева, чисти 28 мил лева.
      Ако движим бизнеса с умерени инвестиции ще може да се разпределят по 12 мил. лева за дивиденти към акционерите на Доверие или 0,55 лв/акция.
      При дивидента доходност 4%, което изглежда добре, цената трябва да достигне 13,75 лв/акция.
      Това са моите скромни очаквания.
      Как не те е срам да спекулираш на ангро с такива числа? Абсолютно нереални числа. Помниш ли Неохима как му смятаха печалбата? Сега как е. Как не вие срам да смятате неща за 5 г напред.

      Коментар


      • Банката в Молдова гони 100 мил. лева печалба до 2024г или 2025г.
        От там при нормален дивидент 30% от печалбата, към Доверие ще поемат 30 мил. лева, чисти 28 мил лева.
        Ако движим бизнеса с умерени инвестиции ще може да се разпределят по 12 мил. лева за дивиденти към акционерите на Доверие или 0,55 лв/акция.
        При дивидента доходност 4%, което изглежда добре, цената трябва да достигне 13,75 лв/акция.
        Това са моите скромни очаквания.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Да се надяваме, че последната седмица е дала възможност за изход с прилична печалба на краткосрочно влезлите на увеличението.
          От тук полека и нагоре...
          Аз го виждам, като консолидация или известна корекция идните седмици. Но предпочитам твоя вариант Ще е видим, има отлична перспектива!

          Коментар


          • Да се надяваме, че последната седмица е дала възможност за изход с прилична печалба на краткосрочно влезлите на увеличението.
            От тук полека и нагоре...
            Last edited by tony1975; 02.10.2021, 10:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Признай си, че ти заби кораба в каварненските скали
              Това беше онази тарикатка, която копира батя, като например купува неохим на 40 и после го продава на 25. Така и тук, в опит за копиране - катастрофа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                Признай си, че ти заби кораба в каварненските скали
                Не беше той, аз го забих. Заспал на вахтата :
                Преди това се запихме с по повод ръста в Алтерко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Ох добре, ще си призная.. аз съм боцмана
                  Признай си, че ти заби кораба в каварненските скали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Ох добре, ще си призная.. аз съм боцмана
                    По-добре на яхта, отколкото на 4-ти км в София по пътя към Спиди и с гледка към сградата на Брефа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Е как ще видим, нямаш ли обаждане от яхтата ! Батя вземи се разкрий вече кой си и какво общо имаш с Кор-Кароли ? Аз още не мога да разбера какво общо имате или да звъня в Карол да питам !
                      Ох добре, ще си призная.. аз съм боцмана

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        На там вървят нещата..
                        Моята прогноза за 7,50 до края на тази седмица се преизпълни доволно, така че.. ще видим следващата
                        Е как ще видим, нямаш ли обаждане от яхтата ! Батя вземи се разкрий вече кой си и какво общо имаш с Кор-Кароли ? Аз още не мога да разбера какво общо имате или да звъня в Карол да питам !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                          Другата седмица 8ми номер
                          На там вървят нещата..
                          Моята прогноза за 7,50 до края на тази седмица се преизпълни доволно, така че.. ще видим следващата

                          Коментар


                          • Другата седмица 8ми номер

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              МНОГО Е ГРОЗНО ДА СЕ НАБЛЮДАВАТ БАНДИТСКИ БОРСОВИ МАНИПУЛАЦИИ! КЪДЕ Е КФН?
                              https://www.fsc.bg/bg/kontakti/
                              На ул."Будапеща"№16
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                МНОГО Е ГРОЗНО ДА СЕ НАБЛЮДАВАТ БАНДИТСКИ БОРСОВИ МАНИПУЛАЦИИ! КЪДЕ Е КФН?
                                Мсимов, палавнико, направи пари от Хдпат сега искаш и на други места!

                                Коментар

                                Working...
                                X