IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Напоследък купувачите се съдуждат следобед....така че ако има десетка ще е за последно десет...
    Чакат да се съберат повече оферти продава

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      Мисля, че този месец няма да видим 10-ка, събират пари хората. Дано не съм прав
      И аз така.От вторник.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Напоследък купувачите се съдуждат следобед....така че ако има десетка ще е за последно десет...
        Мисля, че този месец няма да видим 10-ка, събират пари хората. Дано не съм прав

        Коментар


        • Напоследък купувачите се съдуждат следобед....така че ако има десетка ще е за последно десет...
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Обедни кюфтета полетяха. Май 10ката ще е трудна днес.

            Коментар


            • Днес 10-ка!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Пак ме хващаш за слушател, а аз работя- сделки правя!!!
                Не е да нямаш Казано, че и показано от мен,- да го допълня ако няма да ти е лишно?
                Спестявам ти го, зариди дебелоглавието, което демонстрира при Спиди,- в прав текст ти рекох и не само аз- дели на три и барай Япончетосамурайче!
                - за протокола априлски ;- лази връз 3,,%
                Което си казал и е вярно, вярно е - особено за Спиди. Но имаше един нюанс, както и сам си отбелязал - когато ти е единствена компания и не е за 50-100 000 лева, си вземаш врабчето в ръката, щото си доволен от него, а не чакаш сокола в небето. Не съжалявам, доволен съм от Спиди - и мах си таргет, изпълних го и нямам намерение да се връщам назад. Сега пак съм в една компания, и там ще си дочакам каквото съм таргетирал - всеки си има тактика. Успех!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Браво, щом си се на учил от първата грешка! На мен ми отне повече време, ма пуста алчност.

                  Инта, старото яре е пръч, а пръч не щъ. Пък и демото не е точно като истинската игра - помня, една приятелка имаше изпит преди години в някой от измислените вузове, дето ѝ бяха дали едно демо с 10 000 долара на Ню Йорк сток ексчейндж - даде ми паролата и за седмица ги направих към 50 000, та после не смогна да ми се отблагодарява, че била с резултат над този на даскала ѝ

                  Греъме, то не е за разказване, ама нямаше яхти тогава, просто си хортувахме с разни хорица и като събрах 2 и 2, реших, че е 4. Други времена бяха

                  Пак ме хващаш за слушател, а аз работя- сделки правя!!!
                  Не е да нямаш Казано, че и показано от мен,- да го допълня ако няма да ти е лишно?
                  Спестявам ти го, зариди дебелоглавието, което демонстрира при Спиди,- в прав текст ти рекох и не само аз- дели на три и барай Япончетосамурайче!
                  оспамихме и тука!
                  Last edited by inta53; 25.11.2021, 15:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

                    Знам, горял съм здраво точно с Доверие, но от лакомия. Вярно тогава си научих урока и сега при достигане на таргета, разкарвам всичко. Само и единствено при нови данни правя преоценка на първоначалния план и то рядко.
                    Браво, щом си се на учил от първата грешка! На мен ми отне повече време, ма пуста алчност.

                    Инта, старото яре е пръч, а пръч не щъ. Пък и демото не е точно като истинската игра - помня, една приятелка имаше изпит преди години в някой от измислените вузове, дето ѝ бяха дали едно демо с 10 000 долара на Ню Йорк сток ексчейндж - даде ми паролата и за седмица ги направих към 50 000, та после не смогна да ми се отблагодарява, че била с резултат над този на даскала ѝ

                    Греъме, то не е за разказване, ама нямаше яхти тогава, просто си хортувахме с разни хорица и като събрах 2 и 2, реших, че е 4. Други времена бяха
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                      В голяяяма грешка си Груец,- гледах го и му се радвах как пада и не само него, и Химко бе голямата атракция и оградите се смятаха, и полимерите ги мериха на квадрат и с пристанища и гари , ти мен не ме мисли!!!
                      Дръто яре ял ли си???
                      Тарикатът не е правил сделки преди 2005, и в приватизацията не е участвал само пише небивалици, на голям сноб се прави

                      Коментар


                      • И да ти допълня, - нямам две акции ;- движат се от 7-8 та до 17-18 нявгаш , а ти с троите "принципи" - бери си ср...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          ...Аз си признавам, че със съответното подходящо инфо тогава, ....
                          Оп....оп....телефонно обаждане...яхта....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Инта, млад си на борсата, не ги помниш времената, когато наистина имаше флагман и примерно маляките слагаха сделки по 1 милка през Пиреос - аре да не ти казвам и имена на форумци, че ти си знаеш твоите яхтсмени Тогава имаше борса (вярно, надута), сега имаме 2 чисти акции и няколко дирижабъла, задвижвана едната от надеждата да се продаде на западен баламурник, а другата от игричките на чичикака и ортака. То и хора на борсата не останаха, ама това е друга тема. Аре, спирам - здраве и успехи тук
                            В голяяяма грешка си Груец,- гледах го и му се радвах как пада и не само него, и Химко бе голямата атракция и оградите се смятаха, и полимерите ги мериха на квадрат и с пристанища и гари , ти мен не ме мисли!!!
                            Дръто яре ял ли си???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              таз акция от много време не се движи от отчетите в Молдова, а от прищевките на чичикака - млад си, ще се научиш. Ако научиш и думичката пиър и се разровиш за такива, ще разбереш, че тази акция е почти отвързана от реалността на сегмента си. Но всеки се учи, включително и аз
                              Знам, горял съм здраво точно с Доверие, но от лакомия. Вярно тогава си научих урока и сега при достигане на таргета, разкарвам всичко. Само и единствено при нови данни правя преоценка на първоначалния план и то рядко.

                              Коментар


                              • Ако човек си завинти мозъка и в Голямата Депресия ще е още по здраво стъпил на земята. Ама как да ти се обясни че 2007-8 колкото загубиха толкова и спечелиха, в тази игра винаги има баланс.

                                Коментар

                                Working...
                                X