IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dundo1
    Abe ako se zablujdavate,4e Cobosi kupuvat 20000 broiki- zna4i jestoko se zalugvate
    Ей човече, на теб какви са ти представите за типичния клиент с Кобос, че правиш подобни изказвания? Коментираната от теб сделка е за 20 000 х 3.91 = 78 200 лв. Това няма и 50% от моя портфейл на БФБ, а аз не се смятам за голям, има къде къде по-големи от мен. Бедна ти е фантазията какви "Кобоси" има!

    Истинският от фиктивния кобос се различават не по размера на сделките, а по това какво, кога и как го правят. Например преди няколко дни, при акциите на друго дружество, един кобос се изсипа яко за да докара съответната ниска цена и после мигновено премина един много голям пакет между два ИП. Тук вече беше ясно що за "кобос" е това.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ГОТОВ ДА ЗАГУБИ
      ЗДРАВЕЙТЕ,

      ДУНДО1, ДОКОГА ЩЕ ЛЕТИ ДО НЕБЕТО ТАЗИ АКЦИЯ ЧЕ ИМАМ ХИЛЯДА И ........... АКЦИИ И СЕ ЧУДЯ ДОКЪДЕ, ПРАВ БЕШЕ ЧЕ Е МНОГО ПОДЦЕНА, НО МЕН МНОГО МЕ ПРИТЕСНЯВАХА СТАРИТЕ НЕЩА.
      Ami 4e be6e podcenena be6eama da ti kaja 4estno za men pone ve4e ne e.Ne znam tazi euforia dokude 6te zakara cenata,no pri 21stotinki pe4alba na akciq ne znam kolko smqtat 4e e spravedlivata cena. Ako iska6 suvet 6e ti drasna edno private message

      Коментар


      • 262478

        Коментар


        • ЗДРАВЕЙТЕ,

          ДУНДО1, ДОКОГА ЩЕ ЛЕТИ ДО НЕБЕТО ТАЗИ АКЦИЯ ЧЕ ИМАМ ХИЛЯДА И ........... АКЦИИ И СЕ ЧУДЯ ДОКЪДЕ, ПРАВ БЕШЕ ЧЕ Е МНОГО ПОДЦЕНА, НО МЕН МНОГО МЕ ПРИТЕСНЯВАХА СТАРИТЕ НЕЩА.

          Коментар


          • Голямо надлъгване днеска...

            Коментар


            • Pone na kontrolen paket ili prehvarlqne na kontrolen paket na up cena - samo predpolojenie !
              Elementrno, no osnovnoiq koito kupuva ne bi vlojil takava suma ako ne be siguren.

              Коментар


              • изтъргувани над 200 хил. акции до 10:15 часа е на това му викам ликвидна акция

                Коментар


                • едва ли, структурата на холдинга е по-сложна и едва ли имат смисъл такива опити

                  Коментар


                  • hostile takeover li?

                    Коментар


                    • Prilicha mi na opit za vzemane na kontrol v holdinga ?!?

                      Коментар


                      • И днес е до тавана, пък за утре незнам.

                        Коментар


                        • Abe ako se zablujdavate,4e Cobosi kupuvat 20000 broiki- zna4i jestoko se zalugvateA za tova tursene estestveno 4e 6te go ima.Kajete kolko drujestva se prodavat pod s4et.si stoinost i pri P/E < 20. A pri DOVUHL e to4no taka.Az predpolagam 4e se kupuva taka,za6toto nablijava izkarvaneto na predvaritelnite ot4eti za godinata. Ne znam kolko bi bila spravedlivata cena na DOVUHL, no sis sigurnost nqma da ima ne6tastni investitori v dulgosro4en plan.
                          Ne e preporuka.Pritejavam akcii v DOVUHL.

                          Коментар


                          • Имаше дори един малоумник ,който направи цяла тема 'мразим кобосите'и много други малоумници му запригласяха.Били са надрусани.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XY
                              Първоначално изпратено от aaz
                              като гледам някои кобоси как пълнят МОГАТ ДА СЛОЖАТ В МАЛКИЯ СИ ДЖОБ някои ИП .....
                              Само изключителен МАЛОУМНИК може да използва "КОБОСИ" , като нарицателно за мишкари с по 1-2 акцийки
                              ==============================================
                              Дата Обем Цена Купувач Продавач
                              09 Януари 2007 11:38 20000 3.91 COB COB
                              09 Януари 2007 11:37 10000 3.91 COB COB
                              09 Януари 2007 11:04 12690 3.91 COB COB
                              09 Януари 2007 11:03 7310 3.91 COB COB
                              09 Януари 2007 10:29 3000 3.91 COB 159
                              09 Януари 2007 10:25 4000 3.91 COB COB
                              ==============================================


                              ........... и още много,много по таблицата на адрес:
                              http://kompanii.investor.bg/?cat=10&cid=2&type=

                              ако това са "мишкари с по 1-2 акцийки",здраве му кажи!

                              Коментар


                              • Специално за Доверие въпроса за цената е много прост и ясен. Когато му дойде времето изпълнителния директор ще даде едно инетрвю и ще каже колко трябва да е. Преди две години казаха че трябва да е 4.5 лева и така и стана кой се минал да продава под тази цена миналс се. Предполагам сега цената която ще посочат ще е по-височка.

                                Коментар

                                Working...
                                X