IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от wannarock
    Първоначално изпратено от koko
    Късмет на кукуво лято между 3 и 4 е правилната покупка тия ще се сринат близките дни
    добре, че не е препоръка
    е не е препоръка разбира се - аз гледам техниката - но като гледам как се нажабурихте тука ми е жал за вас, имам в предвид БФБ въобще - аз преди време казах че ще се срине когато Камен се изцепи с писмата до КФН и казах че ще се срути не заради това че борсите по света се срутват ами щото Камен е рекал хехе - най смешното ми стана когато наще политици се изредиха да говорят после нещо от сорта колко хубаво било че българина не инвестирал кат хамериканците, тоест нямал инвестиционна култура, та било хубаво че не ял дървото заради това - да са живи и здрави - сега матапа настрана и с две думи ако ме разберете хубаво а ако съм в грешка още по хубаво.

    Една криза във финансовата система има закъснително действие върху реалната икономика - ефекта на доминото още не е свършил - който както иска да го разбира
    Успехи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от koko
      Късмет на кукуво лято между 3 и 4 е правилната покупка тия ще се сринат близките дни
      добре, че не е препоръка
      Не е съвет за покупко-продажба на акции

      Коментар


      • Късмет на кукуво лято между 3 и 4 е правилната покупка тия ще се сринат близките дни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trend
          Холдинга си е супер, какво не ти харесва? Здравното осигуряване сега тръгва и предполагам ще вземат сериозен дял от този бизнес. А отделно цялата им структура се насочва към здравното обслужване. Много интересен и доходен бизнес.
          Лично мнение и не е препоръка. Аз съм дългосрочен тук поне за 2-3 години.

          Аз също!Дано да имаме късмет!
          Успех на инвестиралите тук!

          Коментар


          • Преди няколко дни един ваш колега ме помоли да направя прогноза и аз му казах че да качим къд 8 и ще паднем на 3 и кусур
            http://golohoro.hit.bg/arx1225478297s.gif

            Коментар


            • Oт Донев всичко може да се очаква.

              Коментар


              • Холдинга си е супер, какво не ти харесва? Здравното осигуряване сега тръгва и предполагам ще вземат сериозен дял от този бизнес. А отделно цялата им структура се насочва към здравното обслужване. Много интересен и доходен бизнес.
                Лично мнение и не е препоръка. Аз съм дългосрочен тук поне за 2-3 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от INSIDER-A
                  Ако идеята им беше да консолидират участието си и да изолират останалите участници от увеличението на капитала щяха да съборят цената под емисионната а не да я крепат над нея ;-)
                  Верно, май яко крепене стана, така ми се струва, а и при Фармата. А тук специално пък и за 1 месец е скочило от 5.5 на 8 лв?
                  А през това време индекса е спаднал двойно. Не е съвсем нормална тази работа, така си мисли баба ви мечка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов
                    Insidere, не си съвсем прав. Мисля, че замисълът е да се консолидира на разумна цена % на управляващите. Ако не се лъжа те се сдобиха с нови около 6%, което прави много трудно превземаем холдинга. След като спряха да крепят цената логично тя спадна, но все пак %тно по-малко от повечето други.
                    По-интересно е сега дали пак те купуват.
                    Ако идеята им беше да консолидират участието си и да изолират останалите участници от увеличението на капитала щяха да съборят цената под емисионната а не да я крепат над нея ;-)
                    МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GALBA
                      Първоначално изпратено от INSIDER-A
                      Софарма и в частност г-н Донев според мен направиха гаф с увеличението на капитала. Доста закъсняха за да могат да съберат кеша на разни развълнувани инвеститори и се наложи да си го запишат изцяло сами, т.е. останаха с празни ръце. Дори до последния момент инсценираха търсене по позицията и изкупуваха всичко до 12,50 лв., така че да изглежда много привлекателно да се участва ;-) Така или иначе бързата печалба не се състоя. Добър замисъл, лош тайминг. Винаги обаче има и следващ път ;-)

                      НЕ Е ПРЕПОРЪКА.СОБСТВЕНО МНЕНИЕ.
                      Този г-н Донев,абе много грешки прави този човек бе,бедният той!;-)
                      Ако правеше много грешки нямаше въбоще да говорим за тази или онази ;-)
                      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                      Коментар


                      • Insidere, не си съвсем прав. Мисля, че замисълът е да се консолидира на разумна цена % на управляващите. Ако не се лъжа те се сдобиха с нови около 6%, което прави много трудно превземаем холдинга. След като спряха да крепят цената логично тя спадна, но все пак %тно по-малко от повечето други.
                        По-интересно е сега дали пак те купуват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от INSIDER-A
                          Софарма и в частност г-н Донев според мен направиха гаф с увеличението на капитала. Доста закъсняха за да могат да съберат кеша на разни развълнувани инвеститори и се наложи да си го запишат изцяло сами, т.е. останаха с празни ръце. Дори до последния момент инсценираха търсене по позицията и изкупуваха всичко до 12,50 лв., така че да изглежда много привлекателно да се участва ;-) Така или иначе бързата печалба не се състоя. Добър замисъл, лош тайминг. Винаги обаче има и следващ път ;-)

                          НЕ Е ПРЕПОРЪКА.СОБСТВЕНО МНЕНИЕ.
                          Този г-н Донев,абе много грешки прави този човек бе,бедният той!;-)

                          Коментар


                          • Настоящите цени са 3-5 пъти под счетоводната стойност, така че напук на всичко цените си имат собствена траектория.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от INSIDER-A
                              Софарма и в частност г-н Донев според мен направиха гаф с увеличението на капитала. Доста закъсняха за да могат да съберат кеша на разни развълнувани инвеститори и се наложи да си го запишат изцяло сами, т.е. останаха с празни ръце. Дори до последния момент инсценираха търсене по позицията и изкупуваха всичко до 12,50 лв., така че да изглежда много привлекателно да се участва ;-) Така или иначе бързата печалба не се състоя. Добър замисъл, лош тайминг. Винаги обаче има и следващ път ;-)

                              НЕ Е ПРЕПОРЪКА.СОБСТВЕНО МНЕНИЕ.
                              а какъв е коментара за текущите цени?
                              Не е съвет за покупко-продажба на акции

                              Коментар


                              • Може да се окаже, че г-н Донев влезе в зоната " Полови халюцинации и венерически изненади" с "Доверие ОХ". Но никога не е късно, както се казва, да седнеш ма тоалетна чиния която е заета.

                                Коментар

                                Working...
                                X