IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И друг ключов играч се включва след нас в подобен бизнес

    http://www.investor.bg/novini-i-anal...atiia--237494/

    Навремето имах видение как България ще тръгне напред ако вземем да изтеглим 2-3 млрд държавен дълг и ги дадем на хора, които знаят как да ги управляват. Донев определено е един от тези хора... Домусчиев също... чудя се дали да не взема да направя подписка за референдум?
    Keep going ...

    Коментар


    • Добре, че е в нашия отбор! Сещам се като четох как навремето започва борбата с Балканфарма и им разказва играта Това германци да ядат такъв бой от наши хора ми напомня мачовете на националния отбор с Германия в САЩ и после за европейските квалификации тук като ги тупнахме с 3:2
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Сериозно движение има в сектора
        http://www.capital.bg/biznes/kompani...er_v_rumuniia/
        Донев е стратег и знае какво прави! Ще разберем като му дойде времето

        Коментар


        • Сериозно движение има в сектора
          http://www.capital.bg/biznes/kompani...er_v_rumuniia/
          Keep going ...

          Коментар


          • Мдаа, в Европа не се иска прекалена концентрация и по-добре. Особено пък британски лидер в сектора на фона на Брекзит... Софарма счита Доверие Брико за стратегичско дружество и ако смятат, че имат капацитета да го развиват аз съм ок
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Тук може да се потърси и за метрики по дружества аналози. Като виждам как британци ще купуват Булгартабак дали няма да видим продажба на Доверие брико пак на британци, а?

              https://clubz.bg/2436-britanci_kupuvat_mosyu_brikolaj
              Сделката между британците и франсетата се разсъхна преди повече от две години:

              http://www.capital.bg/biznes/kompani..._mr_bricolage/

              Коментар


              • Тук може да се потърси и за метрики по дружества аналози. Като виждам как британци ще купуват Булгартабак дали няма да видим продажба на Доверие брико пак на британци, а?

                https://clubz.bg/2436-britanci_kupuvat_mosyu_brikolaj
                Keep going ...

                Коментар


                • Ще напиша и моите виждания за бъдещата обосновка на цената

                  Нетна стойност на активите - 4.113 лв - относителна тежест 40%
                  Метод на дисконтираните парични потоци - 7-8 лв (смятам го при 7 и това са оценки на независим оценител публикувани(одобрени?) от мениджмънта) - относителна тежест 60%

                  Средно претеглена цена на акцията 5.84 лв - тежест 60%
                  Цена на затваряне - 1 вариант 2.20 лв 2 вариант 3.00 лв 3 вариант 3.50 лв - тежест 40% (тук разглеждам варианти от моментните цени до счетоводната стойност на акцията, които се виждат последователно при предишни придобивания от компанията)

                  Справедлива стойност 1 вариант 4.38 лв, 2 вариант 4.70 лв, 3 вариант 4.90 лв

                  Ключови събития за наблюдение:

                  1. Цените, на които Софарма купува и задейства прецедурата. Тук предполагам, че Огнян Донев и компания следи ситуацията и в момента, когато цените започнат да не им харесват ще задействат процедурата купувайки каквото им трябва.

                  2. Годишен консолидиран отчет за 2016 и отчет за първо тримесечие на 2017

                  3. Интервюта на Огнян Донев
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    НЕМА ДА СЕ ХВАЛЯ ,ЩОТО КАКЪВ СИ ЗАВИСТНИК ЩЕ ВЗЕМЕ ДА ТИ СЕ СЛУЧИ НЕЩО...

                    Пуснал съм си портфеила ,смятаИ...
                    Но под 75 % на основните акции немам тази година...
                    Нищо не ти се разбира вече, не си за тук. Тичай да пробутваш Хик-и...
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Много "се радвам" за теб.

                      60% имам печалба тук за 45 дни.

                      Как ти звучи?

                      Ти къде направи 60%? Никъде.

                      Имам ли нужда от ЦКБ и ХИМ според теб?
                      За 45 дни те не са и мръднали (нямам акции там), но кой да се изказва неподготвен, Монти естествено.
                      Като купуваш столче, вземи си и въженце..
                      Отново благодаря да подадената индикация.
                      НЕМА ДА СЕ ХВАЛЯ ,ЩОТО КАКЪВ СИ ЗАВИСТНИК ЩЕ ВЗЕМЕ ДА ТИ СЕ СЛУЧИ НЕЩО...

                      Пуснал съм си портфеила ,смятаИ...
                      Но под 75 % на основните акции немам тази година...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Адекватен ,неадекватен кеша е в касичката.....
                        Кибичиш тука ,кибичиш в хим, кибичиш в ССВ и какво от това ,да ти купя столче и въдица... ....
                        Не искам да се карам с хора който губят в позицията и към който имам симпатии .... ти не си от тях де....
                        може и да се качи ,може и да падне акцията ...
                        Това е проблем на мажо ...

                        Стои си до второ причастие и прави печалби...
                        Аз вече напускам и БТХ и Гагарин.......днес продавам и в двете..
                        Аз правя своето и бягам....
                        Не е препоръка...
                        Много "се радвам" за теб.

                        60% имам печалба тук за 45 дни.

                        Как ти звучи?

                        Ти къде направи 60%? Никъде.

                        Имам ли нужда от ЦКБ и ХИМ според теб?
                        За 45 дни те не са и мръднали (нямам акции там), но кой да се изказва неподготвен, Монти естествено.
                        Като купуваш столче, вземи си и въженце..
                        Отново благодаря да подадената индикация.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Както винаги си в неадекватна позиция, продал си..
                          Всъщност ти благодаря за това, за мен това значи много!
                          За мен това значи гарантирани пари печалба.
                          Адекватен ,неадекватен кеша е в касичката.....
                          Кибичиш тука ,кибичиш в хим, кибичиш в ССВ и какво от това ,да ти купя столче и въдица... ....
                          Не искам да се карам с хора който губят в позицията и към който имам симпатии .... ти не си от тях де....
                          може и да се качи ,може и да падне акцията ...
                          Това е проблем на мажо ...

                          Стои си до второ причастие и прави печалби...
                          Аз вече напускам и БТХ и Гагарин.......днес продавам и в двете..
                          Аз правя своето и бягам....
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Профит , мнението си го написах в другата тема...
                            Позицията почва да става не достатъчно атпрактивна на новините от другите акции и спекулантите я напускат....
                            Докъде ще напускат ,докъде ще бъде подкрепата ,това е в темата на гаданията....
                            Само за протокола , акцията се качва от 77 ст...до 2,25..
                            каква е действителната цена ,само маркета знае..
                            Аз излезнах на средна 2,10
                            под 2 мога и да влезна пак...
                            Не е препоръка..
                            Тези приказки ги слушам на 1.16 после на 1.50 след това на 1.80 и сега на 2.10

                            Дай боже към 2.50 да са следващите писания от Монти и компания и след това към 3 лв и 3.50 лв.
                            Много ясно че има хора които искат де кешират 20ст-30ст печалба и да бягат но голямата игра е по дългосрочна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Профит , мнението си го написах в другата тема...
                              Позицията почва да става не достатъчно атпрактивна на новините от другите акции и спекулантите я напускат....
                              Докъде ще напускат ,докъде ще бъде подкрепата ,това е в темата на гаданията....
                              Само за протокола , акцията се качва от 77 ст...до 2,25..
                              каква е действителната цена ,само маркета знае..
                              Аз излезнах на средна 2,10
                              под 2 мога и да влезна пак...
                              Не е препоръка..
                              Както винаги си в неадекватна позиция, продал си..
                              Всъщност ти благодаря за това, за мен това значи много!
                              За мен това значи гарантирани пари печалба.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                                Близо сме до нов вход с параметри около 1:5 риск/печалба. Явно и други купувачи го усещат и формират подкрепа. Ще пусна входа ако го видим, като за целта трябва да натиснат продавачите още малко.

                                https://charts.mql5.com/14/696/dovuh...ts-finance.png
                                Профит , мнението си го написах в другата тема...
                                Позицията почва да става не достатъчно атпрактивна на новините от другите акции и спекулантите я напускат....
                                Докъде ще напускат ,докъде ще бъде подкрепата ,това е в темата на гаданията....
                                Само за протокола , акцията се качва от 77 ст...до 2,25..
                                каква е действителната цена ,само маркета знае..
                                Аз излезнах на средна 2,10
                                под 2 мога и да влезна пак...
                                Не е препоръка..

                                Коментар

                                Working...
                                X