IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Аз тук съм "hold"
    това направо ме разтърси(че мелон е холд) ... ама няма ли да коментирате консолидирания? Излиза, че при влючена банка печалбата пада ?!? Не трябваше ли печалбата да расте десетки пъти?

    Коментар


    • Аз тук съм "hold"

      Коментар


      • многоаспектен отчет

        https://m.investor.bg/novini-i-anali...sechie-304730/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Brassob Разгледай мнение
          Здравейте, издразних се на някои изказвания на хора които нямат никакви акции/ или почти никакви/. Пиша Ви като яко набил се с тази акция на 0.85 - 0,90 лв. и скоро разпродал. После пак се набих на 3.5 - 3.6 и после отново излизане на 4 лв. После пак вход.. Айде със здраве на момчето с чакалнята ,ФИБ и т.н.
          Банки , прахчета изи , направи си сам и накрая БАМ ка молдована ....! Чичо ти продава на 3,50 пък ние да му Купуваме спекулата ,големо облизване и далавера...като видя че купува към 3,70+ ще мислим
          Що ни правиш на балъци...ами аз пък съм имал 10К на 77 стинки от Батя едно време.....требва ли да си ги мериме....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Brassob Разгледай мнение
            Здравейте, издразних се на някои изказвания на хора които нямат никакви акции/ или почти никакви/. Пиша Ви като яко набил се с тази акция на 0.85 - 0,90 лв. и скоро разпродал. После пак се набих на 3.5 - 3.6 и после отново излизане на 4 лв. После пак вход.. Айде със здраве на момчето с чакалнята ,ФИБ и т.н.
            Спокойно, не се дразни от колеги, които ако нямаха интерес нямаше да пишат. Явно се облизват, но ще си останат с облизването. Акцията е супер подценена и цената е ниска дори след очакваните по - слаби резултати. Тук цената трябва да бъде двуцифрена. Успех.

            Коментар


            • Здравейте, издразних се на някои изказвания на хора които нямат никакви акции/ или почти никакви/. Пиша Ви като яко набил се с тази акция на 0.85 - 0,90 лв. и скоро разпродал. После пак се набих на 3.5 - 3.6 и после отново излизане на 4 лв. После пак вход.. Айде със здраве на момчето с чакалнята ,ФИБ и т.н.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                Га Джонката ви разправяше, че ще ядете дървото тука, скачахте като ужилени госпожици. Тепърва ще се сдухват нещата тук. Покупката на банка в измислената страна Молдова на 8ми септември беше "най-великото" постижение на ръководството.
                Винаги поглеждам дадена акция ,дали дългосрочно ,дали спекулански , но това е акция която винаги някоИ знае повече от тебе....каквото и да пише 4Д за перспективи и хоризонти.....преди нова година.
                Дали сега не е така....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                  Га Джонката ви разправяше, че ще ядете дървото тука, скачахте като ужилени госпожици. Тепърва ще се сдухват нещата тук. Покупката на банка в измислената страна Молдова на 8ми септември беше "най-великото" постижение на ръководството.
                  Не си само ти, аз също разправях, че тоя тюрлю гювеч нямаше как да е успешен нито преди Ковид, камо ли сега. Имаше някои, които ни се караха, защо не сме биле купили, смятаха се едни коефициенти, едни ексели...страшна работа беше

                  Коментар


                  • Га Джонката ви разправяше, че ще ядете дървото тука, скачахте като ужилени госпожици. Тепърва ще се сдухват нещата тук. Покупката на банка в измислената страна Молдова на 8ми септември беше "най-великото" постижение на ръководството.

                    Коментар


                    • Днес май треперещи ръчички изсипаха накрая през Карол. Преди това дежурната разпродажба през Бенч. Подкрепата около 3.5 е сериозна, въпроса е ще има ли още треперещи преди голямото рали?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975

                        ей така - да не спамя
                        Днес ще е интересен ден!

                        Коментар


                        • Тони, защо си изтри коментарите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975

                            щом казваш Бен, аз мисля че там някъде е отговора на липсата на уведомления.

                            Донев холд се представлява от Иван Донев(съдейки по цитата по-долу това е важно уточнение), в днешния годишен отчет забелязах че г-н Донев вече не е и в надзора(втори важен факт), като добавим и че макар че той ръководи Софарма - тя има под 25% в ДОХ, то явно тези три твърдения взети заедно му дават възможност да не ни уведомява за сделки като ФЛ
                            Честно казано не се бях замислил за сделките му като ф.л., тъй като повечето му дейности са през Донев ИХ. При новата фактическа обстановка, която описваш личните му сделки могат да минат и метър откъм уведомяване.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975

                              защо да е длъжен?
                              пак казвам не го следя ДОХ изкъсо, но да става мухабета...
                              съобщението от 15.04. не е ли от един друг Донев?
                              Съобщението е от "Донев инвестмънтс холдинг' АД където Донев държи май към 97-98% ... Сина му е в управата и на двете дружества - ДОХ и ДИХ. Това уточнение не променя факта, че той/било лично или чрез дружества/ трябва да подава увдомления и го прави когато продава.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Донев е длъжен да подава уведомления.Нещо което е правил.Последното е от 15.04. за продажба на 5000 акции.Има и едно от края на 2019.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X