IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бай Груюо, както при Муки часовниците, така и тук, така и при товоето Шпиди има само един феномен. Всичко останало са приказваки за наивници. НИто са растежни, нито са перспективни, нито струват толкова .
    Феноменът е фондове, които в момента пълнят - видно е че и при трите имат увеличаващи се експозиции, свръши ли това, свършват и приказките за растежност, дивидинти и т.н. Не знам защо трябва да вадят от 100 кладенци вода ни ни обясняват в очевидни лъжи.
    Батя са му посшушнали и е влязал, толкова е просто.

    Коментар


    • Добре, госпожо!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        100х евро и нагоре, не ..... мащабите на този...
        Оф, щом и кредитното специалистче с мания за величие от Търговище се обади, нещата са ясни - най и т.н. Фортис, като толкова години си бачкал във великата Райфа, виждал ли си поне веднъж Степич - новият ви гуру в Молдова!? Или ти е достатъчно, че "Г-н Донев" те е потупал по рамото и ти е дал флашка, за да си свалиш мптройки, които да слушаш, докато припалваш колата за най-важното събитие в живота ти - сбирката в Мордор, т.е. в двете кули? Много ми е весело, когато трактористи и агрономи заговорят за борса, особено коагто не могат да напишат повече от три смислени изречения и се ограничават само до 3 думички.

        Бас с Батя няма (това само за протокола_ - не искам да разкривам защо и как, ние си знаем. Няма и да пожелавам успех, това пък вие си го знаете и си стоите с парите тук - аз зор за чуждите пари наистина нямам, обяснил съм десетки пъти какво поражда желанието ми да пиша в тази или онази тема, а и не се изчерпвам с три реда и най. Пък и доколкото знам, това е форум, ерго обменят се различни мнения, а не сектантантска сбирка, на която в транс се повтаря ин донев уи тръст? Това наистина е последното ми мнение по темата до нова година - просто не издържах на "мащаба" в Търговище!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Да, аз затова му писах че не виждам особен смисъл в бас, но съм ОК да го направим, че да не вземе да реве - Страх те е!

          Иначе си признавам че и аз съм предлагал басове на разни герои в други теми.. Но винаги е било насочено към кибици които само плюят и критикуват, без да вложат и 1 ст. в подкрепа на хейта който бълват! И така просто съм им давал възможност да застанат с пари зад мирогледа си
          100х евро и нагоре, не ..... мащабите на този...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Чичо, по-добре си трай, че може да ти се задръсти пощата
            Спорен ден и да се пазиш от вируса
            Мерси, Преци ! Подобно !
            Отворих си работа с тез угризения...Ровя по стари пощи, но едно време трих, трих ...

            Дойде време за вино ( малко се вкисна, но ще слагам сода и пак ще го изпия.. )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Не знам дали тук е мястото, но щот почнахте с басовете да споделя....
              Преди доста време съм се бил хванал на бас за нещо си в темите и съм се разсеял...
              На лични получих питане от форумец, дали съм си спазил баса ( бутилка ) с колегата ?
              Не помня какво му отговорих, но преди 2-3 месеца в друга тема, пак за издължени басове се пишеше и нещо ме жегна под лъжичката....
              Дали някой си спомня да се е хващал на бас с мен и аз да не съм се издължил...? Дет се вика - кой се обади на него ще е бутилката...Но само една - щот Тарантул веднага ще се опита да се възползва от белите петна в регистъра ми...

              Спорен ден !
              Чичо, по-добре си трай, че може да ти се задръсти пощата
              Спорен ден и да се пазиш от вируса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Батя, игнорирай го този образ! Смешно е да се правят басове тук, този още си живее в казармата явно. На борсата както и ти каза, всеки застава с парите зад думите си. Ако някой смята че нещо е надценено, нека да го шорти. Басовете са отживелица от миналия век. Не всеки интелектуално е надраснал казармата.
                Да, аз затова му писах че не виждам особен смисъл в бас, но съм ОК да го направим, че да не вземе да реве - Страх те е!

                Иначе си признавам че и аз съм предлагал басове на разни герои в други теми.. Но винаги е било насочено към кибици които само плюят и критикуват, без да вложат и 1 ст. в подкрепа на хейта който бълват! И така просто съм им давал възможност да застанат с пари зад мирогледа си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Грую си има стил. Приел съм го. С него по много позиции сме имали сходни отигравания и като време и като начин - БТХ, ПИБ, ЧЕЗ.... Сега имаме Спиди и там споделям мисленето му и таргета му. Той и при БТХ и ПИБ си казваше, че не струват но спекулата го удари. И аз бях така. Сега за Доверие не съм съгласен с него, но това си е мое мнение. Обаче.....
                  Като се появят други, които почват да ме съветват и да ми обясняват. И да са загрижени за моите пари а не за техните....Някакси не е много добре.
                  А де! Мен точно това бе дразни и не го оставям да си хейти безнаказано в темата!
                  Едно е да пише реални доводи защо акцията не си струва парите, друго е "мумия, шаранчета, секта..."

                  Коментар


                  • Не знам дали тук е мястото, но щот почнахте с басовете да споделя....
                    Преди доста време съм се бил хванал на бас за нещо си в темите и съм се разсеял...
                    На лични получих питане от форумец, дали съм си спазил баса ( бутилка ) с колегата ?
                    Не помня какво му отговорих, но преди 2-3 месеца в друга тема, пак за издължени басове се пишеше и нещо ме жегна под лъжичката....
                    Дали някой си спомня да се е хващал на бас с мен и аз да не съм се издължил...? Дет се вика - кой се обади на него ще е бутилката...Но само една - щот Тарантул веднага ще се опита да се възползва от белите петна в регистъра ми...

                    Спорен ден !

                    Коментар


                    • Хора, какви балони ви се привиждат?!!? Не само в Доверие, ами и на цялото БФБ. Не виждате ли, че повечето компании са с трижди претрепани пени акции...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Разбира се че е така!
                        Само дето единия хейти и плюва в паничката на другия /мумия, шаранчета, сектанти../... Докато аз нямам нищо против Спиди и надъхванките там. Всеки си има поносимост към риск и предпочитания в инвестирането!
                        Батя, игнорирай го този образ! Смешно е да се правят басове тук, този още си живее в казармата явно. На борсата както и ти каза, всеки застава с парите зад думите си. Ако някой смята че нещо е надценено, нека да го шорти. Басовете са отживелица от миналия век. Не всеки интелектуално е надраснал казармата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Разбира се че е така!
                          Само дето единия хейти и плюва в паничката на другия /мумия, шаранчета, сектанти../... Докато аз нямам нищо против Спиди и надъхванките там. Всеки си има поносимост към риск и предпочитания в инвестирането!
                          Грую си има стил. Приел съм го. С него по много позиции сме имали сходни отигравания и като време и като начин - БТХ, ПИБ, ЧЕЗ.... Сега имаме Спиди и там споделям мисленето му и таргета му. Той и при БТХ и ПИБ си казваше, че не струват но спекулата го удари. И аз бях така. Сега за Доверие не съм съгласен с него, но това си е мое мнение. Обаче.....
                          Като се появят други, които почват да ме съветват и да ми обясняват. И да са загрижени за моите пари а не за техните....Някакси не е много добре.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Разбира се че е така!
                            Само дето единия хейти и плюва в паничката на другия /мумия, шаранчета, сектанти../... Докато аз нямам нищо против Спиди и надъхванките там. Всеки си има поносимост към риск и предпочитания в инвестирането!
                            да, определено си любител на "надъхванките", но това е полезно само за спекулантите, не за инвеститорите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Груев, за да не цапаме темата, пиши на ЛС кой сериозен човек от бранша ще гарантира за теб и правим баса! Не виждам особен смисъл в това, при положение че вече и двамата сме застанали с пари зад инвестиционните си виждания /само дето аз не хейтя твоята инвестиция и не "спасявам" съакционерите ти/, но ОК.. щом искаш да си начешеш крастата с тия 200 лв., ще го направим!
                              Спидито си е най, разбира се.
                              ( и там започна да се формира нещо като култ, както беше при чичовите книжа)))
                              Батя, внимавай със срока !!
                              Ако гоните консолидирани резултати, както е посочил Груйчо, би трябвало да пуснете малко по-дълъг срок, за да излязат със сигурност отчетите.
                              Все пак Доверие си е холдинг откакто го знаем и борсовата оценка може да зависи повече от консолидирания резултат, спрямо същата зависимост при шидито
                              Last edited by precakanoto; 30.11.2020, 11:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Не знам защо си мерите там каквото си мерите....Кой нормален човек не иска да расте цената и на Доверие, и на ЧЕЗ, и на Спиди?!?!?! Аз искам и трите да се катерят нагоре.Има ли значение на кой гарджето е по-убаво в тия неприятни времена?
                                Разбира се че е така!
                                Само дето единия хейти и плюва в паничката на другия /мумия, шаранчета, сектанти../... Докато аз нямам нищо против Спиди и надъхванките там. Всеки си има поносимост към риск и предпочитания в инвестирането!

                                Коментар

                                Working...
                                X