IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Ще купува ли банка през 2019 Мажо след като се разправи с Ромфарм?
    според мен не, не ни трябва, това е съвсем друг бизнес

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      продукти от ИЗИ
      Ще купува ли банка през 2019 Мажо след като се разправи с Ромфарм?

      Коментар


      • продукти от ИЗИ
        Attached Files

        Коментар


        • Нещо поразочаровани ми се виждат собственици на десетки хиляди бройки.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • ти да видиш

            "Доверие обединен холдинг" - основен акционер в "Мосю Бриколаж", но без контрол
            Със специален устав малките акционери във веригата магазини държат властта

            https://www.investor.bg/novini-i-ana...ontrol-256617/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Абе не знам ама ФФ тук си намалява регулярно от доста време, а това е показателно колко струва акцията според този който най-добре може да я оцени
              10938366 на 26 февруари
              http://www.csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20180226.pdf
              10961579 на 2 януари

              цели 23 хиляди бройки за почти 2 месеца, голям праз
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Абе не знам ама ФФ тук си намалява регулярно от доста време, а това е показателно колко струва акцията според този който най-добре може да я оцени

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                  Винаги си е бил грозноват като изключим финансовите приходи от продажба на акции на Медика на Софарма и от преоценки на акции. Интересно какво ще кажат хората, които виждаха светлото бъдеще преди една година и твърдяха че бизнеса е супер???
                  най-вероятно колко много СК има, как Софарма ще придобива доверие и колко велика покупка беше Веко (от напълно почтен бизнесмен разбира се)

                  https://www.dnevnik.bg/print/arhiv_p...ivsh_direktor/
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                    леко грозноват изглежда
                    Винаги си е бил грозноват като изключим финансовите приходи от продажба на акции на Медика на Софарма и от преоценки на акции. Интересно какво ще кажат хората, които виждаха светлото бъдеще преди една година и твърдяха че бизнеса е супер???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Тук консолидирания отчет ли беше важен....?
                      http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121575489
                      леко грозноват изглежда

                      Коментар


                      • Тук консолидирания отчет ли беше важен....?
                        http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121575489
                        Last edited by спекуланта; 27.02.2018, 13:29.

                        Коментар


                        • Мистериозната среща в мистериозната кула дава явни резултати днес в сесията.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Мисля че трябва да се радвате че все пак ще са на печалба, защото през последните няколко години единственото което ги държеше на положителен резултат е продажбата на акции на Медика на свързаното лице Софарма и преоценки на акциите на Софарма Трейдинг и Софарма.

                            Коментар


                            • Защо ли въобще ги обсъждате тия прогнози.. толкова са несериозни.. с 1% годишно щяло да расте едиквоси.. пълна тъпотия!
                              Икономиката расте с 4% и ускорява, ние ще правим по 1% !?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                                Според мен ще има търгово и се подготвят за удобна цена..играли сме го този филм вече...Не случайно и цената се натиска на тези нива..ако не се лъжа ОД имаше продажби наскоро..
                                Това може, нямам представа. Но прогнозите дето почнаха да дават преди година и повтаряха всяко тримесечие, на мен някак хич не ми се вярваше че може да ги постигнат. Е сега и те обявиха далеч по-разумни прогнози според мен.

                                Успех желая! Дано се направят пари от позицията!

                                Коментар

                                Working...
                                X