IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Груйче, много съм доволен че най-мразените от теб акции са ми номер 1 и 2 в портфейла! Това ме убеждава в огромния им потенциал тепърва да изненадват приятно
    Въпреки опита ти за заяждане, аз винаги съм добронамерен - най-искрено ти желая успех
    И без да се заяждам, само да попитам - а какво направи с фибанкасъту - там ти беше не просто компания номер 1, ми и основна в портефейла. Чисто любопитство, пак казвам, не се заяждам. Интересно ми е и дали имаш от балоняка - пак чисто любопитство. Още веднъж - успех, ортак с чичака невър мор
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Кой е Хари Потър? Иначе императорът липсва на форума. Аз съм му фен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Груйче, много съм доволен че най-мразените от теб акции са ми номер 1 и 2 в портфейла! Това ме убеждава в огромния им потенциал тепърва да изненадват приятно
        Тези образи гр.ую и хари потър са добър ориентир. Напомнят ми на императора.

        Коментар


        • Аз в момента предпочитам цената на Доверие да върне.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            Благодарим на всички разпродали. Живи и здрави и пак така и по други позиции.
            Ще ще, особено като минат сделките при двете тежки гемии - Спиди и Чез.
            Само да минават вече по-бързо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Груйче, много съм доволен че най-мразените от теб акции са ми номер 1 и 2 в портфейла! Това ме убеждава в огромния им потенциал тепърва да изненадват приятно
              Груйчето носи късмет
              ps Сега остава и агрията и капачките да вдигнат котва и ще стане "баси кризата"
              Last edited by precakanoto; 25.11.2020, 13:29.

              Коментар


              • Груйче, много съм доволен че най-мразените от теб акции са ми номер 1 и 2 в портфейла! Това ме убеждава в огромния им потенциал тепърва да изненадват приятно

                Коментар


                • Екселската печалба си е екселска печалба - не се чудете после що няма борса у нас, а има в чужбина. В чужбина 90% от фирмите дават дивидент, тук 90% не дават, но отчитат екселски печалби. А дивидентните компании са си оценени и у нас, виж шлаката, като недоверие - не, но то няма и как да е оценено нещо, което мяза на нищо с обещание за светло бъдеще, когато цъфнат налъмите, и разпродаващ на шаранчетата мумифициран чичка
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Благодарим на всички разпродали. Живи и здрави и пак така и по други позиции.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        И вероятно пак има изненадани
                        Винаги има

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          9М отчет
                          01 януари –
                          30 септември 2020
                          01 януари –
                          30 септември 2019
                          BGN '000 BGN '000
                          Средно-претеглен брой акции 18,736,099 18,736,099
                          Нетна печалба/загуба за годината (BGN’000) 15,492 3,726
                          Нетна печалба на акция (BGN) 0.8268 0.1989
                          И вероятно пак има изненадани

                          Коментар


                          • 9М отчет
                            01 януари –
                            30 септември 2020
                            01 януари –
                            30 септември 2019
                            BGN '000 BGN '000
                            Средно-претеглен брой акции 18,736,099 18,736,099
                            Нетна печалба/загуба за годината (BGN’000) 15,492 3,726
                            Нетна печалба на акция (BGN) 0.8268 0.1989

                            Коментар


                            • г-н Радосвет Радев гневен...
                              При затваряне за Брико ще е тежко, иначе банката + октомври вече с 33,6млн лв. печалба

                              https://bnt.bg/news/hodat-na-pandemi...87168news.html
                              Какви компенсации ще иска бизнесът при затваряне на държавата? Има ли нужда от нови икономически мерки? Отговорите от Радосвет Радев, председател на Б...
                              Last edited by tony1975; 24.11.2020, 21:39.

                              Коментар


                              • Кандидатката на проевропейската опозиция Мая Санду печели президентските избори в Молдова, предаде агенция ТАСС. На вчерашния балотаж тя е получила 57 процента от гласовете срещу 43 за ориентирания към Москва сегашен президент Игор Додон. Данните са въз основа на преброени 99 процента от подадените бюлетини, съобщи Централната избирателна комисия. Така Санду, която е бивш

                                Коментар

                                Working...
                                X