IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Надали ще се продава банката, нали имаше забрана до 2024 г. да не се ? Отделно, ако се продава и с тези резултати до момоента, то цената би следвало да е в другата посока. Утре ще се чака инфо.

    Коментар


    • Рано или късно ще се разбере.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Е, аз не целя нито едното, нито другото.И тук както в Алтерко, когато преценя, че моето си идва, си го взимам.Колкото и да расте нагоре или пада надолу....другото не е мое.... И ме съмнява, че са само Стоев и Донев.Няма смисъл Донев да продава чрез ДИХ а да купува през някое прокси. За Стоев също няма смисъл да купува така и да вдига цената, като може да си пазари тихо в ниското ...... Има нещо, което не знаем, което определя това, което се случва сега. Не бих се изненадал ако в първото тримесечие на 2022 обявят, че продават банката....
        А аз бих се изненадал. И то много бих се изненадал. И ако е истинска продажба, а не да е позлвал Доверие само за прокси на някого си в предварително уговорена сделка, още повече бих се изненадал. Това е Молдова бе, пичове, не е някоя развита държава - горе-долу колкото е по-гоям риска в България, в сравнение с Германия, толкова, и то по 2 е на Молдова спрямо България. А и не беше чак толкова отдавна сделката - да напомням ли, че чичикака беше единственият кандидат за тази банка, и то след като първият (не помня дали и вторият) търг се провали поради липса на купувачи. А и тогава банката си правеше по 50 милиона печалба на година...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          ....нито ще уцелите върха, нито дъното.....
          Е, аз не целя нито едното, нито другото.И тук както в Алтерко, когато преценя, че моето си идва, си го взимам.Колкото и да расте нагоре или пада надолу....другото не е мое.... И ме съмнява, че са само Стоев и Донев.Няма смисъл Донев да продава чрез ДИХ а да купува през някое прокси. За Стоев също няма смисъл да купува така и да вдига цената, като може да си пазари тихо в ниското ...... Има нещо, което не знаем, което определя това, което се случва сега. Не бих се изненадал ако в първото тримесечие на 2022 обявят, че продават банката....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            А за догодина дивидент я има, я няма - току виж молдовското бнб реши да няма и тогава какво правим?
            Е какво има да се прави? Все едно до сега 30 години Доверие все на дивидента от молдовската банка е чакало, за да плаща заплати на служителите си! Айде стига си създавал измислени драми!
            Вместо да си доволен, че на БФБ има дружество, което печели по 2,10 лв годишно на акции и се продава за 10 лв /да не говорим за приходи и други показатели/, ти си губиш времето да пишеш за някакви евентуални предполагаеми решения на молдовското БНБ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Tелсо намалиха темпото а ако има нови играчи, те пък съвесем се скриха Отделно се появи изкушаваща възможност за прибиране на печалба
              няма други играчи освен врътките на чичикака и ортака, плюс няколкото адепта, дето са седели на коленце. Другото е цаца като теб и нетуърка, дето си държите за спорта, но понеже нямате инфото на адептите, нито ще уцелите върха, нито дъното. А за догодина дивидент я има, я няма - току виж молдовското бнб реши да няма и тогава какво правим? Гледай балонерко, сещай се за тук, само дето там беше по-лесно досега
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Tелсо намалиха темпото а ако има нови играчи, те пък съвесем се скриха Отделно се появи изкушаваща възможност за прибиране на печалба
                Тя според мен беше по-миналата седмица около 11-11.30 ... Сега малко необясним спад, надали е толкова травиално заради едната печалба, точно преди края на годината, когато банките са силни. Може чичо пак да пуска пързалката и после евтино да купува.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                  Днес май под 10ка ще затваряме кепенцата
                  Tелсо намалиха темпото а ако има нови играчи, те пък съвесем се скриха Отделно се появи изкушаваща възможност за прибиране на печалба
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Днес май под 10ка ще затваряме кепенцата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                      Да не стане така, че сега Алтерко да тръгне, след като всички се накашираха да влязат в доверие, агрия, дрона и морганика?!
                      точно това което батя разправя долу

                      п.с не бих сменил алтерко за доверие, но всеки си знае своята логика
                      Друсане на крушата в Алтерко ли ? Да, там е напълно възможно сегашната ситуация да е такава, но при мен лично цената достигна и надмина таргета ми и возенето беше доста приятно. Ако продължи това друсане (стига да не е свободно падане с немски наклон), може това непланирано късо отиграване да се окаже добър шанс отново да се кача на борда.
                      Тук също имам определен таргета, а пък и вярвам в Доверие (не и на чичо) и може би също ще сляза когато назрее момента. Просто както Грую казва, (знам, че това изречение на повечето ви звучи нелепо) на БФБ с предимство са вътрешното инфо, което за съжаление към този момент аз нямам достъп и по-добре врабче (пуйка в случея) в ръката, отколкото орел в небето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                        Да, не е лошо за попълване на бройки. Тамън допълних едни 400 бр. с останалите ми свободни от слизането ми при Алтерко.
                        Да не стане така, че сега Алтерко да тръгне, след като всички се накашираха да влязат в доверие, агрия, дрона и морганика?!
                        точно това което батя разправя долу

                        п.с не бих сменил алтерко за доверие, но всеки си знае своята логика
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          Аз същото упраженение направих
                          Взех 4т в петък, понеделник продължаваме......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                            Да, не е лошо за попълване на бройки. Тамън допълних едни 400 бр. с останалите ми свободни от слизането ми при Алтерко.
                            Аз същото упраженение направих

                            Коментар


                            • Тапи....Тапи all over the place.... a Телсо и вчера са купували...
                              Last edited by B.Graham; 10.12.2021, 14:10.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Да, не е лошо за попълване на бройки. Тамън допълних едни 400 бр. с останалите ми свободни от слизането ми при Алтерко.

                                Коментар

                                Working...
                                X