IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    То за това Монбат се изместиха в Румъния
    Дамбовците и те
    Дамбовците, понеже са честни и почтени хора ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Мисли в следната насока.

      В кой момент от бизнес цикъла един инвеститор би предпочел България пред Румъния.

      By the way си написал Румъния с три правописни грешки.
      То за това Монбат се изместиха в Румъния
      Дамбовците и те

      Коментар


      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
        Защо един инвестор би предпочел България пред романия ?
        е как защо тук няма корупция по високите етажи ние политик в затвора нямаме тук е сигурно има и още един пюс тук думата корекция е няма .иначе си трол тук всичко е ок чак да се чуди човек тез инвеститори как не ни виждат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
          Защо един инвестор би предпочел България пред романия ?
          Мисли в следната насока.

          В кой момент от бизнес цикъла един инвеститор би предпочел България пред Румъния.

          By the way си написал Румъния с три правописни грешки.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Именно това казвам и аз. Акциите не се качват заради макро фактори. Като фундамент са по-евтини от 2005 година.
            Защо един инвестор би предпочел България пред романия ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              Няма нужда, пазарът решава. И тои от години e показетелно. Fact
              Факт е, да.
              Но и е аксиома тук че всичко на бфб е ужасно подценено и това не подлежи на никакво съмнение.
              Наскоро просто споменах в 1 тема учудването си че нещо нерастящо може да се търгува ( и то доста години наред) бая по скъпо от 2 световни сини чипа от сектора.
              И веднага бях обявен за безспорен трол.

              Та - не си търси и ти белята.....по добре кажи Ъп 1000 на софка и ще ти се кефят...

              А етф-а - само времето ще покаже колко жизненоспособен ще е. Дано да е.
              Аз файда от него лична не виждам, вече 5г на бфб винаги си бия индексо без проблем ( с което не мога се похваля винаги на нисе), та не ми трябва. Но пък за хедж и късо като му дойде времето - може би.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                Няма нужда, пазарът решава. И тои от години e показетелно. Fact
                Именно това казвам и аз. Акциите не се качват заради макро фактори. Като фундамент са по-евтини от 2005 година.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Не мисля, че си достатъчно подготвен, за да спориш с мен на тази тема.
                  Няма нужда, пазарът решава. И тои от години e показетелно. Fact

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Това не е устойчив ръст, а спекулативен и особено с тези смешни обороти борсата ни ще се превърне в тотален комар.

                    За да тръгне БФБ трябва да се подобри глобалната икономика и инвеститорския сантимент, а това няма да стане в близките години. Като фундамент от доста време акциите ни са доста подценени.
                    оборотите са притеснителни
                    от началото на годината средният дневен оборот е 248 077, ако махнем дните дето е имало големи сделки, които са изключения става още по-грозно .....
                    42% от дните оборота е под 100 000лв
                    11% от дните имаме оборот над 500 000лв (18 търговски сесии)
                    един ден е имало само 5825 лв
                    тоя етф се очертава като нещо екзотично
                    Last edited by ceneto; 24.08.2016, 19:34.
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      Кажи кво пиеш та и аз да си купя. Подценени... Go figure
                      Не мисля, че си достатъчно подготвен, за да спориш с мен на тази тема.
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                        Аз бих пледирал да се включи Меком в индекса. Така ще може да се излезе от "инвестицията"
                        Това е една наистина чудесна идея.

                        Дори ми хрумна и нещо по-добро. Да се създаде някакъв ETF, който да включва Кремиковци, Химко, Холдинг Пътища и Меком. Ще кръстим ETF-a BSE IZBUSHENQK ETF.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Аз бих пледирал да се включи Меком в индекса. Така ще може да се излезе от "инвестицията"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Това не е устойчив ръст, а спекулативен и особено с тези смешни обороти борсата ни ще се превърне в тотален комар.

                            За да тръгне БФБ трябва да се подобри глобалната икономика и инвеститорския сантимент, а това няма да стане в близките години. Като фундамент от доста време акциите ни са доста подценени.
                            Кажи кво пиеш та и аз да си купя. Подценени... Go figure

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              то за да тръгне бфб-то такива купувачи трябват
                              Това не е устойчив ръст, а спекулативен и особено с тези смешни обороти борсата ни ще се превърне в тотален комар.

                              За да тръгне БФБ трябва да се подобри глобалната икономика и инвеститорския сантимент, а това няма да стане в близките години. Като фундамент от доста време акциите ни са доста подценени.
                              Last edited by Nikola; 24.08.2016, 19:03.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Имам сериозен въпрос.

                                Някой би ли си купил финансов продукт структуриран и продаван от Николай Василев след фиаското с Меком?
                                то за да тръгне бфб-то такива купувачи трябват
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X