IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Пип,тази позиция винаги е била моя ,така че внимавайте....без Алианц е мъртва и ПФ не е на загуба тука имаше два пъти безплатни акции...Имам малко...и бъдещето не е пред нея в икономиката...
    Знаем те тебе че имаш някаква тръпка към Алианц, сигурно още от 2008 когато са продали първи. Аз не мисля така - за мен са измежду най некадърните сред останалите наши ПФ некадърници. То и резултатите им го потвърждават.

    Коментар


    • Само да кажат, че Б-я и Хърватска са в ЕРМ2, Банков съюз. И гледайте какво става.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        Батя, вече нямат и рефлекси, не само те но и спекулантите. Покрай Ковид разбрахме колко са важни навиците. от 11 г. като всички знаят само да продавата, да търгуват такива са им и навиците, знаят, само да намаляват позиции. И сега когато излизат добри нови около ПИБ, капитализация с държавни пари и подкрепа над пазарната цена, всеки се услушва и чуди какво лошо да намери, а само преди 10 г. на такова нещо бихме ме го нарелли превъзходна новина. Или пък банковия съюз на ЕЦб и ЕРМ2, със Суаповите сделки и подкрепа, каквато никога не сме имали, и това им е лошо. А им е лошо, защото си продадоха акциите., защато такива са им рефлексите, продай и чакай, скочи 10 % продай бързо. Нищо Чакаланята, Еврозоната ще ни оправи. Щом министър Караниколов дето е никакъв за БФБ казва в интервюто си, че не само ПИБ ще скочи, но и всички акции, вече и децата разбраха какво е ЕРМ2, но тукашните инвеститори не го разбират още.
        Той, Караниколов, беше казал наскро, че от ОАЕ ще внасяме компютри. Но те се оказаха компоти. От фурми.
        Нека почакаме да видим какво ще стане с това му предположение за скок на БФБ сега..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Да, докато не излязат от пазара доказалите се като най-слаби инвеститори - ПФ-тата, няма как да вървим нагоре.. Ето и при Хика днес най-вероятно капитолираха от Алианц и нарисуваха многогодишно дъно.. Тотална малоумщина е тяхното инвестиционно поведение! Ще кажеш че са притиснати до стената и имат нужда да си набавят кеш точно от тези 3-4% от портфейла си, които са на БФБ!

          Впрочем може да не е некадърност, а корупция..
          Батя, вече нямат и рефлекси, не само те но и спекулантите. Покрай Ковид разбрахме колко са важни навиците. от 11 г. като всички знаят само да продавата, да търгуват такива са им и навиците, знаят, само да намаляват позиции. И сега когато излизат добри нови около ПИБ, капитализация с държавни пари и подкрепа над пазарната цена, всеки се услушва и чуди какво лошо да намери, а само преди 10 г. на такова нещо бихме ме го нарелли превъзходна новина. Или пък банковия съюз на ЕЦб и ЕРМ2, със Суаповите сделки и подкрепа, каквато никога не сме имали, и това им е лошо. А им е лошо, защото си продадоха акциите., защато такива са им рефлексите, продай и чакай, скочи 10 % продай бързо. Нищо Чакаланята, Еврозоната ще ни оправи. Щом министър Караниколов дето е никакъв за БФБ казва в интервюто си, че не само ПИБ ще скочи, но и всички акции, вече и децата разбраха какво е ЕРМ2, но тукашните инвеститори не го разбират още.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Toчно такова си е, да продадеш на 1/3 участието им само в мцх, а не е само то - какво друго да е ? Ма всъщност поне за мен е радостно, най после си стигнах благодарение на тях лимита по позицията, колко месеци мъка ( баси борсата) чакане по ниското....свърши вече. Тук дабъл не ме устройва, ама хич...
            Пип,тази позиция винаги е била моя ,така че внимавайте....без Алианц е мъртва и ПФ не е на загуба тука имаше два пъти безплатни акции...Имам малко...и бъдещето не е пред нея в икономиката...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Да, докато не излязат от пазара доказалите се като най-слаби инвеститори - ПФ-тата, няма как да вървим нагоре.. Ето и при Хика днес най-вероятно капитолираха от Алианц и нарисуваха многогодишно дъно.. Тотална малоумщина е тяхното инвестиционно поведение! Ще кажеш че са притиснати до стената и имат нужда да си набавят кеш точно от тези 3-4% от портфейла си, които са на БФБ!

              Впрочем може да не е некадърност, а корупция..
              Toчно такова си е, да продадеш на 1/3 участието им само в мцх, а не е само то - какво друго да е ? Ма всъщност поне за мен е радостно, най после си стигнах благодарение на тях лимита по позицията, колко месеци мъка ( баси борсата) чакане по ниското....свърши вече. Тук дабъл не ме устройва, ама хич...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                Явно не виждат настъпващите щастие, цветя и рози с влизането ни в Чакалнята.
                Това ли ще прави пазара, ще абсорбира на ПФ-тата негативите, докато свършат?
                Да, докато не излязат от пазара доказалите се като най-слаби инвеститори - ПФ-тата, няма как да вървим нагоре.. Ето и при Хика днес най-вероятно капитолираха от Алианц и нарисуваха многогодишно дъно.. Тотална малоумщина е тяхното инвестиционно поведение! Ще кажеш че са притиснати до стената и имат нужда да си набавят кеш точно от тези 3-4% от портфейла си, които са на БФБ!

                Впрочем може да не е некадърност, а корупция..

                Коментар


                • Явно не виждат настъпващите щастие, цветя и рози с влизането ни в Чакалнята.
                  Това ли ще прави пазара, ще абсорбира на ПФ-тата негативите, докато свършат?
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Кратка бе радоста ...-
                    Поръчани дялове за обратно изкупуване 770 000
                    При тази шайка, която ни управлява скоро радост няма да видим ! Оказаха се по крадливи и корумпирани дори от комунистите !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Кратка бе радоста ...-
                      Поръчани дялове за обратно изкупуване 770 000
                      Да, кофти тръпка.. Предлолагам че някое от останалите 2 ПФ се измъква на части, по терлици дето се казва..

                      Коментар


                      • Кратка бе радоста ...-
                        Поръчани дялове за обратно изкупуване 770 000

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Кого хваля? Има нещо в главата ти, от което не можеш да се отървеш и го търсиш другаде - погледи себе си първо. Хваля само влизането в ЕРМ2 и действията за капитала на ПИБ. Позитивен съм и за това че спряха епидемията с търкането на билетчета, че не теглят тиражи всеки ден преди времето, както и че искат да се разправят с петролната мафия. Хваля само Бойко, Караниколов и Горанов, защото само тях съм видял и чул да правят нещо за ЕРМ2.
                          Ако ми посочиш, друго за което съм ги хвалил - 1000 лв.
                          Хваля и Ники Василев, защото днес се изказа точно както мисля и аз. С една разлика, аз искам държавата да инвестира на БФБ и съм окей да прави неща като ПИБ редовно.
                          Когато аз съм критикувал Бойко, ГЕРБ, ти не си знаел за тоя форум.
                          Пари и сега влизат в Бг през евро-фондовете и кво крадат ги от шайката и всичко е точно
                          Държавата не инвестира в ПИБ а подпря нещо което никой инвеститор ни желае да има в портфейла си .Споко Хари ще си идете с гръм и трясък на края най боли нали
                          Last edited by lobos; 14.06.2020, 19:11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Колега имаш нужда от лекар
                            Как може ежеминутно да хвалиш една шайка , заради коята сме на първо място по корупция и последно свобода на словото .
                            Или не виждаш ,че от както са на власт нямате един чужденец на борсата или не ти и удобно да проумееш истината
                            Кого хваля? Има нещо в главата ти, от което не можеш да се отървеш и го търсиш другаде - погледи себе си първо. Хваля само влизането в ЕРМ2 и действията за капитала на ПИБ. Позитивен съм и за това че спряха епидемията с търкането на билетчета, че не теглят тиражи всеки ден преди времето, както и че искат да се разправят с петролната мафия. Хваля само Бойко, Караниколов и Горанов, защото само тях съм видял и чул да правят нещо за ЕРМ2.
                            Ако ми посочиш, друго за което съм ги хвалил - 1000 лв.
                            Хваля и Ники Василев, защото днес се изказа точно както мисля и аз. С една разлика, аз искам държавата да инвестира на БФБ и съм окей да прави неща като ПИБ редовно.
                            Когато аз съм критикувал Бойко, ГЕРБ, ти не си знаел за тоя форум.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              БОТ! Който е пуснат да заглуши всяко друго мнение и неговото /тяхното/ да бъде отгоре само че от това няма никаква полза...Ние в чакалнята може да влезем но в Еврозоната-Никога !и се хващам на бас ....веднага!
                              Ако не влезем в Еврозоната на кого мислиш ,че ще си го изкарат чакалите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Колега имаш нужда от лекар
                                Как може ежеминутно да хвалиш една шайка , заради коята сме на първо място по корупция и последно свобода на словото .
                                Или не виждаш ,че от както са на власт нямате един чужденец на борсата или не ти и удобно да проумееш истината
                                БОТ! Който е пуснат да заглуши всяко друго мнение и неговото /тяхното/ да бъде отгоре само че от това няма никаква полза...Ние в чакалнята може да влезем но в Еврозоната-Никога !и се хващам на бас ....веднага!

                                Коментар

                                Working...
                                X