IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


    п.п.п. сега в понеделник ние ще можем ли да пазарим на вториен или не още? не е имало такова чудо до сега и не ми е ясно.
    От вторник тръгва търговията им на БФБ, та от тогава ще можем да ги трейдваме и ние

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      гадаем!
      аз си помислих, че пропускам нещо.
      А дали пък въобще Никиту купува, може и някой друг да се е събудил и решил да си прави портфейл.

      Коментар


      • Тук много ме кефите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Къде гледате кои АД от Софикс са купили вече?
          гадаем!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            днес са купували.
            Мисля че са оставили Хим и Сфарм за последни и са почнали отрано по-неликвидните позиции.
            Къде гледате кои АД от Софикс са купили вече?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
              Тони, при 30 хил.вкарани в индекса имат малко над 1600 бр.в Софарма, 400бр.в Монбат, 2400бр.в Хим
              Нека първо да направят твоите бройки

              днес са купували.
              Мисля че са оставили Хим и Сфарм за последни и са почнали отрано по-неликвидните позиции.

              п.п. ей тия няма само да купуват - ще дойде време и да продават!
              п.п.п. сега в понеделник ние ще можем ли да пазарим на вториен или не още? не е имало такова чудо до сега и не ми е ясно.
              Last edited by tony1975; 20.09.2016, 20:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                И това в темата на саламаджийницата

                Коментар


                • Тони, при 30 хил.вкарани в индекса имат малко над 1600 бр.в Софарма, 400бр.в Монбат, 2400бр.в Хим
                  Нека първо да направят твоите бройки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nyankov Разгледай мнение
                    Разбира се има хора със субективни нагласи спрямо пазара, спрямо управляващото дружество или спрямо неговите директори и акционери. Нашата задача е да предложим добър и полезен продукт на пазара. След доста месеци работа и със съдействието на Българска Фондова Борса успяхме да стартираме този първи индексен борсово търгуван фонд. Той е направен за всички участници на пазара.

                    Надявам се да съм бил полезен. Желая ви успех!

                    Никола Янков
                    Председател на Съвета на директорите
                    Експат Асет Мениджмънт

                    И това в темата на саламаджийницата

                    Първоначално изпратено от nyankov Разгледай мнение
                    Ще се опитаме да въведем добри практики за управление и откритост, които са характерни за публичните компании в развитите пазари, дотолкова, доколкото имаме възможност да излъчим свои представители в управлението на дружеството.

                    Пиша по собствена инициатива в този форум, за да запълня поне малко информационната празнота около Меком, поради липса на информация от самото дружество. Надявам се да съм полезен. Целта ми не е да влизам в дебати с никого. Обещания даваме само на нашите клиенти. На останалите участници на пазара можем само да пожелаем успех. Така че, Батя, пожелавам ти успех...

                    Успех и на вас

                    Коментар


                    • дали едни чичковци с бели якички, притежаващи няколко ПД и ВФ няма да налеят тук кеш обилно, защото така индиректно и напълно законно ще купуват акции на притежаваните от тях компании от Варна
                      Е и останалите в индекса ще намажат, де да знам - гадая....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Мда, намерих го! Трябва да го сложат на главната си страница.. мисля че следващите седмици и месеци предимно заради това ще се посещава сайта им

                        Аз ще помагама на фондчето с квото мога.. ще цекам оферти и сделки в спреда да го правим ликвидно
                        За който го мързи да им търси в сайта: http://www.expat.bg/bg/expat_sofix.html
                        BSE is dark and full of terrors...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          еми цъкнах на взаимни фондове и избах софикс фонда и цъфна таблицата с активите. Към 19 септ имат 27% от активите в акции
                          Мда, намерих го! Трябва да го сложат на главната си страница.. мисля че следващите седмици и месеци предимно заради това ще се посещава сайта им

                          Аз ще помагама на фондчето с квото мога.. ще цекам оферти и сделки в спреда да го правим ликвидно

                          Коментар


                          • Мерси, obafeme!
                            Последните дни всеки ден отварям, ама не гледам явно където трябва.

                            Няма да е само заради индексния, но се опитва да потегля пазара според мен. И по някои несофикс позиции се вижда сякаш по-голям интерес. Времето ще покаже.

                            А на Експат успех с фонда!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Порових им сайта, но никъде не намирам тази информация
                              еми цъкнах на взаимни фондове и избах софикс фонда и цъфна таблицата с активите. Към 19 септ имат 27% от активите в акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                                ъъъъ, на сайта им, къде иначе
                                Порових им сайта, но никъде не намирам тази информация

                                Коментар

                                Working...
                                X